Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 20 минути, adorable каза:

Ужасно ме е яд за Десислава, че не попадна на адекватен мениджър. Не знам какво стана с Джон Темис, с всичките ѝ замразени проекти в странство. Нямаше смелостта да отстоява себе си достатъчно, за да стане по-бутиков изпълнител. Вероятно и вторите места в доста конкурси ѝ смачкаха самочувствието. Супер грубо са я прецакали Комисията на финала на Евровизия. "Пей с мен" също беше живо орязване, Капките. Там, където успя да получи реванш и да бъде компенсирана, беше най-тъпото възможно място - Брадъра.

Тия дни гледах Мад концерта... Еми - може си го. Имаше идеи за концерти с Русенската филхармония, за фолклорен албум с Геориг Андреев. Какво стана? Тя последните години повече на любови го удряше.

Аз ще ти кажа какво стана, плати си, записа ги в студиото на Рики Мартин и този ги продаде на неква негърка. Понеже Деси няма държава, а живее в Свинария не можа да си търси правата в САЩ и изгоря с парите. Кво очакваш да направи?

  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро! Оцеляхме и след снощи! :wine:

Само кажа, че Камелия беше при нас у Видин, в чисто нова дискотека и изводите са:

1. Игла да пуснеш, пада върху човек. Уж клуба беше за 400 души, но само беше, до снощи. И никой не се сби с охраната?!!!

2. Камелия е изтрила поне 20 години от лицето си и в буквален, и в преносен смисъл. Не е за вярване даже. Сериозен съм! Удивен дори!!! Носът не е никакъв проблем. Леко вирнат, но нищо общо с онова интервю по БТВ. И носът не е вирнат само от операцията. Знае какво е подобрила и че се е получило. Сега с право не само нос ще навири, а и самочувствие, его, които никога не са и липсвали. Но на 50, да изглежда така дори тя не е сънувала преди 20-25 години.

3. Публиката - над 90% след набор 2000 и се дерат на песни, които са по-стари от тях. Нереален прием! Трябва да се види. Не може да се опише. Дори аз, който съм виждал почти всичко в последните 30-35 години трудно намирам думите. "Името ти" е култ, брутална история.

4. Програма - само с нейни неща и малко сръбско. За старите песни ясно. Всичко е писано за тях. Новата с Робов не и знам името, не я харесвам дори. Но децата се дерат здраво. Нелогично ми е, но е факт. Никакви паузи и приказки, само пеене. Както трябва да бъде, разбира се!

Тази е вечна хора, да знаете! 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, foxy_vd каза:

Добро утро! Оцеляхме и след снощи! :wine:

Само кажа, че Камелия беше при нас у Видин, в чисто нова дискотека и изводите са:

1. Игла да пуснеш, пада върху човек. Уж клуба беше за 400 души, но само беше, до снощи. И никой не се сби с охраната?!!!

2. Камелия е изтрила поне 20 години от лицето си и в буквален, и в преносен смисъл. Не е за вярване даже. Сериозен съм! Удивен дори!!! Носът не е никакъв проблем. Леко вирнат, но нищо общо с онова интервю по БТВ. И носът не е вирнат само от операцията. Знае какво е подобрила и че се е получило. Сега с право не само нос ще навири, а и самочувствие, его, които никога не са и липсвали. Но на 50, да изглежда така дори тя не е сънувала преди 20-25 години.

3. Публиката - над 90% след набор 2000 и се дерат на песни, които са по-стари от тях. Нереален прием! Трябва да се види. Не може да се опише. Дори аз, който съм виждал почти всичко в последните 30-35 години трудно намирам думите. "Името ти" е култ, брутална история.

4. Програма - само с нейни неща и малко сръбско. За старите песни ясно. Всичко е писано за тях. Новата с Робов не и знам името, не я харесвам дори. Но децата се дерат здраво. Нелогично ми е, но е факт. Никакви паузи и приказки, само пеене. Както трябва да бъде, разбира се!

Тази е вечна хора, да знаете! 

И после идват фенове на изпълнителка, която през 60% от кариерата си няма пукнат хит, публиката не я брои за жива, събира там по 1-2к баби на "концерт" веднъж на 6 години и я изкарват за най-великата на всички времена, само защото имала песни с тежест и някаква "класа". 
Ами не бебчета, Камс е много по-голяма, а дори и Деси се адаптира повече във времето. Това според мен е много, много по-важно, от това да си бил любимец за 5-6 години и после да тънеш в забрава.

