Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Прочетох Богиня и си помислих за Ваня Великова или минимум за Ваня Шефката, а то...

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Ами ти орева орталъка навсякъде с тия входове и те хората го направиха безплатно.

Пионерка и активистка. Чакаме дебюта й в чалгата под някаква форма.

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, WindWalkerMonk каза:

Аман от клик бейт начи. 

преди 30 минути, asylum каза:

Прочетох Богиня и си помислих за Ваня Великова или минимум за Ваня Шефката, а то...

 

И аз така ... много лошо почва днес с тоя дисапойнт като видях че не е Ванчето. Ма трябваше да се сетя, все пак не е Добрутро Северозапад. Отивам на иконите 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Аман от клик бейт начи. 

И аз така ... много лошо почва днес с тоя дисапойнт като видях че не е Ванчето. Ма трябваше да се сетя, все пак не е Добрутро Северозапад. Отивам на иконите 

 

Не сте прави. Деса и Ваня са единствените останали жени, които промотират храната и пеенето. За да пееш трябва да ядеш нали ?

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, чушка. каза:

Ами ти орева орталъка навсякъде с тия входове и те хората го направиха безплатно.

 

преди 21 минути, чушка. каза:

Ами ти орева орталъка навсякъде с тия входове и те хората го направиха безплатно.

Сега им писах, така решили да е безплатно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

М/д май не сме коментирали факта че Гъбин следва Ванчето Разбирасе Великова! Сигурно иска дует, и той да види хит.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Олеле милата на нищо не прилича вече. :(  Дано сега с повече участия да се постегне. Иначе е толкова сладка, радвам се,че ще е по-активна. Дано са й хубави новите песни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Kriminal каза:

М/д май не сме коментирали факта че Гъбин следва Ванчето Разбирасе Великова! Сигурно иска дует, и той да види хит.

Мазни се на силните на деня, дано не го огрее! 

  • Like 1
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, BaGaBoNtIn каза:

Олеле милата на нищо не прилича вече. :(  Дано сега с повече участия да се постегне. Иначе е толкова сладка, радвам се,че ще е по-активна. Дано са й хубави новите песни.

Първоначално е шок, но после свикнах. Не е чак толкова страшна. Сякаш си е дръпнала очите. Малко ми е като китайка :D 

Доста добре й се е получило интервюто.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Първоначално е шок, но после свикнах. Не е чак толкова страшна. Сякаш си е дръпнала очите. Малко ми е като китайка :D 

Доста добре й се е получило интервюто.

И аз това си помислих. Прилича на азиатка със сигурност, ама си е екстра Десето. А и говореше много сладко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Въй на Коце в петък в Слънчев бряг вход свободен.

Хмм, сетих се за логиката ти, че колкото по-голяма е звездата, толкова по-скъп е входа.....

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Willy каза:

Влез, влез
Котка
Двама
Пие ми се
Милион
Ти си
Гъзарка
Шампион
Боли, боли
Заради теб
Сърцето ми
Подлудяваш ме
Просяци
Копакабана
Обичам те

Песните й след Бръмм и Зоопарк и само една от тях е минала 10М, които за мен са критерий за хит на топ име и това е дуетът с Теофиков. Половината от тях са под 5М чак, но сама си го направи, никой не й е виновен!

И само две от тях стават за нещо. Айде и Копакабаната, пускаха я в Мегами между другото. 

Но и трите са дуети...

Не знам дали сте отбелязали, че Еми е минала по гледания Киркоров младши, но винаги рано или късно справедливостта тържествува.

Сега чакаме и Емрах да го мине.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Blueberry каза:

Не знам дали сте отбелязали, че Еми е минала по гледания Киркоров младши, но винаги рано или късно справедливостта тържествува.

Половината гледания са от Румъния ... и все пак румънските гледания не стигат песента да влезе в топ 20 за седмицата там.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Olay каза:

Половината гледания са от Румъния ... и все пак румънските гледания не стигат песента да влезе в топ 20 за седмицата там.

Тя не само в Youtube, a и в стрийминга го мачка. 

Spotify:

4. Турбуленция 

8. Рана

 

Apple Music:

1. Турбуленция

2. Рана

 

Deezer:

1. Турбуленция

3. Рана

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Анелия и Палома на вторият ден е паднала под 100к. Това ще е по-зле и от Котка май. Едно е да свалиш нивото, друго е да паднеш на ниво Биляна.

  • Like 6
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

И само две от тях стават за нещо. Айде и Копакабаната, пускаха я в Мегами между другото. 

Но и трите са дуети...

Не знам дали сте отбелязали, че Еми е минала по гледания Киркоров младши, но винаги рано или късно справедливостта тържествува.

Сега чакаме и Емрах да го мине.

Копакабана е супер, много я харесвам, но за жалост е далеч от хит.

Заради теб съм чувал в дискотеки редовно. 

преди 4 минути, Willy каза:

На Анелия и Палома на вторият ден е паднала под 100к. Това ще е по-зле и от Котка май. Едно е да свалиш нивото, друго е да паднеш на ниво Биляна.

Съдбата на големите хитове - от 2 дни я слушам нон-стоп навсякъде и взе да ми писва. Ще почна да я редувам с друго. Например с

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...