Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, DarkChild каза:

ББ: "Имаш първата мисия"

ДС: "Ама в договора не..."

Бая припряно е говорил Биг брадър в онази вечер. Да не се изпусне нещо Деса, че....

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, pacho каза:

Бая припряно е говорил Биг брадър в онази вечер. Да не се изпусне нещо Деса, че....

Той Биг брадър да не изпусне нещо, нали е в тийм Галин. 

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Защо не се коментира, че пак се гавриха с Галин в "Черешката"? Домакина: "За Галин съм подготвил един морков, небелен и немит". 

Галин вече е толкова безинтересен, че не заслужава да му отделяме толкова време 😄

Коментарите, които чух за него покрай Черешката се свеждат до "тъп, та вдлъбнат" 😂

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Just_Me каза:

Галин вече е толкова безинтересен, че не заслужава да му отделяме толкова време 😄

Коментарите, които чух за него покрай Черешката се свеждат до "тъп, та вдлъбнат" 😂

Дори на критиките на Манчев започна да се обяснява и да не ги приема. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , BobiTo каза:

"Има за хапване, за пийване, ама не знам, няма да ям и да пия, ще чакам следващия човек, малко съм панирана". "Ако случайноме дават вече, искам да блогодаря на всички роднини и приятели, и на сина ми Майки". 

Бисер след бисер само с влизането. ❤️

 @SG

Биг Брадър: Както може би си забелязала, в двора има... 

Деси Слава: Нищо не съм забелязала! Какви устройства?

😀😀😀

Обаче тук си беше в добра форма още.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ice_hot_sm каза:

Биг Брадър: Както може би си забелязала, в двора има... 

Деси Слава: Нищо не съм забелязала! Какви устройства?

😀😀😀

Обаче тук си беше в добра форма още.

В сравнение с сега, всеки друг период и е с по-добра форма, иначе и в тази си форма не можеше да седне при Слави. 😁

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, BobiTo каза:

В сравнение с сега, всеки друг период и е с по-добра форма, иначе и в тази си форма не можеше да седне при Слави. 😁

Е, това беше заради самата пола.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DarkChild каза:

Е, това беше заради самата пола.

И с "приятелката" уж се били разбрали коя, къде да седне, ама онази сигурно пак е била след пластична операция и се скри в по-далечния край на диванчето.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BobiTo каза:

И с "приятелката" уж се били разбрали коя, къде да седне, ама онази сигурно пак е била след пластична операция и се скри в по-далечния край на диванчето.

Нарочно го е направила. Тя е такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В петък даже Джена и Тита са минали по гледания флопа на Петрана. Зверската тъпотия "Земетръс" и тя е трайно пред нея. Има ли още някой, който да твърди, че внучката на баба Въчка е с мега хит?

Същевременно Галена и Меди ще са с над 6 млн. гледания за месец. Последно кой е правил това постижение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , plambata каза:

В петък даже Джена и Тита са минали по гледания флопа на Петрана. Зверската тъпотия "Земетръс" и тя е трайно пред нея. Има ли още някой, който да твърди, че внучката на баба Въчка е с мега хит?

Същевременно Галена и Меди ще са с над 6 млн. гледания за месец. Последно кой е правил това постижение?

И влезе събота сутрин в 7 да ни го кажеш ❤️ Да беше излязал поне в тази петък вечер да видиш кое е хит, не да броиш. 

  • Haha 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.06.2021 г. от 19:04, SG каза:

Но не може да се отрече, че преди него в жанра не беше имало мъж изпълнител, който да изглежда толкова свежарски и да е младежка сензация. 

Я пак:

Тва ц*гане имаше такива хитове, за каквито Галин в началото можеше само да си мечтае 😁 Ясно е, че към днешна дата изглежда нелепо, но си беше голяма сензация. Пък и са еднакво бездарни, та съпоставянето е точно. 

Извън темата - потребителя Андрю нещо си няма ли си друга работа, че да рови да ми цъка минуси в теми от преди половин година? Галин бил злобен и елементарен... 🤣

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , BobiTo каза:

"Има за хапване, за пийване, ама не знам, няма да ям и да пия, ще чакам следващия човек, малко съм панирана". "Ако случайноме дават вече, искам да блогодаря на всички роднини и приятели, и на сина ми Майки". 

