Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Леля ви Ивана с концерти във Варна и Бургас. От линка към Евентим, на интекартивната схема са посочени цени от 20 до 50 лв. Харесва ми посоката, в която се е ориентирала. Дано има успех! С Глория в момента са именно за такъв тип представяне. 

Screenshot_20210602_213244.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

Остави го, Фаст спря да налива хейт по Галена от две години насам, даже пише понякога и положителни коментари относно нея. Но за сметка на това се появиха едни други лепки, които му заместват старият хейт. :1000(29):

Аз не помня да я е хейтил през годините. Или да е било съвсем леко. 

преди 17 минути, Fast каза:

И са ги обсипали с дислайкове и негативни коментари, за което се радвам. Бива ли да са толкова продажни?

Защо си толкова негативен и се радваш, че някой е хулен и унижаван? 

П.С. В момента пафкам такова, но друга марка. А кай нещо ся. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е една от най-емблематичните изпълнителки в поп-фолка и на практика най-признатия глас в жанра. Много ясно, че дори без да е била най-големия идол на еди-кое си общество е идеална за всякакви концерти- от такива с филхармонии до такива на гей паради (и на двете от които е била/ще бъде).

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

Леля ви Ивана с концерти във Варна и Бургас. От линка към Евентим, на интекартивната схема са посочени цени от 20 до 50 лв. Харесва ми посоката, в която се е ориентирала. Дано има успех! С Глория в момента са именно за такъв тип представяне. 

 

Screenshot_20210602_213244.jpg

Какъв е капацитетът на тези летни театри? Питам, понеже ги е нарекла големи концерти. Надявам се да е пълно. 

С Гюра да направят общо турне - мисля, че ако се комбинират 2-3 силни певици, може да съберат повече хора и да е интересно, та лека полека да наложат тоя модел на работа. Едно време Глория обикаляше с Петра, Камелия, Екстра Нина и Силвия постоянно залите в страната. 

  • Like 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

А ти явно нямаш мисъл, щом не си уловил написаното от мен... 

И какво трябваше да уловя на “Преслава и Гери-Никол идват!” ? :1000(29):

Понеже се смяташ за много умен, поясни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, чушка. каза:

Коментирай как сипеше хейт по Галена, че рекламира цигари и даваше пример, че Преслава не го прави, а няколко месеца по - късно, тя също беше част от това.

Случва се човек да прецени погрешно. Това не прави основния ми по-малко валиден. Реклами на никотинови продукти и твърд алкохол не би трябвало да има в медийното пространство. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, FolkEmpire каза:

Ехх Господарите как ми взимат нагло материала

https://gospodari.com/зрители-обиждат-водещи-по-фен-тв-видео/

Наглеци. Барем да ти плащат символични хонорари. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Случва се човек да прецени погрешно. Това не прави основния ми по-малко валиден. Реклами на никотинови продукти и твърд алкохол не би трябвало да има в медийното пространство. 

И аз ги осъждам много. Ако рекламират, поне да рекламират трева. Уродки!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия сериозно ли ще има дует с Преслава? Егати, този Галин наистина е решил да я забие с имиджа на Тройница. Как може на една новоизлюпена дебютантка да даде толкова яка соло песен, а потенциалната нова голяма звезда на жанра да е вече с трета колаборация за годината?:wacko:

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Наглеци. Барем да ти плащат символични хонорари. 

Да бе тия арменски мишоци... 

Направо грабят с големия черпак. Обаче има нещо, което май не ми е направило впечатление и не съм го видял

194132911_967641267416879_15197797250824

  • Haha 2
  • Wow 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквания от дует на Преслава ми звучи твърде оптимистично. Нейната сила са самостоятелните песни. Само ако е с Константин, бих имал очаквания. Ако е с Алфа просто нямам обяснение защо им се навива, когато дори интереса към тях отшумява. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, asylum каза:

Какъв е капацитетът на тези летни театри? Питам, понеже ги е нарекла големи концерти. Надявам се да е пълно. 

С Гюра да направят общо турне - мисля, че ако се комбинират 2-3 силни певици, може да съберат повече хора и да е интересно, та лека полека да наложат тоя модел на работа. Едно време Глория обикаляше с Петра, Камелия, Екстра Нина и Силвия постоянно залите в страната. 

Сега погледнах в Интернет. За Варна дават 2341 седящи места, а за Бургас - 2150.

