Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Ами права е, ГЕЙОВЕТЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ПРАВА! :roll1:
 

Те си имат права, какви са тия прайдове за да се правят на интересни.

Е тва да им изпее Деса:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Аз, когато съм delusional
88dzhYV.png

В интерес на истината едвали някой ще я покани там, творчеството й не е подходящо. Достатъчно излагации изтърпяхме около Гласът и Капките, стига толкова.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Andrew Cunanan. каза:

Бюджет за промоция на албумна ера се отпуска от лейбълът и той решава колко на брой да са синглите спрямо предствянето на албума в класациите и неговият живот. Албумът продаде 290 000 копия в първата си седмица в Америка и без малко да чукне номер 1, ако Билборд не бяха сменили правилата на класацията 16 часа преди края на седмицата и обявяването й. 

Тук е необходимо да отчетем и друг факт - при всички останали албуми на Бритни не са продавани CD сингли в Америка, а синглите са участвали в класацията единствено възоснова на еърплей, по този начин Джайв са подпомагали продажбите на албума, след като е невъзможно да си купиш синглите отделно.

При Блекаут положението е друго. През 2007-ма интернетът беше навлязъл в консумация и обхващаше много по-голям процент потребители отколкото през 2003-та, когато е последният албум на Брит до онзи момент. Отделно при Блекаут за първи път в кариерата й можеха да бъдат купени синглите отделно от албумата, тъй като Айтюнс вече беше навлязъл в Америка и по този начин Gimme more се класира на най-високо място в класацията на Билборд след дебютния й сингъл - ...Baby one more time - номер 3, възоснова на огромните дигитални продажби. Само за справка Do something, която не е сингъл в Америка през 2005-та, чартва на 100-то място в Билборд Хот 100 през 2005-та без да се върти музикалното видео по телевизията само на база дигитални продажби, можеш да си представиш за двугодишния период колко се е развил Айтюнс.

Бритни не е искала да пее на ВМА, но са я натиснали нейните мениджъри и затова тя показа голям среден пръст на всички с това изпълнение, включително и на медиите, които бяха започнали да печатат заглавия, че се е провалила преди изобщо да са се състояли самите награди. После всички я изядоха, че е дебела, че не може да танцува и така нататък. Сега изпълнението й е разглеждано като иконично и много над тези на настоящите изпълнители.

През 2007-ма Бритни беше надхвърлила бариерите на музикална звезда, тя беше на корицата на всеки таблоид, не случайно е най-фотиграфираната личност за онова десетилетие и най-търсената в Гугъл. Вниманието беше концентрирано изцяло в личния й живот и никой не се вълнуваше от музикалната й кариера.

Оставила е трайна следа в сърцето ми, има 9 фантастични албума и поне 3-4 с неиздадени песни, нека прави с живота си това, което пожелае. Ако иска да спре да пее - да спре. Това си е лично неин избор. И аз ще го уважа, надявайки се най-сетне в нейния 40 годишен живот да е щастлива, а не да бъде удължена експлоатацията над марката и личността й, за да може един алчен дъртак да си пълни гушата!

 

Гледната ти точка е много избирателна. Бритни сама провали цялата реализация на албума и аз като заклет фен го виждам и не се заблуждавам с глупости. И не знам от къде черпиш информация, но имаш много пропуски. За Блекаут Бритни е договорила 4 сингъла, от които тя реализира само три, като третия е реализиран без нейно участие. Не случайно преиздава radar още веднъж в следващия албум, който технически е сингъл е към  circus, но реaлно е песен от blackout. Може би си започнал да следиш кариерата й от скоро и за това мисля, че трябва да си проверяваш внимателно нещата преди да пишеш. 

П. П. Предлагам да спрем да пишем тук ако имаш желание можем да продължим на лични, поздрави! 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

В интерес на истината едвали някой ще я покани там, творчеството й не е подходящо. Достатъчно излагации изтърпяхме около Гласът и Капките, стига толкова.

Е те си я харесват и нея. Всяка чалгарка става, но две ГГ ще накарат дадени възрастови групи да се подмократ. Някои с по слаб анус и друго ще направят

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

В интерес на истината едвали някой ще я покани там, творчеството й не е подходящо. Достатъчно излагации изтърпяхме около Гласът и Капките, стига толкова.

Старата Андреа пасва перфектно, но първo трябва да чакаме да измислят real life instagram filter.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, за да унижи Бирмата, пусна песента и я изпя на концерт "Кажи, здравей на слуха, че се падаш гей". Цензурира го..

Мъжът й, Павел бие някакви и обижда наред всички около нея на всякакви термини.

А иначе искала да пее на прайда.

Аман от лицемерието й на тая змия.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

Интернационалните гейки си викат един на друг фагот с приятелско чувство, само ти приемаш нещата присърце на живот и на смърт.

Между тях си в жаргонния език е ок. Не е правилно когато хора, които не се идентифицират като LGBTQ+ я използват, защото винаги е обидно и принизяващо. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Преслава, за да унижи Бирмата, пусна песента и я изпя на концерт "Кажи, здравей на слуха, че се падаш гей". Цензурира го..

