Jump to content



Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

От 17.07.2021 г. от 5:00, BobiTo каза:

Но на Шакира е много яка, размаза Рики. 

Размаза да, само при теб. Феновете на Шакира са на друго мнение и изненадани, че флопна. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, zai4eto82 каза:

Определено флопнаха новите песни на Шакира, Джей Ло и Енрике Иглесиас- Джей ло прави едва 773, 538 гледания на ден.а Енрике Иглесиас гледанията му са едва 407, 142 гледания на ден, единствено Шакира прави 1,422,226 гледания на ден ама като гледам и тя ще флопне. 

На Енрике Иглесиас даже скоро ще е извън 100-те най-гледани клипове, вече е номер 99 и минус 14 надолу:

https://kworb.net/youtube/realtime_hispano.html

На Рики песента я отписваме вече. Прави едва 80 000 гледания на ден вече. 

 

 80 000 гледания на ден вече.  хахахаххаха АХАХАХАХАХАХАххаа

Дядо Рики :Д на ниво Татяна :D

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FikLena каза:

 80 000 гледания на ден вече.  хахахаххаха АХАХАХАХАХАХАххаа

Дядо Рики :Д на ниво Татяна :D

Дядо ще викаш на някой друг. Как ги заобиколи другите дето съм ги споменала, че флопнаха и те. Ама пишеш каквото ти изнася и да се заяждаш. Това ти е целта. 

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Дядо ще викаш на някой друг. Как ги заобиколи другите дето съм ги споменала, че флопнаха и те. Ама пишеш каквото ти изнася и да се заяждаш. Това ти е целта. 

 Шакира, Джей Ло и Енрике Иглесиас- Джей ло прави едва 773, 538 гледания на ден.а Енрике Иглесиас гледанията му са едва 407, 142 гледания на ден, единствено Шакира прави 1,422,226 гледания на ден ама като гледам и тя ще флопне. 

 

700к,400к, и 1,4 млн на ден малко ли са ?  няма флопове всички песни на Джло,Шакира,Енрике стават хитове. и то СВЕТОВНИ ясно ли ти е ?

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FikLena каза:

 Шакира, Джей Ло и Енрике Иглесиас- Джей ло прави едва 773, 538 гледания на ден.а Енрике Иглесиас гледанията му са едва 407, 142 гледания на ден, единствено Шакира прави 1,422,226 гледания на ден ама като гледам и тя ще флопне. 

 

700к,400к, и 1,4 млн на ден малко ли са ?  няма флопове всички песни на Джло,Шакира,Енрике стават хитове. и то СВЕТОВНИ ясно ли ти е ?

Определено не си наред с главата. На Енрике Иглесиас толкова много са паднали гледанията ,че вече са 400 000 и нещо на ден и скоро е вън от най-гледаните 100 клипа. На Джей Ло също са малко на ден и са паднали толкова бързо. Единствено Шакира прави по милион и нещо, защото е едва на 2 дена и пак е слабо за Шакира. 

Но хората предпочитат американската музика и индийската- те са на върха. Аз не съм сляпа като теб. Личи си как не мислиш изобщо. и не признаваш нищо, а си знаеш едно и също. 

https://kworb.net/youtube/realtime_anglo.html

В испанската какво слушат:

https://kworb.net/youtube/realtime_hispano.html

И като цяло за изминалите 24 часа:

