Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Не знам как вървят гледания и щуротии, ама песента на Малката е най-доброто за сезона. Това ако го беше взела някоя с име започващо с буква П или буква Г, тук щеше да е някакъв непоносим спам.

Песента на Робов и Данна също е топ, но май не се радва на особено голям интерес.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Не знам как вървят гледания и щуротии, ама песента на Малката е най-доброто за сезона. Това ако го беше взела някоя с име започващо с буква П или буква Г, тук щеше да е някакъв непоносим спам.

Песента на Робов и Данна също е топ, но май не се радва на особено голям интерес.

Е, никой не подценява Аномалия. Даже си е песента с второ най-силно задържане, след Скандал. Точно имената правят тази разлика, иначе аз си ги харесвам и слушам и двете равно.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Е, никой не подценява Аномалия. Даже си е песента с второ най-силно задържане, след Скандал. Точно имената правят тази разлика, иначе аз си ги харесвам и слушам и двете равно.

Хич не ме кефи тая Скандал... и не е от предубеденост към циганския Киркоров, просто не ми допада самата песен :( Искам нещо самостоятелно от Галена.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Хич не ме кефи тая Скандал... и не е от предубеденост към циганския Киркоров, просто не ми допада самата песен :( Искам нещо самостоятелно от Галена.

Галена мачка самостоятелно с песни като "Феноменален" и "100 живота", не знам защо не спира да прави дуети. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, BobiTo каза:

Галена мачка самостоятелно с песни като "Феноменален" и "100 живота", не знам защо не спира да прави дуети. 

Защото трябва да спасява кариерите на Фики и Криско и да повдига на лидерско ниво тази на Меди, така както на времето направи с първия! ❤️

  • Like 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Защото трябва да спасява кариерите на Фики и Криско и да повдига на лидерско ниво тази на Меди, така както на времето направи с първия! ❤️

Е какво й дреме за кариерите на Фики и Криско? 😂😂  Криско преди да му затъне кариерата, летеше на високо и искаше космически суми на Галена за песен, а сега тя да го спасява.

  • Like 6
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, BobiTo каза:

Е какво й дреме за кариерите на Фики и Криско? 😂😂  Криско преди да му затъне кариерата, летеше на високо и искаше космически суми на Галена за песен, а сега тя да го спасява.

Щото е добра душа и като може се раздава

 

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , BobiTo каза:

Сериозно ли пак спорите за Камелия-Глория? Това па е по-тъпо и от спора Преслава-Галена. 

Не, не спорим. Друго е този път. А то някак изкарва моментално скелетите от гардероба. Причината е, че поради ред причини нямаше никакви данни за Камелия в последната година и на нея се гледаше едва ли не като на безследно изчезнала. Масовото задоволство в чалгата (без Глория, Кали и Емипия) от видното обезобразяване, в комбинациа с пуснатото от Ясен Дараков инфо в сайта си, за смяната и като ментор в "Гласът на България" някак накара конкуренцията доволно да потрива ръце и тайничко да злорадства.... "Кучката най-после се разкара". 

Драмата започна отново днес, след като по обяд седнах да напиша един максимално обективен коментар от снощното и участие при нас във Видин. Качих и снимки от клуба, а одеве и Цветин качи клипчетата във Фейсбук и Инстаграм. 

Не знам дали го е пранирала или е някаква съдба, но през цялата и кариера всеки нов етап винаги започва от Видин. Книга мога да ви напиша по въпроса, но по-важното е, че снощи... "Кучката отново се завърна с гръм и трясък".

Ще се чуе, вервайте ми! :3:

https://instagram.com/stories/kamelia_official/2589503564397448416?utm_source=ig_story_item_share&utm_medium=share_sheet

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

@foxy_vd Сашка беше ли там? Каза ли нещо за Галена и Гласът на бг?

Не, не беше. Тя в последно време е повече около Деса и Галена, че прави и техните програми, освен на Лорена, Меди, Софка, че май и на Кокаинчо.

А и с тях не можах да се видя. Така се отрязах, че едвам стигнах до таксито. Ще проверим по друг начин. Нали имаме човек в БТВ? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, WindWalkerMonk каза:

Митко Пайнера е казал, че Глория се е песнионирала. Смятай, бил е много издразнен. Казал е, че й намира участия, а на нея не й се занимавало. 

