Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

Когато цялата държава се тресеше от "Мъжете всичко искат", "Мила моя, мили мой", "Бели нощи", "Погледни ме в очите", "Само мене нямаш" и "Обичай ме" къде беше Галин?!
А Кралица Цвети Янева може да го купи и да го продаде, и пак да го купи, и пак да го продаде. Направо да го продаде за сексуална робиня - тъкмо Галин ще съвмести полезното с приятното.

Точно. Цуцка може и вече да не може, да не я видим в Алфа и нея скоро. 

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Точно. Цуцка може и вече да не може, да не я видим в Алфа и нея скоро. 

Аз съм сигурен, че е  задалила предостатъчно пари за черни дни и нови скъпи проекти. Тя е умна и хитра лисичка ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Какво изненадващо има? Ако знаеш колко гейове има на високопоставени позиции във всякакви постове..

На мен ми прилича на хетеро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди пуска албум на 8-ми Юни и ще прави промоция на която ще бъдат Преслава, Деси Слава, Гери-Никол, Ивана, Ариа, Емрах, Яница, Бони, Джордан, Борис Дали и Илиян.

  • Haha 4
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Andrew Cunanan. каза:

Особено тук е много симпатичен и хубав.

Все още беше като обикновено момче. После доста се промени. За мен изглеждаше най-добре в периода около Няма да боли и Момче без сърце.

Но не може да се отрече, че преди него в жанра не беше имало мъж изпълнител, който да изглежда толкова свежарски и да е младежка сензация. Повечето си бяха типични за чалга и кръчми.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BobiTo каза:

Теди пуска албум на 8-ми Юни и ще прави промоция на която ще бъдат Преслава, Деси Слава, Гери-Никол, Ивана, Ариа, Емрах, Яница, Бони, Джордан, Борис Дали и Илиян.

Анелия не е приятелка с Теди или тя само с дъната общува?!

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Все още беше като обикновено момче. После доста се промени. За мен изглеждаше най-добре в периода около Няма да боли и Момче без сърце.

Но не може да се отрече, че преди него в жанра не беше имало мъж изпълнител, който да изглежда толкова свежарски и да е младежка сензация. Повечето си бяха типични за чалга и кръчми.

На мен ми бие на бит пе*раст като външен вид и визия. Сега е много нарисуван, но лицето му с извайването на скулите и устните е далеч по-добре. Дано обаче се задържи с годините, а не като при Анди - да се разкашка хептен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, BobiTo каза:

Теди пуска албум на 8-ми Юни и ще прави промоция на която ще бъдат Преслава, Деси Слава, Гери-Никол, Ивана, Ариа, Емрах, Яница, Бони, Джордан, Борис Дали и Илиян.

Браво на Галош, че не ходи на промоции на такива дъна!

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

На мен ми прилича на хетеро.

Не направих сравнението на база ориентация. Исках да кажа, че Галин не е тип изпълнител, който ще остане във времето.

Иначе да, Графа не ми се вижда гей и това няма значение кой какъв е, важното е който какъвто е - да е себе си.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Just_Me каза:

Аууу това вдясно е Адриан Зурков. Дали не е имало нещо и там 😂

С Адриан не знам, ама от другата страна му е Даниел, а там е имало голяма любов. 😂

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, adorable каза:

Не направих сравнението на база ориентация. Исках да кажа, че Галин не е тип изпълнител, който ще остане във времето.

Иначе да, Графа не ми се вижда гей и това няма значение кой какъв е, важното е който какъвто е - да е себе си.

Галин е следният вид изпълнител:

Искам да си подсигуря бъдещето, да имам няколко имота, пари заделени, нататък не ме интересува. Личи си, че всичко при него е такова. То си личи и от продукцията му, която е правена на калъп. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

И аз така знам. Май е единственият, който харесва жени от групичката.

При това е от мъжете,които на 10 реплика ти пишат "пращай минджата ма"..

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...