  • Like 9
  • Dislike 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Just_Me каза:

Горгона вече да не е започнала да се мазни на Емануела за дует? Вчера е била на нейното участие в София, а не на това на любимата й Галена 😄

Миналата година двете с Ариа не спряха да й се мазнят за дует или фийт и после оправданието им беше "тя сега се занимава с кариерата на Доника и няма време." 
Обаче сега гърка от дуетите с Мария, Анелия и Емануела гледам че ходи по участията й. Дано не отрази и него!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Обаче сега гърка от дуетите с Мария, Анелия и Емануела гледам че ходи по участията й. Дано не отрази и него!!

Ще е голяма трагедия ако го отрази 🤦‍♀️ Тя може да направи дует с голямо име от Гърция, не с този мишок.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандал е минала по лайкове този хит т.е. най-гледаната чалга песен за годината и вече е топ 3 в тази категория с Къде беше ти и песента на Азис. Лидерството продължава и през 2021, 17 години след старта си! 🥰

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Willy каза:

И после идват фенове на изпълнителка, която през 60% от кариерата си няма пукнат хит, публиката не я брои за жива, събира там по 1-2к баби на "концерт" веднъж на 6 години и я изкарват за най-великата на всички времена, само защото имала песни с тежест и някаква "класа". 
Ами не бебчета, Камс е много по-голяма, а дори и Деси се адаптира повече във времето. Това според мен е много, много по-важно, от това да си бил любимец за 5-6 години и после да тънеш в забрава.

Айде остави всеки сам да си реши за себе си какво е важно. Бях на участие на Камелия миналото лято, ходеше ми се на дискотека да се забавлявам - пробвах, добре беше. Предната година бях на участие на Ивана в кръчма на морето - исках и от това да опитам. Бил съм на участие на Десислава, голяма лиготия. Ми това не са моите певици. Да, ок, Камелия хваща малките, има харизма и енергия. Обаче всеки път едни и същи лафове, чекнежи, до болка втръснали песни, ужасно пеене... Не виждам нищо специално.

Опитай да накараш тия същите да отидат на концерт на Камелия и да я слушат доброволно като пееща певица. Като станат на по 30, ще им все тая за Камелия и ще са забравили на какви участия са ходили на 20. Кефят се повече на песните, ако питаш мен, и на бъзиците ѝ.

Всяка певица си е супер различна, различен подход, различна ниша и репертоар. Камелия няма повече абонати в канала си от Глория. Даже обратното. Нито повече продадени албуми. На 50 години и да се буташ още в дискотекит за едни е успех, за други не е. Това е нейното място, там е силна. Хубаво. И??? Паметник да вдигнем?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Willy каза:

И после идват фенове на изпълнителка, която през 60% от кариерата си няма пукнат хит, публиката не я брои за жива, събира там по 1-2к баби на "концерт" веднъж на 6 години и я изкарват за най-великата на всички времена, само защото имала песни с тежест и някаква "класа". 
Ами не бебчета, Камс е много по-голяма, а дори и Деси се адаптира повече във времето. Това според мен е много, много по-важно, от това да си бил любимец за 5-6 години и после да тънеш в забрава.

За смядовската вещица ли става дума?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adorable каза:

Айде остави всеки сам да си реши за себе си какво е важно. Бях на участие на Камелия миналото лято, ходеше ми се на дискотека да се забавлявам - пробвах, добре беше. Предната година бях на участие на Ивана в кръчма на морето - исках и от това да опитам. Бил съм на участие на Десислава, голяма лиготия. Ми това не са моите певици. Да, ок, Камелия хваща малките, има харизма и енергия. Обаче всеки път едни и същи лафове, чекнежи, до болка втръснали песни, ужасно пеене... Не виждам нищо специално.

Опитай да накараш тия същите да отидат на концерт на Камелия и да я слушат доброволно като пееща певица. Като станат на по 30, ще им все тая за Камелия и ще са забравили на какви участия са ходили на 20. Кефят се повече на песните, ако питаш мен, и на бъзиците ѝ.