https://kworb.net/youtube/

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Снощи имаше много интересен чат на английски в Туитър между феновете на Рики, където съм и аз. Но аз само четох, не се включих. Феновете обсъждаха новата песен на Рики и други изпълнители като новата песен на Енрике Иглесиас и Шакира. Феновете на Рики там от чужбина коментираха,че новата песен на Рики не се справя добре в класациите, в стрийминга и коментираха,че е така, защото Рики от 2005 насам не записва на английски след като албумът му Life флопна макар,че от него излязоха доста известни песни като I don't care , Drop it on me, It's alright, които много се въртяха у нас. Но те казаха,че не харесват този албум, други пък коментираха,че им е любим албум. На мен линчо ми харесва албумa макар и различен- има страхотна балада Stop time tonight. Други казаха,че Европа не върти Рики, защото бил гей, трети коментираха, че лейбълът на Рики не го промотира. На Рики не му пукало за цифрите, класациите, а само да прави хубава и различна музика не това, което е актуално и единтвено го интересувало наградите Грами, те са му важни, както и семейството му. . Докато за Енрике Иглесиас  феновете на Рики казаха,че Енрике Иглесиас е по-слушан, защото той продължи да записва и на английски, продължи да прави регетон песни, като от години регетона е най-слушан и феновете на Енрике Иглесиас са по-настоятелни и повече стриймват. Феновете на Рики харесват Енрике Ифглесиас и Шакира, но казаха,че в някава група на Шакира пак чат, феновете й са изненадани как новата й песен не се справя добре, както и коментираха новата песен на Джей Ло, че също флопна, макар че на Шакира е едва от дни, казват,че всеки изпълнител от поколението на Рики го очаква същата съдба- не може да имаш постоянно хитове и Рики, и Шакира, и Енрике Иглесиас и Джей Ло с новите им песни не се справят никак добре и тогава го казват и феновете на Рики и феновете на Шакира. Пускат песни просто ей така, не гонят вече класации изобщо. Каквото са постигнали за всичките тези години са го направили. Но феновете иначе харесват песните и на тримата и се радват,че те пускат нова музика макар и да не са номер 1 вече както преди,. 

Много разбират па тия фенове, както сама видя цял юни месец го въртяха именно щото е гей, но свърши прайда и вече не пишеш всеки ден по час кога са го пускали по Цититв. 

А сега ще поздравя с твоята любимка и песента за хоботчето на слончето. Вижда ми се тематично. 

 

  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Много разбират па тия фенове, както сама видя цял юни месец го въртяха именно щото е гей, но свърши прайда и вече не пишеш всеки ден по час кога са го пускали по Цититв. 

А сега ще поздравя с твоята любимка и песента за хоботчето на слончето. Вижда ми се тематично.

 

Феновете са реалисти, не са като тука заслепени от любимците  си и да признават всичко. Регетона омръзна вече на хората, искат нещо различно. Същото се получава и с новото на Daddy Yankee, нищо различно. Аз не мгоа да разбера защо тук не признавате нещата както са си, което е очевидно, а пишете само глупости. Всяка песен правите тука хит, а не е. 

А пък аз си пиша кога го дават, но не тука. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Феновете са реалисти, не са като тука заслепени от любимците  си и да признават всичко. Регетона омръзна вече на хората, искат нещо различно. Същото се получава и с новото на Daddy Yankee, нищо различно. Аз не мгоа да разбера защо тук не признавате нещата както са си, което е очевидно, а пишете само глупости. Всяка песен правите тука хит, а не е. 

Изключително съм съгласен, ти като заслепена фенка тука изкарваш на чичака всека боза за невероятен хит, а ние искаме нещо различно, стига с тоя Рики! Искаме и си слушаме Тиана примерно, тя е топ!

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82 Туци помагай, сваля ме сина на най - добрата приятелка на майка ми. Сега си дойде от щатите, той там учи в Станфорд. На 20 години е пишлеме, ама като го видях... майка му е една добродушна дунда. Той от своя страна е 1,8 висок, слаб, рус и синеок. Лицето му е изваяно - издължено, бяло, устните му са бледо розови. Абе котенце е, ама не моа човек, сега некво дете. Даже на дискотека иска да ходим заедно. Олеле майкооооо... изкусителке помагай!

@GSA скъпа, стига с тази Райна и чалгата. Дай да говорим за фитнес...

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега гледам, че гледанията на Джей Ло малко са скочили, Енрике вече е вън от 100-те най-гледани клипа, а при Шакира също падат малко гледанията. И да, за имена като Енрике Иглесиас и Шакира са малко гледанията по 400 000 на ден или милион и нещо при положение,че са големи имена. Вижте какви гледания само на ден правят Бънито, дори Карол Джи, Нати Наташа или пък новото име Раул Алехандро. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, WindWalkerMonk каза:

@zai4eto82 Туци помагай, сваля ме сина на най - добрата приятелка на майка ми. Сега си дойде от щатите, той там учи в Станфорд. На 20 години е пишлеме, ама като го видях... майка му е една добродушна дунда. Той от своя страна е 1,8 висок, слаб, рус и синеок. Лицето му е изваяно - издължено, бяло, устните му са бледо розови. Абе котенце е, ама не моа човек, сега некво дете. Даже на дискотека иска да ходим заедно. Олеле майкооооо... изкусителке помагай!

