Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Мале, Софка как смаза всичко живо и 23 години след старта си беше с хита на годината, а наша Глория не й се занимавало, работела само за феновете си. Надявам се поне да сте доволни от 3-4 еднакви тв версии всяка година, снимани на морето.

 

  • Like 4
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Мале, Софка как смаза всичко живо и 23 години след старта си беше с хита на годината, а наша Глория не й се занимавало, работела само за феновете си. Надявам се поне да сте доволни от 3-4 еднакви тв версии всяка година, снимани на морето.

 

Не разбирам какво се караш на хората тук. Върви го кажи на Глория.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Не разбирам какво се караш на хората тук. Върви го кажи на Глория.

Страх ме е да не ми забие един ШАМАР класната дама на поп-фолка!
Глория : ти забия 1 шамар - Сигнално Жълто Смях - Vbox7

  • Haha 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Страх ме е да не ми забие един ШАМАР класната дама на поп-фолка!
Глория : ти забия 1 шамар - Сигнално Жълто Смях - Vbox7

Глория е дъно последните 10 години, но концерта й е добър. Малоумно е да се отрича и сега ще пее с Брена на стадион. 
 

Иначе прилича ли ти на човек дето му се занимава ? Виж че е заминала у Гърция вече. Тя е пенсионирана вече. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Глория е дъно последните 10 години, но концерта й е добър. Малоумно е да се отрича и сега ще пее с Брена на стадион. 
 

Иначе прилича ли ти на човек дето му се занимава ? Виж че е заминала у Гърция вече. Тя е пенсионирана вече. 

Да кажа само и че най-хубавите турнета в САЩ са нейните, последно след Денсинг старс ходи, но хората и досега са очаровани. Райна също им покрива критериите. За други не знам, но Азис е тотал щета и не го щат там. То с тоя Ковид и турнета няма вече, нищо. Но поне Глория се опитва да си прави някакви лайв версии, нищо чудно и до концерт да се стигне пак. Дано на Ивана да се получат в летните театри.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Willy каза:

Мале, Софка как смаза всичко живо и 23 години след старта си беше с хита на годината, а наша Глория не й се занимавало, работела само за феновете си. Надявам се поне да сте доволни от 3-4 еднакви тв версии всяка година, снимани на морето.

 

Всеки от старата генерация е по актуален от баба Глория. Дори Максим. Единствената изпълнителка,която лъха на повече нафталин от нея е Лейди Гага.

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Всеки от старата генерация е по актуален от баба Глория. Дори Максим.

 

Тъкмо я слушах, брутална песен, която не омръзва, дори и след 3 години.
Вещицата Сашка също направи няколко хита с негово участие + г-дин директоре.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Глория е дъно последните 10 години, но концерта й е добър. Малоумно е да се отрича и сега ще пее с Брена на стадион. 
 

Това не е за хвалба. Докога тези сръбски мумии ще идват тук?

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Това не е за хвалба. Докога тези сръбски мумии ще идват тук?

Ми докато балканското население (просто и бедно) ги слуша. Тази специално е дъно нали.

Иначе зайке, Коцака е разбил в дискотеката снощи или когато е било. Един приятел е бил, после се оказа, че е с Ковид. Вика да рипортна ли, той милия се притеснил. И аз му викам: кво ти пука бе, и да си заразил си е техен проблем. Те са отишли, кво се е трогнал.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

"Българина, като всеки един нормален българин - обича да се весели!"

- Ваня Великова, 2021🥰

 

Топ е, виц двойната гуша долу и после виж кви лъвчета оправя. Кажи дали тва не е достойно за възхищение.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен има много яко звучене като си я пуснах без клип, за фон. Има някакви китари, леко рок елементи в припева към края на песента от 3:00.

 

До кога ще се харчат за клипове и тв версии, вместо да залагат на музика? Можеше цял албум истински поп-рок фолк да финансира вместо да се харчи за продукция да се върти по музикални телевизии, който вече  никой не гледа. Лирически клипове са повече от достатъчни днешно време.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Топ е, виц двойната гуша долу и после виж кви лъвчета оправя. Кажи дали тва не е достойно за възхищение.

Какви лъвчета коте? Тая по вероятно е да плаши мечките в Балкана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за Камелия хитовете последните години, ами те са всичките кавъри. Дори Дразни ме е изплагиатствана, макар да се води авторска. Сега тази с Робов е първата авторска от памти века. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Какви лъвчета коте? Тая по вероятно е да плаши мечките в Балкана.

А ебе, цяло Габрово каза, че много хубави минети правела. Направо е шаш, ако Имаш познат питай го и ще се шашнеш..

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

А за Камелия хитовете последните години, ами те са всичките кавъри. Дори Дразни ме е изплагиатствана, макар да се води авторска. Сега тази с Робов е първата авторска от памти века. 

Кавър е на всички предни Пашеви. 😁😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

А ебе, цяло Габрово каза, че много хубави минети правела. Направо е шаш, ако Имаш познат питай го и ще се шашнеш..

Имам познати там,а и Габрово ми е любимото градче от тия по-малките ама не мисля че някой нормален мъж,колкото и да е загорял ще поти нещо подобно. Предполагам че и там има кyрви,които изглеждат далеч по-добре. Сега ако говорим за лъвчета като тоя от първия й клип с пъпките по гърба,може и да мачка такива,но аз под лъвче разбирам съвсем различен тип.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Имам познати там ама не мисля че някой нормален мъж,колкото и да е загорял ще поти нещо подобно. Предполагам че и там има кyрви,които изглеждат далеч по-добре. Сега ако говорим за лъвчета като тоя от първия й клип с пъпките по гърба,може и да мачка такива,но аз под лъвче разбирам съвсем различен тип.

Ваня и ти имате различен таргет, my dear.

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...