Иначе и аз това си мислех - да се съберат заедно. Но не знам как биха преодолени егото си. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Да бе тия арменски мишоци... 

Направо грабят с големия черпак. Обаче има нещо, което май не ми е направило впечатление и не съм го видял

194132911_967641267416879_15197797250824

Егати малките цици.

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Гальо каза:

Очаквания от дует на Преслава ми звучи твърде оптимистично. Нейната сила са самостоятелните песни. Само ако е с Константин, бих имал очаквания. Ако е с Алфа просто нямам обяснение защо им се навива, когато дори интереса към тях отшумява. 

Може да са й обещали почивка в Испания, нали Галин има тъпкачи там.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Навила се е, щот песента е яка. Знаеш ли иначе кога щеше Преслава да се съгласи на дует с дебютантка?! Никога! Плюс това Галин е платил всички разходи по дуета, а за капак Пресис си е подсигурила песента да е в нейния канал. От това какво по-хубаво за нея и икономичният ѝ възглед?

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Навила се е, щот песента е яка. Знаеш ли иначе кога щеше Преслава да се съгласи на дует с дебютантка?! Никога! Плюс това Галин е платил всички разходи по дуета, а за капак Пресис си е подсигурила песента да е в нейния канал. От това какво по-хубаво за нея и икономичният ѝ възглед?

Не се филмирай, да не ревеш пак. 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Навила се е, щот песента е яка. Знаеш ли иначе кога щеше Преслава да се съгласи на дует с дебютантка?! Никога! Плюс това Галин е платил всички разходи по дуета, а за капак Пресис си е подсигурила песента да е в нейния канал. От това какво по-хубаво за нея и икономичният ѝ възглед?

Пък и Лиди мачка с интересен, защо да не се отърка в нея? :happyppl:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Olay каза:

3:18

 

 

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Unfwwftitled.png
Бях забравил този гей момент в кариерата на Пресис. И най-добрият й клип изобщо. Николай Нанков все пак!:3fdb8960598fa63e:


Това ми прилича по-скоро на фетишизиране на лесбийски двойки от страна на Нанков, който по всяка вероятност е хетеро. Тенденция е в по-ранните му клипове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Не се филмирай, да не ревеш пак. 

 

От какво да рева? И защо пак? Преслава смаза със самостоятелен хит тази година! На върха на всички класации е и въпреки жестоката конкуренция се задържа! Набедените за топ имена Квичлена и Педи с триста зора я минаха и то със съмнителни гледания и подплатени реклами във всички социални мрежи. Коментарите на хората към песента на Преслава са 95% положителни, докато тези под “Скандал” са около 80%. Също така в 90% от поп-фолк страниците (като изключим фен страницата под прикритие на Галена “Хитовете са тук”) “В твоето легло” ги мачка във всяка една анкета.

Айде поздрав с хит и вади носните кърпички, че идва още един :D 

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Изтървах веднъж дистанционното там.:mf_surrender:

 

Мале какъв срам като изслушах тази песен сега. С какви песни сме били захранени! Нищо чудно, че днес има толкова Десити, Галини, Тедита и Маджуни.

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Hurricane каза:

От какво да рева? И защо пак? Преслава смаза със самостоятелен хит тази година! На върха на всички класации е и въпреки жестоката конкуренция се задържа! Набедените за топ имена Квичлена и Педи с триста зора я минаха и то със съмнителни гледания и подплатени реклами във всички социални мрежи. Коментарите на хората към песента на Преслава са 95% положителни, докато тези под “Скандал” са около 80%. Също така в 90% от поп-фолк страниците (като изключим фен страницата под прикритие на Галена “Хитовете са тук”) “В твоето легло” ги мачка във всяка една анкета.

Айде поздрав с хит и вади носните кърпички, че идва още един :D 

 

 

Първо - не ги е минала с “триста зора”, а буквално я издухаха и минаха гледанията за има-няма две седмици. И Азис я мина. Утре и Малката я минава. Сигурно и Ломската след време ще я мине. Симона и тя прави повече гледания вече. Демек, май сте извън топ 5? 

Второ - аз не виждам отрицателни коментари под “Скандал”, не знам какво си чел.

Трето - Къде Преслава мачка с анкети? Ето ти анкета, която не е от въпросната страница: 

EF2F676C-24C5-47B4-BD54-88932CC21E33.jpeg

Изхвърляш се и накрая пак ще ревеш. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...