Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Blueberry каза:

А аз в началото на годината й предрекох отказ от чалгата :D 

Оххх, де тоз късмет 😂 Тя корава като хлебарка- държи доста + цъфва където не очакваш 😂

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

А аз в началото на годината й предрекох отказ от чалгата :D 

Цитат

Очаквания за годината: 

Адам ще изскочи с първи хит, от който да му се забележи името. 

Галин ще си върне позициите с мегахит около лятото, когато отворят официално дискотеките.

Галена ще има един флоп, но като цяло ще изпрати силна година. 

Преслава ще си продължи и тази година с минималната продукция, най-много 2 песни да изкара.

Емилия ще изненада скоро с приятно парче, но не и бомбастичен хит.

Анелия ще е колеблива, но ще има и добри парчета.

Цветина ще изкара още един хит и ще почне да се налага все повече. 

Ивана ще изкара силно парче за маса.

По едно ново име в Алфа и Даймънд без особен успех и интерес.

Хитовете на годината ще са от Галена, Галин, Теофиков и поугаснало име извън Пайнер (примерно Андреа).

Млада певица ще обяви, че е бременна с първото си дете.

 

Самоцитирам се догодина да видим какво от това се е сбъднало!

Почти абсолютно всичко + за Диона, не само че не си ги познала, ама отиват и бясно в обратната посока!🤣

  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Willy каза:

Почти абсолютно всичко + за Диона, не само че не си ги познала, ама отиват и бясно в обратната посока!🤣

Що, за Кума Лиса засега е 100% вярно, особено ако не сме особено строги в определението на “песен” ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Lol, пуснах Анелия чак сега иии... Мислех, че "Котанката" е зле, обаче тя изкопа още в л*йната... Освен това и чист кавър на онова "Бой, бой".  Миналата година сякаш видях надежда и се зарадвах, дуета с Денис, после още 1-2 недооценени песни, но пък хубави. Честно казано не знам какво се обърка при нея. Виждам, че им е трудно, младите къде-къде по-лесно нацелват, от големите имена се очаква повече сякаш или вече им минава времето, което дразни доста поне мен. Джена, Деси, всъщност кой ли не, тийновете явно си искат новите лица. Но това трябваше да е знак и такива като Анче да настъпят с по-друго качество песни. Не дуети с някакви такива и то все еднакви... Пълен ужас.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Влез, влез
Котка
Двама
Пие ми се
Милион
Ти си
Гъзарка
Шампион
Боли, боли
Заради теб
Сърцето ми
Подлудяваш ме
Просяци
Копакабана
Обичам те

Песните й след Бръмм и Зоопарк и само една от тях е минала 10М, които за мен са критерий за хит на топ име и това е дуетът с Теофиков. Половината от тях са под 5М чак, но сама си го направи, никой не й е виновен!

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Willy каза:

Влез, влез
Котка
Двама
Пие ми се
Милион
Ти си
Гъзарка
Шампион
Боли, боли
Заради теб
Сърцето ми
Подлудяваш ме
Просяци
Копакабана
Обичам те

Песните й след Бръмм и Зоопарк и само една от тях е минала 10М, които за мен са критерий за хит на топ име и това е дуетът с Теофиков. Половината от тях са под 5М чак, но сама си го направи, никой не й е виновен!

Спука и се и нейния балон. Тя от 2010 вади по една сносна песен в годината, другото е комерс, текстове за първично чукане, цици, пиене, шмъркане, никаква музикалност. С някои изключения там. И тази ми я гласите за някаква легенда? До 2007-8 може би - след това си плю толкова брутално на цялото си уникално творчество, че не е истина. Дори прехвалените “Дай ми още” и “Зоопарк” са и толкова под нивото, че не знам. 
Нейното падение май е най-тежко. Дори Глория, Ивана и Камелия вадят стойностни проекти, които не са хитове, но не им подронват легендарния статут. 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Willy каза:

Влез, влез
Котка
Двама
Пие ми се
Милион
Ти си
Гъзарка
Шампион
Боли, боли
Заради теб
Сърцето ми
Подлудяваш ме
Просяци
Копакабана
Обичам те

Песните й след Бръмм и Зоопарк и само една от тях е минала 10М, които за мен са критерий за хит на топ име и това е дуетът с Теофиков. Половината от тях са под 5М чак, но сама си го направи, никой не й е виновен!

