Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

За добро утро, брат ми ми направи фрапе сега. Идеално против умора и безсъние. Хич не можах да спа от умора и горещо. Той нали от няколко дена е в отпуска. Бях забравила какво е да закусваш с брат си. Сега ми съобщи,че е поръчал нов телевизор за нас- 1500 лв. Ще можем да връщаме назад вече и музикалните телевизии и да гледаме и тях в HD. Чакам с нетърпениe поредния Смарт телевизор. :P

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

1800 лв е телевизора 4К, но е намален на 1500 лв. Тези дни пристига. 

Нов летен хит от София Рейес и Педро Капо. Педро Капо колко е готин с тъмна коса. Много му отива отколкото като рус беше. Пуерто Рико ли е , готин е. :P
 
 
Това не е случайно
Че ние с теб сме тук
Защо по-добре да не се възползваме
 
Защо се тревожим? (Ха ха)
Това не е случайно, Че ти и аз сме тук (ах-ах-ах)
По-добре да се наслаждаваме
Защо да се усложняваме?
 
Днес искам да ви кажа, каквото и да се случи по-нататък
Какъв хубав късмет е моя да те познавам
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес рожден ден има един страхотен изпълнител и човек от Пуерто Рико- Chayanne. Днес той ще отбележи 53-я си рожден ден.
Честит рожден ден, Чаян! ❤🥳🥳🥳🎂🍰🍾🎶 🇵🇷

unnamed.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:
Днес рожден ден има един страхотен изпълнител и човек от Пуерто Рико- Chayanne. Днес той ще отбележи 53-я си рожден ден.
Честит рожден ден, Чаян! ❤🥳🥳🥳🎂🍰🍾🎶 🇵🇷

unnamed.jpg

И той ти честити. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

За добро утро, брат ми ми направи фрапе сега. Идеално против умора и безсъние. Хич не можах да спа от умора и горещо. Той нали от няколко дена е в отпуска. Бях забравила какво е да закусваш с брат си. Сега ми съобщи,че е поръчал нов телевизор за нас- 1500 лв. Ще можем да връщаме назад вече и музикалните телевизии и да гледаме и тях в HD. Чакам с нетърпениe поредния Смарт телевизор. :P

Еее ще може да си превърташ Коцака и Рики 😁

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, BobiTo каза:

Вече не може ли да се сменя името? @meleto Искам да се прекръстя на "Котка"!

А аз на "Кучка"! :D 

 

  • Haha 3
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , zai4eto82 каза:

За добро утро, брат ми ми направи фрапе сега. Идеално против умора и безсъние. Хич не можах да спа от умора и горещо. Той нали от няколко дена е в отпуска. Бях забравила какво е да закусваш с брат си. Сега ми съобщи,че е поръчал нов телевизор за нас- 1500 лв. Ще можем да връщаме назад вече и музикалните телевизии и да гледаме и тях в HD. Чакам с нетърпениe поредния Смарт телевизор. :P

1500лв за телевизор? После беден бил народът, нямало какво да яде.

Брат ти на колко е години и с какво се занимава? 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утроооооооооооо. Събуждаме се с Рики Мартин- Que Rico Fuera в 7;20 по The Voice TV и в 8:51 по City TV. Какво събуждане само и двете в рубриките им за събуждане.Аз отивам с Ники на плаж. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

1500лв за телевизор? После беден бил народът, нямало какво да яде.

Брат ти на колко е години и с какво се занимава? 

Брат ми e асансьорен техник и електротехник. Норма;лно е да взема повече пари макар,че за неговата професия 1000 лв заплата е нищо, щото е с висше. 85 nabor e и с труд си изкарва парите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Не, че има смисъл, Криско вече своята кариера не може да менажира, за техните да не говорим.

Заспаха зимен сън заради ковид, не, че бяха особено продуктивни и преди това. Добри продуценти в попа няма, и Вирджиния, и Торино и Пашата, и Криско, и Графа се провалят. Успехи имат само самопродуциращите се.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Заспаха зимен сън заради ковид, не, че бяха особено продуктивни и преди това. Добри продуценти в попа няма, и Вирджиния, и Торино и Пашата, и Криско, и Графа се провалят. Успехи имат само самопродуциращите се.

И самопродуциращи се успешни няма, вече само поп-фолка се слуша. Постоянно разни попаджий злобедят, че чалга песен прави 500к за 2-3 дена, а те не могат за месец. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като Рики качи снимки с мъжа си фотосесия за едно списание от вчера Рики е разстроен и затова не си е замълчал, а е споделил с феновете как се чувства, че след толкова години работа не е очаквал, че един голям брой хора ще се отрекат от него само, защото той казва своята истина и иска да накара останалите хора, които са като него,че могат да бъдат щастливи и да имат семейство и ще продължи да го прави независимо на някой дали му харесва или не.

Доста от известните защитиха Рики и изказаха подкрепа към него. Сред тях са Камила Кабейо, Палома Мами, Едгар Рамирез, Еглантина Зинг, Грийси, Джей Балвин, Луис Фонси, Талия, Алехандро Санз, Карлос Вивес, Педро Капо и други. 

Алехандро Санз за Рики: "Свободата да бъдеш. Толкова проста и толкова сложна на моменти. Има хора, които не заслужават нито секунда внимание. Поздравления за твоето прекрасно семейство, скъпи приятелю. ❤

Камила Кабейо за Рики: Ти си вдъхновение, любов и смелост. Обичам те, приятелю. ❤

Джей Балвин за Рики: "Ти си най-специалният мъж в света, бих се омъжил за теб !! Обичам те‌‌". ❤

Луис Фонси за Рики: "Страхотен си, идол, пример за подражание, гордост. Обичам те, уважавам те и те подкрепям Boricua . ❤

Карлос Вивес за Рики: Скъпи Рики, обичаме те и твоето красиво семейство и и честваме радостта от споделянето на музика. Гордеем се с теб. ❤

Педро Капо за Рики: "Учителят на джедаите! Благодаря ти, че отваряш пътеки, умове и сърца. Гордост на човечеството! Възхищавам ти се, уважавам те и обичам те за това колко голям си., такъв какъвто си, . Пусни тези, които не са ти необходими, да си отидат!

Талия също изказва подкрепа на Рики:

Липсва съпричастност , красиви братко. Но за воини като теб и всички останали воини свързани с общността и ЛГБТ ние ще продължим да повишаваме осведомеността и да образоваме с любов и уважение онези, които все още не разбират величието на любовта. Обичаме те. ❤

 
 
 
 
 
 

E5AcevRWQAAdLsF.jpg

198666318_4258300760901905_2871626035395397553_n.jpg

E5AcevQWEAg0GXU.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...