Всяка певица си е супер различна, различен подход, различна ниша и репертоар. Камелия няма повече абонати в канала си от Глория. Даже обратното. Нито повече продадени албуми. На 50 години и да се буташ още в дискотекит за едни е успех, за други не е. Това е нейното място, аудитория, среда. Хубаво. И???

Ама много специално е да нямаш хит от 2007 и тотално да са забравили за теб, нали?
Тук говорим за успех и цялостно възприемане. Факт е че там Глория губи, пък нека си има повече продадени албуми.
След 30 може да забравят за дискотеките, но нека не говорим все едно Камелия няма песни като тази, които ще се слушат вечно!

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и Камелия са супер различни изпълнителки във всяко отношение и не виждам защо трябва да се правят такива малоумни сравнения, и то по тоя язвителен начин?? Глория е по-добрата певица, има повече фенове и концерти, която друга няма топките да направи. Камелия има по-големи хитове, по-вървежна е и по-бизнес настроена.

Но да обяснява някой как Глория не можела да се апаптира е повече от смешно. Глория се адаптира и през 2000, и през 2003, и то по начин, по който може би никоя друга не го е правила. Оттам-нататък виждаме, че не й се занимава. Ще кажа само, че още ПРЕЗ 2005 тя каза в интервю, че дори един фен само да й остане, ще си работи за него. През 2010 пък каза, че е време на други да се блъскат в прожекторите, тя вече не смята да се бута там. Мисля, че тези думи са достатъчно красноречиви за нейните намерения. Оттам-нататък всеки да си слуша каквото иска и да харесва която иска, но не с такива селски включвания, по възможност. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Ама много специално е да нямаш хит от 2007 и тотално да са забравили за теб, нали?
Тук говорим за успех и цялостно възприемане. Факт е че там Глория губи, пък нека си има повече продадени албуми.
След 30 може да забравят за дискотеките, но нека не говорим все едно Камелия няма песни като тази, които ще се слушат вечно!

 

Последният по-голям хит на Глория е "Пясъчни кули", преди това "Ненаситна". Проблемът при нея е, че често не знае какво да пее, за да вдигне хората специално в дискотеките. Или не че не знае, но си е инат и си пее каквото реши. Но тя просто има много песни. Понякога изненадва. Нейната сила е на самостоятелните концерти в НДК.

Както Камелия каза за нея - "Трудно се разчупва", но това не я прави лош или забравен изпълнител. Знам какво става по нейните участия, когато е на кеф и е събрала хора. Явно в последните години по-рядко случва на песен, но и Камелия имаше такъв период около "Щипни ме" - после намери правилната формула за себе си и изплува. Нямам нищо против нея, нека си събира хора жената. Има хора за всичко. Глория вълнува по друг начин. Те двете заедно с Десислава и Ивана са най-големите имена в жанра от старата генерация.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Камелия хитовете също са до 2002 година. След това има "Името ти", "Целувай ме" и дуета с Гъмзата. Всичко друго успя да наложи благодарение на турнето, клиповете и промяната в цялостното й отношение към сценичното представяне. Когато имаш хит като "Луда по тебе", можеш да го представиш по всякакъв начин. Когато нямаш - трябва да се облечеш като голямото пиле с лепенки на зърната, за да привлечеш внимание. Това е истината и няма нищо лошо - напротив, усетила се е, че с музика не става и новите й песни не са достатъчно силни. Съответно трябва да ги подкрепи с клипове и добри концертни представяния, макар и с кофти пеене.

При Глория пък е точно обратното - тя и най-добрата си песен ще забие в земята с малоумна ТВ версия или "клип" в Гърция. Може ли вместо да клипираш дуета с Устата, да направиш "клип" на някаква световно неизвестна песен, дето никой не я отрази??

  • Like 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Не смейте да сравнявате успехите на Камелия и Глория, защото изглежда нелепо. Камелия е тази, която беше дори имитирана в Капките, благодарение на най-големия поп-фолк хит - Луда по тебе. Да не говорим за другите вечни песни, които е изпяла. За визията, която има и вътрешно, и външно, е светлинни години пред лъхащата на соц Глория!

Когато Глория поиска, може да изненадва. Доказвала го е и с "Намери си майстора", правила го е и с "Хипноза", с песните с Азис, с "Можеш ли да ме обичаш". Явно вече на тези години залага на повече благоприличие и оттам ти идва усещането за соц. Може би ако се беше плъзнала повече в плоскостта с колаборациите - щеше да е възприета повече от най-малките. Иначе и двете с Камелия изглеждат перфектно за годините си.