Удебелените са тотални хитове. Повечето от останалите са доволно популярни. Стига сте завиждали, а слушайте хита на лятото

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Анелия просто трябва да зареже комерса и да си създаде ниша с концерти и албуми за ценители. Някакви песни като първите, а може и нещо по-трудно смилаемо. С обичаен съвременен поп-фолк много не й се получава вече и само си харчи парите, независимо дали ще е типична комерска като новата или нещо по-особено като Пие ми се. По другия начин нещата невинаги се оценяват веднага, но с времето има потенциал да се възприеме много добре, току-виж нацелила и някой и друг хит.

Това, разбира се, е ясно че няма да стане, затова да си пуснем задружно нещо на певица, която поне е имала много повече разнообразие през годините:

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Born to Die каза:

Lol, пуснах Анелия чак сега иии... Мислех, че "Котанката" е зле, обаче тя изкопа още в л*йната... Освен това и чист кавър на онова "Бой, бой".  Миналата година сякаш видях надежда и се зарадвах, дуета с Денис, после още 1-2 недооценени песни, но пък хубави. Честно казано не знам какво се обърка при нея. Виждам, че им е трудно, младите къде-къде по-лесно нацелват, от големите имена се очаква повече сякаш или вече им минава времето, което дразни доста поне мен. Джена, Деси, всъщност кой ли не, тийновете явно си искат новите лица. Но това трябваше да е знак и такива като Анче да настъпят с по-друго качество песни. Не дуети с някакви такива и то все еднакви... Пълен ужас.

Анелия се задържа почти 18 години на гребена на вълната. Винаги е била в топа, макар и не точно на върха. Няма какво повече да иска. Ясно е, че ще дойде момент в който ще започне да залязва. Даже много изкара, всъщност е една от най-дълго задържалите се актуални певици.

Само че този залез можеше да е златен, а не лайнян .. 

  • Like 4
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Ivan_Kozarev каза:

Анелия се задържа почти 18 години на гребена на вълната. Винаги е била в топа, макар и не точно на върха. Няма какво повече да иска. Ясно е, че ще дойде момент в който ще започне да залязва. Даже много изкара, всъщност е една от най-дълго задържалите се актуални певици.

Само че този залез можеше да е златен, а не лайнян .. 

Въчка не харесва това! 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Влез, влез
Котка
Двама
Пие ми се
Милион
Ти си
Гъзарка
Шампион
Боли, боли
Заради теб
Сърцето ми
Подлудяваш ме
Просяци
Копакабана
Обичам те

Песните й след Бръмм и Зоопарк и само една от тях е минала 10М, които за мен са критерий за хит на топ име и това е дуетът с Теофиков. Половината от тях са под 5М чак, но сама си го направи, никой не й е виновен!

Как беше песента, чакай да се сетя ... А да

Пука и пука и пука и на :) 

 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, FolkEmpire каза:

Точно миналата седмица видях едно дете в дискотека, но беше с родителите си, може и това момче да е било така. Пък и охраните пускат хора под 18, ако приличат на по-големи, не с такъв бейби фейс като този от клипа 😄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Just_Me каза:

Точно миналата седмица видях едно дете в дискотека, но беше с родителите си, може и това момче да е било така. Пък и охраните пускат хора под 18, ако приличат на по-големи, не с такъв бейби фейс като този от клипа 😄

Мен ме пускаха без проверка от 15 до 18, после взеха да ме питат за лична карта и така десет години...

 

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...