Бисер след бисер само с влизането. ❤️

 @SG

Една кралица трябва винаги да е сита и да й се дава думата.❤️

преди 10 минути, HIStory каза:

Я пак:

Тва ц*гане имаше такива хитове, за каквито Галин в началото можеше само да си мечтае 😁 Ясно е, че към днешна дата изглежда нелепо, но си беше голяма сензация. Пък и са еднакво бездарни, та съпоставянето е точно. 

Извън темата - потребителя Андрю нещо си няма ли си друга работа, че да рови да ми цъка минуси в теми от преди половин година? Галин бил злобен и елементарен... 🤣

Е аз имах в предвид да е с излъчване на западна младежка сензация. :D Никсън си беше хит, да, но Галин си беше първият, който даваше асоциации за такъв тип любимец на малките.

Нещо като при Камелия и Десислава през 2002. И двете завладяха интереса на децата и тийновете, но Камелия не беше типичния тип тийн сензация, защото беше по-скоро мацка ала Памела. А Десислава тъкмо се беше върнала от САЩ и приличаше на Бритни и Кристина, а и като песни беше някак по-сладка.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Една кралица трябва винаги да е сита и да й се дава думата.❤️

Е аз имах в предвид да е с излъчване на западна младежка сензация. :D Никсън си беше хит, да, но Галин си беше първият, който даваше асоциации за такъв тип любимец на малките.

Нещо като при Камелия и Десислава през 2002. И двете завладяха интереса на децата и тийновете, но Камелия не беше типичния тип тийн сензация, защото беше по-скоро мацка ала Памела. А Десислава тъкмо се беше върнала от САЩ и приличаше на Бритни и Кристина, а и като песни беше някак по-сладка.

Винаги съм се чудил на кой ми прилича в тоя период,  то било на Бритни-то 😁

Дано Спиърс не чете, че ще се метне през прозореца.

Сигурно затова Кама реши да се прави на Агилера 😁😁😁

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то има ли въобще смисъл да се спори, че в онзи период Дес беше силно вдъхновена от тази вълна на bubblegum поп? Дори и песни на английски правеше, защото си я влечеше запада.

20210605_114438.jpg.aa7583484cb2a588eb52e370a11ec4d5.jpg

britney-spears-photoshoot-2000-1.jpg.4f2f759511f331a99cce36b58a5ebc13.jpg

А Камелия както и да се е обличала, то всичко опира до излъчване. Тя винаги си е била тигрица, затова и ще си остане секс символа на поп-фолка. И Кристина се е пробвала да го докарва секси, но накрая винаги е оставала в съзнанията на хората най-вече като певица с голям глас, също като Десислава.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , plambata каза:

Същевременно Галена и Меди ще са с над 6 млн. гледания за месец. Последно кой е правил това постижение?

Проблем ~6.7М

100 живота ~6.9М

  • Thanks 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, plambata каза:

@Гальо, виждам, че много те боли от флопчето. Свиквай - това вече не е аномалия, а закономерност. Поздрав с един истински хит: 

 

Жесток хит, както казах най-силната песен за 2021 ❤️ А за “В твоето легло” не е ли време да си кажеш колко дневни слушания има от теб, аз залагам на поне 5000. Малко обсебен ставаш, пристрастен си към Преси 👀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Гальо каза:

Жесток хит, както казах най-силната песен за 2021 ❤️ А за “В твоето легло” не е ли време да си кажеш колко дневни слушания има от теб, аз залагам на поне 5000. Малко обсебен ставаш, пристрастен си към Преси 👀

Ами не позна. Цялата съм я слушал точно 2 или 3 пъти. Отвратителна песен. По-гадна този сезон е само "Земетръс". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно ме е яд за Десислава, че не попадна на адекватен мениджър. Не знам какво стана с Джон Темис, с всичките ѝ замразени проекти в странство. Нямаше смелостта да отстоява себе си достатъчно, за да стане по-бутиков изпълнител. Вероятно и вторите места в доста конкурси ѝ смачкаха самочувствието. Супер грубо са я прецакали Комисията на финала на Евровизия. "Пей с мен" също беше живо орязване, Капките. Там, където успя да получи реванш и да бъде компенсирана, беше най-тъпото възможно място - Брадъра.

Тия дни гледах Мад концерта... Еми - може си го. Имаше идеи за концерти с Русенската филхармония, за фолклорен албум с Геориг Андреев. Какво стана? Тя последните години повече на любови го удряше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...