И к'во излиза? Има си интерес към Глория, просто тя е дала назад. От една страна я разбирам. От толкова години е на сцената, минала е през различните етапи на развитие - от кръчмите, през клубовете, малки зали, големи такива, стадиони. Изградила е желязно име. Но всичко това, предполагам, така уморява, че в даден момент си е дала сметка, че не иска повече да е на гребена на вълната, а да го кара по-спокойно. Щото, реално погледнато, това да си актуален е една безмилостна игра, в която трябва да се съобразяваш с много неща, да следиш постоянно какво става, какво се предлага, какво се иска, какво правят другите, какво да направиш ти, да огрееш тук, да огрееш там... 

Лошото при Глория е еднообразието, което я е обзело в последните около 5 години. Пуска си там песнички редовно, но за съжаление е далеч от качеството, което бяхме свикнали от нея. Аз лично я приветствам за това ѝ решение да не се навира всяка вечер по дупките, макар че по едно-две такива участия на месец, мисля не биха били зле. Добре е приоритетът ѝ да е върху концертните представяния. Но по отношение на нова продукция - е, тук трябва да промени схемата. Да пуска по-рядко, ако ще и една песен на година, но да е наистина изпипана, да носи някаква различност от предходните, да има по-интересно видеопреставяне. И това за изпълнител от нейния ранг е напълно достатъчно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Gentleman. каза:

Каквото и да се говори тук Камелия,Азис,Софи Маринова,Деси Слава, Преслава и Галена са вечните! 😸

+Тони Стораро 

  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ice_hot_sm каза:

Да пуска по-рядко, ако ще и една песен на година, но да е наистина изпипана, да носи някаква различност от предходните, да има по-интересно видеопреставяне. И това за изпълнител от нейния ранг е напълно достатъчно. 

Няма как да стане това. Просто никога няма да се случи, защото:

1. На Глория не й се дават пари
2. Не приема чуждо мнение
3. Не приема промяната в музикалните течения
4. Работи с едни и същи екипи, за нея е предателство да ги сменя. Тя смесва лични и професионални отношения, което показва, че не е професионалист.

С всичко това казано, не е чудно, че е на ниво Юнона последните 15 години с малки изключения. По- смешното е, че хората там са с нея, защото никой не ги иска. Иначе при по - добра въчможност й бият шута. Пример Люси с Вип Брадър.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

 

В последните 5/10 години липсва интерес към самата нея. Тя има(ше) хитове, но като артист спря да е интересна на публиката. Друг пример е Теди, която колко и хитове с над 10 милки да нареди, Яница пак имаше повече фенове. 
Анелия и Емилия са една категория задържани изпълнителки, което пак е супер, не ме разбирай грешно, но лидерки и идоли не са били.

  • Like 1
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

В последните 5/10 години липсва интерес към самата нея. Тя има(ше) хитове, но като артист спря да е интересна на публиката. Друг пример е Теди, която колко и хитове с над 10 милки да нареди, Яница пак имаше повече фенове. 
Анелия и Емилия са една категория задържани изпълнителки, което пак е супер, не ме разбирай грешно, но лидерки и идоли не са били.

Въпреки слабия интерес към личността на Анелия през последните няколко години, тя си е златен изпълнител, които 19 години вече е сред топ имената. Все още песните й стават хитове, дори "Котка" я пускат тук-там, снощи гледах на стори от дискотека. Просто тя е дала и оставила много на жанра, има си вечните хитове и вече не е нужно да е най-актуалната, всяка си изживява момента. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Въпреки слабия интерес към чиността на Анелия през последните няколко години, тя си е златен изпълнител, които 19 години вече е сред топ имената. Все още песните й стават хитове, дори "Котка" я пускат тук-там, снощи гледах на стори от дискотека. Просто тя е дала и оставила много на жанра, има си вечните хитове и вече не е нужно да е най-актуалната, всяка си изживява момента. 

Има ли нужда да спориш с човек от Северна Македония, който не е бил дори на един концерт, а съди по това какво е видял в интернет.  Анелия като Кама може да си кара на 10 песни, при това от две десетилетия: погледни ме, обичай ме, дай ми още, само мене нямаш и всичко води към теб,

  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Има ли нужда да спориш с човек от Северна Македония, който не е бил дори на един концерт, а съди по това какво е видял в интернет. 

Твърденията са ми доказани с това, че при появата на нови изпълнители, колко лесно отхвърли публиката изпълнители като Емануела, Анелия, Джена и вече дори и яките им песни флопват здраво.
Към горе посочените от @Gentleman. ще добавя и Константин, който дори и дуетни, винаги има хитове и е интересен като изпълнител. Вие съдите по пристрасия, аз съм реален. bye 😘
 

  • Like 1
  • Confused 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...