Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, BobiTo каза:

Андреа щяла да пусне 2 песни от Кости, без клипове, и след това с Боцко.

Песента от Боцко още не е снимана, не я чакай тази година!

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Накрая и нея ще пусне без клип. 

Има по-интересни неща около нея сега от песните й. Влез в профила на Валериева и гледай драмата на стори!

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Няма нищо ?!

https://trendynews.bg/само-в-trendy-андреа-се-забърка-в-жесток-ска/ 

Ама на стори при Моника имаше и снимки от чатове с други фирми, на които Андреа също просила продукти, дрехи и други работи за реклама и после не ги връщала и не им отговаряла. На някой върнала скъсана рокля.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

https://trendynews.bg/само-в-trendy-андреа-се-забърка-в-жесток-ска/ 

Ама на стори при Моника имаше и снимки от чатове с други фирми, на които Андреа също просила продукти, дрехи и други работи за реклама и после не ги връщала и не им отговаряла. На някой върнала скъсана рокля.

WTF  Андреа верно ли е такова лайно ... 

Сега видях сторитата на Моника Ланчева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, PHILIPP PLEIN каза:

WTF  Андреа верно ли е такова лайно ... 

Сега видях сторитата на Моника Ланчева.

Явно да! Всеки месец е с нов скандал, едва ли е случайно и все на нея да й се случва.

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжат и я обиждат безпричинно! А известната "миска" е с повече фотошоп на снимките си, дори от Андреа и събира по 500 лайка, а има 50к последователя. Купувачката.

  • Haha 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, El Gato каза:

 

"новата ми САМОСТОЯТЕЛНА песен. "

Усещaм скрито послание и roast-че към колежката й минала всички топ имена за колаборации. 😍

  • Like 2
  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Willy каза:

"новата ми САМОСТОЯТЕЛНА песен. "

Усещaм скрито послание и roast-че към колежката й минала всички топ имена за колаборации. 😍

Какво е виновна Лиди, че големите имена я харесват и пеят с нея? Преслава, Деси Слава, Константин, Алисия...:1000(33): Десита да пита Бон-бон, може да се съгласят на колаборация с Телетъбис. :D 

Шегата настрана, изглежда много добре на кадъра, успех!

Коментирало ли се е, че явно и Маджуна е вън от Алфа, щом е почнал да прави песни за други изпълнители? Автор е на това:

Минус един композитор в екипа на Галин.

Дилдона пък от Алфа в нафталинения Пайнер.:confused1: Хората се махат оттам, тя тепърва подписва. От трън, та на глог.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Приемам залози, кога Преслава ще пусне следващата песен.. Това с Лидия никак не ми изглежда обещаващо (малко като дуета с Ваня). А и с тоя костюм не блъскаше ли по една пинята преди 2 3 години? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , THE IIconic каза:

Въчка не харесва това! 

Въчка не познава Анелия :D Или поне не ми е говорила за нея.

Много харесва Галена. Все ми казва - моита внучка има една приятелка Галя, много хубаво момиче, много скромно и възпитано. Казвам и, бабо Въче, ама те са скарани от години. Тя ми отговаря - ааа, тя моита е голям ачигьоз и нещо и се е опнала, не може Галя да го е сторила. 

И пак ми обясняваше, готвила ѝ омлет и мекици, пяли народни песни заедно. Галена много я уважавала, донесла ѝ някакъв подарък.

държа да подчертая че действието се развива през 2004 и 2005. Бабето е застинала в миналото :D 

  • Like 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Petroff каза:

А и с тоя костюм не блъскаше ли по една пинята преди 2 3 години? 

Теди от Автомата не е! И аз не очаквам яка песен, но нека ме изненадат айде!
 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Ivan_Kozarev каза:

Въчка не познава Анелия :D Или поне не ми е говорила за нея.

Много харесва Галена. Все ми казва - моита внучка има една приятелка Галя, много хубаво момиче, много скромно и възпитано. Казвам и, бабо Въче, ама те са скарани от години. Тя ми отговаря - ааа, тя моита е голям ачигьоз и нещо и се е опнала, не може Галя да го е сторила. 

И пак ми обясняваше, готвила ѝ омлет и мекици, пяли народни песни заедно. Галена много я уважавала, донесла ѝ някакъв подарък.

държа да подчертая че действието се развива през 2004 и 2005. Бабето е застинала в миналото :D 

Дай снимка да я видим баба Въче. Преса взела ли е нещо от нея, освен от Майкъл Джексън?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Дай снимка да я видим баба Въче. Преса взела ли е нещо от нея, освен от Майкъл Джексън?

Нямам снимка. Може да я снимам като ходя у тях някой път. :D Не прилича много, освен големите цици, ама Преслава нали си ги смали.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Ivan_Kozarev каза:

Нямам снимка. Може да я снимам като ходя у тях някой път. :D Не прилича много, освен големите цици, ама Преслава нали си ги смали.

А пее ли? Или Преси само таланта в пазвата е наследила от нея. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...