Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 40 минути, zai4eto82 каза:

Ами не, защото в Бургас имаме една дискотека на плажа, която е като хамбар и изобщо не си струва толкова скъп вход и една зимна имаме и това е. А например в Слънчев бряг входа е по-евтин от Бургас. В Слънчев бряг пеят за 10 лв, че даже и в Пловдив за 5 лв при това, ,че имат хубави дискотеки, а Бургас дето няма една дискотека ще ми надуват входа на 20 лв. Тук винаги е бил входа 15-20 ле. Коце как може да пее за 5 лв.  в Пловдив онзи ден, в Слънчев бряг пя за 10 лв, а в Бургас от какъв зор ще пее за 20 лв при положение,че хонооара му е един и същ? Както каза Коце политика на дискотеките е и гледат да изкарат пари от хората При Коце няма вход в Плаза, само в петък и събота за мъже е 5 лв входа. При нас собствениците са алчни, това е. Преслава също при нас пя за 15 лв. 

Имаш нужда от спешен курс по икономика за деца.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

OMG, песента още е #1 в музикалният трендинг, а мина почти месец от премиерата. И след малко правим 6 милиона. :e040:

 

Представи си що за народ е това.

  • Haha 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Представи си що за народ е това.

Честно да ти кажа съм изненадан и много доволен, че въпросният народ този път реши да избере модерното звучене пред ганевския комерс. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Честно да ти кажа съм изненадан и много доволен, че въпросният народ този път реши да избере модерното звучене пред ганевския комерс. 

Този народ, трябваше да подкрепи дуета на Глория и Николай Славеев. Тогава щяхме да сме доволни.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Честно да ти кажа съм изненадан и много доволен, че въпросният народ този път реши да избере модерното звучене пред ганевския комерс. 

You mean, както с останалите хитове на Галош ли? Освен това, тази песен също е ганевски комерс.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Изкара ми акъла, като се появи от нищото на 0:58. 🧙‍♀️

Не съм я гледал, само слушам якия саунд на Данчо аууу гали ми слуха тоя човек

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

You mean, както с останалите хитове на Галош ли? Освен това, тази песен също е ганевски комерс.

Всяка песен на Галена без изключение заслужава да е на първо място в тренда, а вие да го наблюдавате.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Тази песен 2018 я имахме за флоп, а сега трите й последни песни взети заедно имат само 5М. Cuz thats what legendZ do😂

 

А! Анелия нова песен ли е пуснала? Малко е късно за премиера, ама...хъ-хъ

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, zai4eto82 каза:

Ами не, защото в Бургас имаме една дискотека на плажа, която е като хамбар и изобщо не си струва толкова скъп вход и една зимна имаме и това е. А например в Слънчев бряг входа е по-евтин от Бургас. В Слънчев бряг пеят за 10 лв, че даже и в Пловдив за 5 лв при това, ,че имат хубави дискотеки, а Бургас дето няма една дискотека ще ми надуват входа на 20 лв. Тук винаги е бил входа 15-20 ле. Коце как може да пее за 5 лв.  в Пловдив онзи ден, в Слънчев бряг пя за 10 лв, а в Бургас от какъв зор ще пее за 20 лв при положение,че хонооара му е един и същ? Както каза Коце политика на дискотеките е и гледат да изкарат пари от хората При Коце няма вход в Плаза, само в петък и събота за мъже е 5 лв входа. При нас собствениците са алчни, това е. Преслава също при нас пя за 15 лв. 

Ти почваш с отговора но после пак се чудиш що така било мола и са. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, чушка. каза:

Всяка песен на Галена без изключение заслужава да е на първо място в тренда, а вие да го наблюдавате.

А ти заслужаваш да погледнеш малко извън Смядово. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, чушка. каза:

Този народ, трябваше да подкрепи дуета на Глория и Николай Славеев. Тогава щяхме да сме доволни.

Какво ѝ е на песента? Хубава музика и текст, за разлика от поредната курвенско-изневярска ода на Ваната.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Не ми казвай какво заслужавам, че да не ти кажа какво заслужаваш ти.

 

Тази песен я харесвах навремето. А ти не ми отговаряй като Зайка. Много аутистичен отговор.

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Тази песен я харесвах навремето. А ти не ми отговаряй като Зайка. Много аутистичен отговор.

Отговарям с оглед нивото на потребителя, очевидно съм преценил, че твоето е ниско, дори от нейното.

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Отгаварям с оглед нивото на потребителя, очевидно съм преценил, че твоето е ниско, дори от нейното.

 

 

Да, така е, прав си! Само не започвай пак да си биеш главата в стената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, чушка. каза:

Отговарям с оглед нивото на потребителя, очевидно съм преценил, че твоето е ниско, дори от нейното.

 

 

Прилича на травестит. Но те всички, вкл. Галена приличат. Глория, Лорена и Емануела най - много, след Диона разбира се.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Прилича на травестит. Но те всички, вкл. Галена приличат. Но Глория, Лорена и Емануела най - много. След Диона разбира се.

Не мисля, че Глория е по-травеститска от Галена. Виж обложката на Скандал. 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, чушка. каза:

 

 

Страхотна песен. Трябваше да я аранжират изцяло като сиртаки, за да си я играят хората. Сега май не е съвсем в ритъма, а и като ширто май не може да се играе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Не мисля, че Глория е по-травеститска от Галена. Виж обложката на Скандал. 

Е там все едно Диона гледам. Не знам защо всички се докарват като по шаблон. Само Лидия, Симона и Десита са различни засега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...