Мъжът й, Павел бие някакви и обижда наред всички около нея на всякакви термини.

А иначе искала да пее на прайда.

Аман от лицемерието й на тая змия.

Със сигурно Цура, но не Янева ще скача на прайда и ще вика: аз я гримирах, аз я гримирах. Мекия на Галош е най - класен. На Преса най ужасен. На Глория по средата. А и Ивана има място, нали там казваха, че фенките й са лесби. И те са част от хомо културата.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да поканят Галин, той не само беше мечта за креватна партия на много момченца, но е и представител на същото сексуално съсловие. Барем малко му лъснат имиджа и пак някой го вземе насериозно.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Да поканят Галин, той не само беше мечта за креватна партия на много момченца, но е и представител на същото сексуално съсловие. Барем малко му лъснат имиджа и пак някой го вземе насериозно.

Той е най подходящ, щоти е идеала за съвременен гей.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Аз не познавам никой себе уважаващ се гей, който да е фен на Ивануша, трябва да е наистина много изпаднал.

Не познаваш грозни лесбийки? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми не знам, аз за Камелия имам впечатление е, че чичаците се подмокрят. Иначе Галена и Глория, дори Цура са пош. Глорив вече не, щото й гръмнаха мутрата. Но другите две със топ маркови дрехи и модни сеанси дето правят са си баш. Но дъртите пеперуди още си припадат по баба ти. Нали на концерта й ксто питала: има ли кралици, неква леля погледнала мекиците и казала пълно е.

Миличка, ти си жена и от позицията ти на така е трудно да обосновеш какво е гей и какво - не. 95% от сегашните 25-30 годишни са мятали въображеми коси, завити с червения шал на мама или баба, държейки дезодорант и имитирайки Глория от клипа на Феникс. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, чушка. каза:

По-скоро Преслава не е с нейният мъж, който бие тези, за които тя желае да пее. Аман от двлучници.

Явно не си чувал за множеството псувни по телефона от страна на галененият Гальо по меките китки. Двуличието е при друга! 

  • Haha 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Явно не си чувал за множеството псувни по телефона от страна на галененият Гальо по меките китки. Двуличието е при друга! 

Никой не е чувал. Пак сама си измисляш работи, преси.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, plambata каза:

Какъв му е точно смисълът на въпросния гей-парад? Кои са ползите от него? И защо трябва да се хвалят певиците, включващи се в него?

Ползите са, че подкрепят това всички да са равни, с еднакви права, и че да бъдеш гей не е нищо лошо, което е нещо огромно в закостеняла и мразеща различните България. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Никой не е чувал. Пак сама си измисляш работи, преси.

Обади се и пробвай! По-голям селянин от този няма! Вие сте на друга планета... Аман от вашите паралелни световe! 

  • Haha 1
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, FikLena каза:

 

Бившите, ся е при Фики.

@Andrew Cunanan. Аз се запознах с темата, щото 2019 искаха да направим във фирмата дра куин парти. Тогава питах Глория и Галена за Коледа. Глория не се нави на стайлинга, но Галя каза ОК. Всичко беше готово, предварителния договор също, но една шефка Българка в централата каза, не не на чалгата и ооканиха дра куинки и попаджии.

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Angry 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Обади се и пробвай! По-голям селянин от този няма! Вие сте на друга планета... Аман от вашите паралелни световe! 

Защо да се обаждам на Галин??😀

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Ползите са, че подкрепят това всички да са равни, с еднакви права, и че да бъдеш гей не е нищо лошо, което е нещо огромно в закостеняла и мразеща различните България. 

И с какво точно правата им са нарушени, защото не ми е ясно? Не знам колко е закостеняла и мразеща България, но едни от най-големите звезди у нас винаги са били гейове - Емил Димитров, Георги Парцалев, Васил Найденов, Азис и т.н.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Обади се и пробвай! По-голям селянин от този няма! Вие сте на друга планета... Аман от вашите паралелни световe! 

Демек не понася най-близките й приятели + екипа й? 😅

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Явно не си чувал за множеството псувни по телефона от страна на галененият Гальо по меките китки. Двуличието е при друга! 

Би ли разказал повече? Имам чувството че едно 80-90% от чалгарките са излизали с хомофоби. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Би ли разказал повече? Имам чувството че едно 80-90% от чалгарките са излизали с хомофоби. 

Как да ти каже, като не знае нищо, а симулира.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, plambata каза:

И с какво точно правата им са нарушени, защото не ми е ясно? Не знам колко е закостеняла и мразеща България, но едни от най-големите звезди у нас винаги са били гейове - Емил Димитров, Георги Парцалев, Васил Найденов, Азис и т.н.

Ами например, по Конституция на РБ, брачен съюз е възможен само между мъж и жена. Нещо, което напредналите европейски страни, отдавна са приели и всеки може да се сключва брачен съюз помежду си, а тук е тема табу. И други неща.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...