@GSA скъпа, стига с тази Райна и чалгата. Дай да говорим за фитнес...

Нищо не мога да ти кажа. На работа пък имаме едно ново момче на 19 години, но той е за малко, есента си тръгва, защото е студент по физическо в Пловдив. Обаче като дойде първия ден и като го видях викам на шефа тоз много готин- ами той тяло, очи, лице, усмивката му. Ама си има приятелка от 3 години, заедно са завършили миналата година, но не е от Бургас той и затова пътува всеки ден, а тя е от Бургас. Ама приятелката му хич не ме кефи. Аз му викам ще имаш много фенки като станеш даскал. Той знае,че го харесвам, казаха му. Иначе много ми помагаше с чистенето. Аз много не мога да го гледам, защото е толкова готин. Пък станахме приятели с него във фейса и инстаграм. Ама той е на 19, направо съм луда. 

И докато съм писала тука е минал Рики с Que Rico Fuera в 12:54 по City TV. 

  • Wow 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Нищо не мога да ти кажа. На работа пък имаме едно ново момче на 19 години, но той е за малко, есента си тръгва, защото е студент по физическо в Пловдив. Обаче като дойде първия ден и като го видях викам на шефа тоз много готин- ами той тяло, очи, лице, усмивката му. Ама си има приятелка от 3 години, заедно са завършили миналата година, но не е от Бургас той и затова пътува всеки ден, а тя е от Бургас. Ама приятелката му хич не ме кефи. Аз му викам ще имаш много фенки като станеш даскал. Той знае,че го харесвам, казаха му. Иначе много ми помагаше с чистенето. Аз много не мога да го гледам, защото е толкова готин. Пък станахме приятели с него във фейса и инстаграм. Ама той е на 19, направо съм луда. 

И докато съм писала тука е минал Рики с Que Rico Fuera в 12;54 по City TV. 

И аз съм в същата дилема душичка. Не знам, ама е котенце, то си сърби дето се вика. Понякога си викам за кво си ги пазим за нови, не е гума да се изтърка. Па и живеем в свободен свят. Ама нали ти викам, мама и майка му са приятелки 35 години. Не може просто да скоча в кревата. Абе не ни е лесно с теб, мъжемелачки сме си. 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак на 24 декември ще удари 100 милиона Енрике Иглесиас на новата си песен, ако не продължат да му падат гледанията, защото вече е вън и от 500-те най-гледани клипа:

https://kworb.net/youtube/video/JE9urbO7bNU.html

Дори не е бил номер 1 сред най-гледаните клипове с новата, а едва номер 78. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както Галена изпя в първият си тотален хит "не тръгвайте с 19 годишни, а с женени". Зайке, беше на правилният път с Коце, отказа ли се от това да му вземеш 100% легално спечелените му пари. Мани ги тия пишлемета, жена като тебе си заслужава мъж!

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз съм в същата дилема душичка. Не знам, ама е котенце, то си сърби дето се вика. Понякога си викам за кво си ги пазим за нови, не е гума да се изтърка. Па и живеем в свободен свят. Ама нали ти викам, мама и майка му са приятелки 35 години. Не може просто да скоча в кревата. Абе не ни е лесно с теб, мъжемелачки сме си. 

Да, ама са малки. Е сега ще го видя пак като отида. Даже ми вика ти си ми харесала всички снимки като се следваме в инстаграм. :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Да, ама са малки. Е сега ще го видя пак като отида. Даже ми вика ти си ми харесала всички снимки като се следваме в инстаграм. :D

Твоето е по тегаво. Нямаш избор да не го виждаш. Ама то и да имаш като се не трае, се че скочиш у среща на кафе, на кино.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

Нищо не мога да ти кажа. На работа пък имаме едно ново момче на 19 години, но той е за малко, есента си тръгва, защото е студент по физическо в Пловдив. Обаче като дойде първия ден и като го видях викам на шефа тоз много готин- ами той тяло, очи, лице, усмивката му. Ама си има приятелка от 3 години, заедно са завършили миналата година, но не е от Бургас той и затова пътува всеки ден, а тя е от Бургас. Ама приятелката му хич не ме кефи. Аз му викам ще имаш много фенки като станеш даскал. Той знае,че го харесвам, казаха му. Иначе много ми помагаше с чистенето. Аз много не мога да го гледам, защото е толкова готин. Пък станахме приятели с него във фейса и инстаграм. Ама той е на 19, направо съм луда. 