Кама по природа си е явно по-палава и непридвидима. Затова е ефектна в дискотеките. Колкото до "Луда по тебе" - поздравления, че си я отгледа, но жестоко взе да втръсва, поне на мен. Освен това не знам доколко е комплимент да те имитират в Капките... ако ще го направят по начина, по който го направи Поли, която подходи не просто с ирония, ами с подигравка направо с тия салфетки и подвиквания, доста изнасили образа на Камелия.

Та така. Бойци на различни фронтове са, няма смисъл от сравнения. Вече кой какво счита за успех - участия в клубове или НДК, си е въпрос на лично светоусещане. Приоритетите и на изпълнителите, и на публиката им с времето се променя съобразно много фактори. :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Истинската БГ Бритни е Кати.

 

Тя може би беше първата тийн сензация от жените, действително. По същото време и Константин беше нашумял сред момичетата. Ама на мен никога не са ми идвали баш западен стил, твърде чалга са. Тя не че Дес не е кралица на индо-кръчмарите ама точно 2002 и 2003 си беше здраво тийн поп като излъчване. Първата чак такава свежарка.

преди 46 минути, Willy каза:

И после идват фенове на изпълнителка, която през 60% от кариерата си няма пукнат хит, публиката не я брои за жива, събира там по 1-2к баби на "концерт" веднъж на 6 години и я изкарват за най-великата на всички времена, само защото имала песни с тежест и някаква "класа". 
Ами не бебчета, Камс е много по-голяма, а дори и Деси се адаптира повече във времето. Това според мен е много, много по-важно, от това да си бил любимец за 5-6 години и после да тънеш в забрава.

За феновете на Глория винаги ще е донякъде разбираемо защо не могат да прежалят рухването й. Тази жена беше титан през 90-те. И до днес недоумявам как е възможно от такъв връх да паднеш чак толкова много.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Когато Глория поиска, може да изненадва

То ако чакаме Глория да ни изненада....Нейната изненада, от която тя разбира и ще провокира феновете си, е да отиде на почивка в Мармарис, вместо в Гърция.

 

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DenFevgo каза:

На Камелия хитовете също са до 2002 година. След това има "Името ти", "Целувай ме" и дуета с Гъмзата. Всичко друго успя да наложи благодарение на турнето, клиповете и промяната в цялостното й отношение към сценичното представяне. Когато имаш хит като "Луда по тебе", можеш да го представиш по всякакъв начин. Когато нямаш - трябва да се облечеш като голямото пиле с лепенки на зърната, за да привлечеш внимание. Това е истината и няма нищо лошо - напротив, усетила се е, че с музика не става и новите й песни не са достатъчно силни. Съответно трябва да ги подкрепи с клипове и добри концертни представяния, макар и с кофти пеене.

При Глория пък е точно обратното - тя и най-добрата си песен ще забие в земята с малоумна ТВ версия или "клип" в Гърция. Може ли вместо да клипираш дуета с Устата, да направиш "клип" на някаква световно неизвестна песен, дето никой не я отрази??

Ето тук проблемът е, че Глория много от нещата в  живота си е постигала сама и е свикнала сама себе си да слуша, а няма лошо човек да си признае, че невинаги е прав.. и просто да позволи на някого да го отвори за промяна.

Камелия е хитра, съветва се с Цветин и заедно успяват по изградената от тях схема, която работи за Камелия. Да си го кажем.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

То ако чакаме Глория да ни изненада....Нейната изненада, от която тя разбира и ще провокира феновете си, е да отиде на почивка в Мармарис, вместо в Гърция.

 

Какво да ти кажа... за мен трябва да ѝ се случи нещо разтърсващо и може да пусне някоя бомба. Но мисля, че приоритетите ѝ са в друга посока сега.

На мен ми хареса песента със Славеев много, но тя трябва и да ги промотира някъде тия песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама имала само Името ти и Дразни ме в последните години. Добре, съгласен съм, че това са й големите хитове, но да бутате Ненаситна и Пясъчни кули до тях е смешно. То, Кама има поне още 5-6 песни от последните години на това ниво.

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...