Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, чушка. каза:

По-скоро Преслава не е с нейният мъж, който бие тези, за които тя желае да пее. Аман от двлучници.

Е тя пък хептем, дето се изпепи, че не разбира гейовете, и защо се обиждали на педали. Нейното обаче си е в реда на нещата.днес излъга за всичко.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

3:13

Е, голяма работа, сякаш гейовете не произнасят думите "педерасТ" и "педал".
Между гей и педераст има голяма контекстова разлика, първата дума е описание на сексуална ориентация, втората - на поведение, включващо най-лошите черти на мъжкия и женския пол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Да, добра новина! Фокси, кажи Галена ли ще поеме щафетата от Кама в Гласът на БГ?

Не знам, наистина. Ще питам Кама в петък когато е тук... или Сашка "Ангелчето". Но няма да е Камелия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, дано поне Галена не се прави на много веща в музиката и да се излага, а верно вземи и ги научи на бизнес щото в тия формати зимат страшни дървесини. Пълни тулупи и после се чудят що не успяват. Трябва им сценично поведение, те на пеене ше се научат при истински вокален педагог.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Камелия трябва да я поканят на анти гей парада да пее. Тя е мечтата на всеки 40 годишен+ чекиджия. Но не е гей икона.

Камелия беше Галена, когато Галена беше още Галя. Разбира се, че Камелия е гей икона. Цялата й същност на силна, непримирима, бунтарка, която заголва гръд и космат катеричок е дефиниция на гей икона, а не онази скопена селянка темеРут Колева и т.н.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Гей иконите са - Камелия и Галена. Другите да напуснат.

Бих казал и Цура!
Опита и тя на времето да вкара по-малко от тази култура

1;39

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Дано не. Не й трябва това скучно и неприятно предаване. Даже и Кама много се задържа там.

Казал съм го още преди 2 години. Някак формата стана прекалено поп и настроенията срещу чалгата са грозни. Вижте как пречупиха дори Кама да игнорира чалгарите. Тя е чалгарка, не е добре за самата нея да стои в тази среда. При провокация може да им тегли една майна, като на Хазарта и да ги прати у мерудия. Акъл и не пречи като подпали....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък Галена има нужда от изява в подобен род предаване. Ясно е, че нея в риалити няма да я видим и по-добре, но подобно музикално шоу може да ѝ се отрази позитивно. Камелия не мисля, че е изгубила по някакъв начин имиджово от участието си, тъкмо напротив. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Камелия беше Галена, когато Галена беше още Галя. Разбира се, че Камелия е гей икона. Цялата й същност на силна, непримирима, бунтарка, която заголва гръд и космат катеричок е дефиниция на гей икона, а не онази скопена селянка темеРут Колева и т.н.

Ми не знам, аз за Камелия имам впечатление е, че чичаците се подмокрят. Иначе Галена и Глория, дори Цура са пош. Глорив вече не, щото й гръмнаха мутрата. Но другите две със топ маркови дрехи и модни сеанси дето правят са си баш. Но дъртите пеперуди още си припадат по баба ти. Нали на концерта й ксто питала: има ли кралици, неква леля погледнала мекиците и казала пълно е.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, чушка. каза:

Казала е "педераст", а това не е сексуална ориентация, а се начира човек, който не знае как да се държи и говори глупости.

Това е българския еквивалент на f****t. Казва го в контекста на мисията му, в която трябваше да целуне Милко Калайджиев. От устата на хетеро жена е безкрайно обидно, и не помня някога да се е извинила.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

гей иконата
Смях - Глория - Ако ти забия един шамар - Vbox7

гейовете:
Смях - Глория - Ако ти забия един шамар - Vbox7

Трябваше да сложиш снимка на Весо Фена, нали той я бранеше тогава и играеше ролята на нейния

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Това е българския еквивалент на f****t. Казва го в контекста на мисията му, в която трябваше да целуне Милко Калайджиев. От устата на хетеро жена е безкрайно обидно, и не помня някога да се е извинила.

Аз не знам някой с всичкия си да го приел присърце или като нещо обидно.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Това е българския еквивалент на f****t. Казва го в контекста на мисията му, в която трябваше да целуне Милко Калайджиев. От устата на хетеро жена е безкрайно обидно, и не помня някога да се е извинила.

Заслужи си го Ицака щото е баш пе....

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Това е българския еквивалент на f****t. Казва го в контекста на мисията му, в която трябваше да целуне Милко Калайджиев. От устата на хетеро жена е безкрайно обидно, и не помня някога да се е извинила.

Остави това че Преслава изпя "гей" с цел да обиди и засенчи мъжкият герой, ами факта че цензурира тази дума???
Очевидец: Павел на Преслава не спира да размахва юмруци пред фенове,  разиграват се грозни сцени - Vijti.com

  • Like 2
  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Това е българския еквивалент на f****t. Казва го в контекста на мисията му, в която трябваше да целуне Милко Калайджиев. От устата на хетеро жена е безкрайно обидно, и не помня някога да се е извинила.

Интернационалните гейки си викат един на друг фагот с приятелско чувство, само ти приемаш нещата присърце на живот и на смърт.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Остави това че Преслава изпя "гей" с цел да обиди и засенчи мъжкият герой, ами факта че цензурира тази дума???
Очевидец: Павел на Преслава не спира да размахва юмруци пред фенове,  разиграват се грозни сцени - Vijti.com

Ами права е, ГЕЙОВЕТЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ПРАВА! :roll1:
 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...