И докато съм писала тука е минал Рики с Que Rico Fuera в 12:54 по City TV. 

То пък приятелката му все едно би била причина да не се повъртиш на пилона му… Знаем си те, дарлинг.

 

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

То пък приятелката му все едно би била причина да не се повъртиш на пилона му… Знаем си те, дарлинг.

 

Ми да! Па и нали знаеш, яко я земе че я обязди си е виновен той. Той е уж у връзка. Абе нека си го кажем, тия неща са отживелица. А и науката е доказала, че секса сплотява колектива и повдига общото настроение и трудоспособност!

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Шакира и тя си развали косата:

 

E6caaayXoAcuF3O.jpg

Шакира си е много добре даже, ама Джей Ло и Енрике Инглесиата на тая снимка са много зле. 

 

преди 44 минути, zai4eto82 каза:

Нищо не мога да ти кажа. На работа пък имаме едно ново момче на 19 години, но той е за малко, есента си тръгва, защото е студент по физическо в Пловдив. Обаче като дойде първия ден и като го видях викам на шефа тоз много готин- ами той тяло, очи, лице, усмивката му. Ама си има приятелка от 3 години, заедно са завършили миналата година, но не е от Бургас той и затова пътува всеки ден, а тя е от Бургас. Ама приятелката му хич не ме кефи. Аз му викам ще имаш много фенки като станеш даскал. Той знае,че го харесвам, казаха му. Иначе много ми помагаше с чистенето. Аз много не мога да го гледам, защото е толкова готин. Пък станахме приятели с него във фейса и инстаграм. Ама той е на 19, направо съм луда. 

И докато съм писала тука е минал Рики с Que Rico Fuera в 12:54 по City TV. 

Приятелката си е приятелка, ти си друго нещо! Вършей докато не е заминал обратно за Филибето че докат се мотаеш лятото мина и станало септември месец. 

 

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми да! Па и нали знаеш, яко я земе че я обязди си е виновен той. Той е уж у връзка. Абе нека си го кажем, тия неща са отживелица. А и науката е доказала, че секса сплотява колектива и повдига общото настроение и трудоспособност!

Чак написала, че не харесва приятелката му… Това може да е още една причина да го прелъсти в студената кухня и заедно да я направят гореща.

Мадам Зайка в студената кухня:

0FB9638E-3D57-4209-81DB-409E46B959A0.jpeg.c6eb5937bb25aeee2210eaf4452b8240.jpeg

  • Haha 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Чак написала, че не харесва приятелката му… Това може да е още една причина да го приласти в студената кухня и заедно да я направят гореща.

Мадам Зайка в студената кухня:

0FB9638E-3D57-4209-81DB-409E46B959A0.jpeg.c6eb5937bb25aeee2210eaf4452b8240.jpeg

Кво да й харесва, да не й е сестра или любовница. Тя харесва едната половинка от връзката, ако бяха й двете тогава отиваме на друг тип сексуален акт.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ама много цапа като работи, аз само му се карам и все вървя след него. Наскоро 2 пъти влезе в съблекалнята докато се обличам, забравил да почука и после ми се извинява. Другият колега ми вика той ти е слабост, тъй че му е простено дето цапа. Викам колкото е готин, толкова цапа. Ама като разбрах, че ще ни напуска ми стана тъпо. :(

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Да, ама много цапа като работи, аз само му се карам и все вървя след него. Наскоро 2 пъти влезе в съблекалнята докато се обличам, забравил да почука и после ми се извинява. Другият колега ми вика той ти е слабост, тъй че му е простено дето цапа. Викам колкото е готин, толкова цапа. Ама като разбрах, че ще ни напуска ми стана тъпо. :(

Той готов ма, зимай го, кво чакаш. Да те качва в колата след работа и да опраши градината. Да не го дава много стеснителен!!!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...