Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

bTV финализира "Истинска любов"!
Последният 107 епизод на португалската сага ще бъде показан на 09 юли (петък) от 01:00 до 02:00 ч. през нощта по bTV.
У нас ще бъде излъчена по-кратката версия на сериала, която се състои от 107 епизода, вместо пълната от 333 епизода.
 
Значи аз още на 3 юли  ще гледам финала, защото имам Войо,. Много бързо ще го претупат. 
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

След като Рики качи снимки с мъжа си фотосесия за едно списание от вчера Рики е разстроен и затова не си е замълчал, а е споделил с феновете как се чувства, че след толкова години работа не е очаквал, че един голям брой хора ще се отрекат от него само, защото той казва своята истина и иска да накара останалите хора, които са като него,че могат да бъдат щастливи и да имат семейство и ще продължи да го прави независимо на някой дали му харесва или не.

Доста от известните защитиха Рики и изказаха подкрепа към него. Сред тях са Камила Кабейо, Палома Мами, Едгар Рамирез, Еглантина Зинг, Грийси, Джей Балвин, Луис Фонси, Талия, Алехандро Санз, Карлос Вивес, Педро Капо и други. 

Алехандро Санз за Рики: "Свободата да бъдеш. Толкова проста и толкова сложна на моменти. Има хора, които не заслужават нито секунда внимание. Поздравления за твоето прекрасно семейство, скъпи приятелю. ❤

Камила Кабейо за Рики: Ти си вдъхновение, любов и смелост. Обичам те, приятелю. ❤

Джей Балвин за Рики: "Ти си най-специалният мъж в света, бих се омъжил за теб !! Обичам те‌‌". ❤

Луис Фонси за Рики: "Страхотен си, идол, пример за подражание, гордост. Обичам те, уважавам те и те подкрепям Boricua . ❤

Карлос Вивес за Рики: Скъпи Рики, обичаме те и твоето красиво семейство и и честваме радостта от споделянето на музика. Гордеем се с теб. ❤

Педро Капо за Рики: "Учителят на джедаите! Благодаря ти, че отваряш пътеки, умове и сърца. Гордост на човечеството! Възхищавам ти се, уважавам те и обичам те за това колко голям си., такъв какъвто си, . Пусни тези, които не са ти необходими, да си отидат!

Талия също изказва подкрепа на Рики:

Липсва съпричастност , красиви братко. Но за воини като теб и всички останали воини свързани с общността и ЛГБТ ние ще продължим да повишаваме осведомеността и да образоваме с любов и уважение онези, които все още не разбират величието на любовта. Обичаме те. ❤

 
 
 
 
 
 

E5AcevRWQAAdLsF.jpg

198666318_4258300760901905_2871626035395397553_n.jpg

E5AcevQWEAg0GXU.jpg

Чичо Рики е решил да става леля Ракел? Интересно. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре не може да бъде казано от Рики:

Най-много ми се иска в този живот всички да се чувстваме свободни, горди със себе си, щастливи, че сме обичани, уважавани и приемани.
Нека изразим себе си как се раждаме без отмъщение или наказание.
Не е честно да продължаваме да губим ценен живот поради предразсъдъци и липса на образование.
За всички, които се чувстват изгубени или неценени, че са такива, каквито са и искат да бъдат, не са сами, има голяма общност, която ви чака с отворени обятия. Те струват много, не го забравяйте, моля. #pride #pridemonth❤️🧡💛💚💙💜
 
Делиа Фиайо е починала на 96 години. Беше най-великата авторка на теленовели като "Касандра", Есмералда" и много други. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Някакви хора до мен хем говорят на български, хем на гръцки, испански. 

То и ти тука ни говориш на бг, на испански за Рики, на английски за другите, дето ни натрапваш. Покрай Зейн и арабски беше тръгнала да учиш.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, BobiTo каза:

То и ти тука ни говориш на бг, на испански за Рики, на английски за другите, дето ни натрапваш. Покрай Зейн и арабски беше тръгнала да учиш.

А на Коце - на френски. :ohno01:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Енрике Иглесиас се завръща днес с ужасна песен- регетон с Фаруко, но с часовата разлика се пада утре в 4:00 сутринта наше време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

Енрике Иглесиас се завръща днес с ужасна песен- регетон с Фаруко, но с часовата разлика се пада утре в 4:00 сутринта наше време.

Ти пък от къде знаеш, че песента е ужасна? 100% ще е хит, а на Рики Зайкин е дъно!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, THE IIconic каза:

Ти пък от къде знаеш, че песента е ужасна? 100% ще е хит, а на Рики Зайкин е дъно!

Щото има трейлър. Нищо особено не е. А на Рики се скъсват да я въртят у нас. ;)

Преди малко Рики беше с новата по City TV, а към 8:00 беше и по The Voice TV, пък ти си приказвай и всички медии у нас отразиха с положителни отзиви новата песен на Рики. А и идва и новия му албум. :P

Енрике Иглесиас и Фаруко, нищо не хубаво не излиза от това. И типичния регетон като предишните песни на Иглесиас. нищо ново. 

Джей Балвин пратил някава тениска на Рики и той го качил на стори. Брей, те големи приятели се оказаха. Да вземат да направят нещо заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Щото има трейлър. Нищо особено не е. А на Рики се скъсват да я въртят у нас. ;)

Преди малко Рики беше с новата по City TV, а към 8:00 беше и по The Voice TV, пък ти си приказвай и всички медии у нас отразиха с положителни отзиви новата песен на Рики. А и идва и новия му албум. :P

Енрике Иглесиас и Фаруко, нищо не хубаво не излиза от това. И типичния регетон като предишните песни на Иглесиас. нищо ново. 

Нали ме беше игнорирала!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

И как ме обичаш?

Забавна си, развеселяваш ме, готина си, много се забавлявам с теб, но нищо повече. Не харесвам жени!

п.с. Отблокирай ме във ФБ и ще ме видиш ❤️

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, THE IIconic каза:

Забавна си, развеселяваш ме, готина си, много се забавлявам с теб, но нищо повече. Не харесвам жени!

п.с. Отблокирай ме във ФБ и ще ме видиш ❤️

Сега отивам на работа. Как беше там?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...