Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Hurricane каза:

Навила се е, щот песента е яка. Знаеш ли иначе кога щеше Преслава да се съгласи на дует с дебютантка?! Никога! Плюс това Галин е платил всички разходи по дуета, а за капак Пресис си е подсигурила песента да е в нейния канал. От това какво по-хубаво за нея и икономичният ѝ възглед?

Ох как се филмираш, все едно ще пускат галактически дует. Особено както алфа работят с Деян Асенов, очаквам нещо напълно познато, с хубаво изпяване. Но това познатото винаги води до бързо омръзване. Та те имаха също Алисия, Константин, Десислава и направиха някакви съвсем нормални хитчета. 😃

Все още се надявам на Константин ❤️

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

 

Все още се надявам на Константин ❤️

Щом има слухове, сигурно ще има. Не е пускал вече година, а Коце соло песни не пуска, такъв голям хит няма от 2005? 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Щом има слухове, сигурно ще има. Не е пускал вече година, а Коце соло песни не пуска, такъв голям хит няма от 2005? 

Призовавам @zai4eto82 да попипа моментално и да докладва! Трябва да знаем дали ще се мести в PresiTeam❤️

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

image.png.f18bda397babeb4932211869895e90fc.png

image.png.871707d880aa3a710eef9af2fa015f77.png
 

@Hurricane и Малката ли е със съмнителни цифри? Всеки който мине Преслава ли ще хейтим??

Обожавам да го гледам как се гърчи, да пише инфантилни постове и да си излива злобата на макс. Разочарованията му предната и тази година не са малко все пак. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Гърчат се само такива ненормални комплексарчета като теб! Моят свят не се върти около една певачка! Моля те... като тръгнеш с такива изказвания...

Не се ядосвай! Ще ми е тъпо без теб, а утре рано сутрин трябва да поствам статистики от нейбъла на които да ридаеш отново. :D 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

На Преслава не й трябваше дует със Зиг Хайлата на чалгата. Да пуска тоя с Коцьо по-добре.

И какво правим, ако възпеят наркотиците или минимум покажат електронни цигари в клипа? :) 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале Преслава има и купени коментари. Тези са от реални профили, пуснати наведнъж и всички имат по 1 коментар с емотиконки под песента й, а не от профил направен за спам, който веднага си личи. Жалко, че не може да преглътне че не е с хита на сезона. Може и друг да ги е купил де, щото нали, по-добре гледания отколкото някакви смотани коменти.

Screenshot-20210602-221246-You-Tube.jpg

Screenshot-20210602-221216-You-Tube.jpg

Screenshot-20210602-220956-You-Tube.jpg

@plambata коментирай!

  • Like 3
  • Haha 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , plambata каза:

Нищо нормално няма в последното и тези изроди трябва да се преследват с цялата строгост на закона. С пръст по улиците се сочат и хетеро хора, които се носят по-странно. И за трети път казвам, парадът нищо не променя в нагласите на средностатистическия българин. 

За съжаление, с теб двамата сме прекалено малка извадка, за да знаем дали въпросния парад променя нещо или не.

Както вече казах - прави се, защото гей хората все още нямат елементарни човешки права, като това да си хванеш половинката за ръка на улицата.

Нека дори се обяснява в училищата, че това да си гей не е избор, мода, а нещо съвсем нормално, и няма нужда от заклеймяване и омраза. Аз например съм нямам шанса да ми бъде обяснено, че това е нещо нормално. Бил съм обиждан, пребиван само защото съм различен.  Беше ми насадено, че няма по-лошо нещо от това да си гей и то от учителите - а уж въпросните трябва да възпитават. Ето затова трябва повече гласност по темата, защото подобни случаи като моят завършват и със самоубийство, ако не излезнеш от тази токсична среда навреме и не разбереш, че обществото е болно и недорасло. 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Мале Преслава има и купени коментари. Тези са от реални профили, пуснати наведнъж и всички имат по 1 коментар с емотиконки под песента й, а не от профил направен за спам, който веднага си личи. Жалко, че не може да преглътне че не е с хита на сезона. Може и друг да ги е купил де, щото нали, по-добре гледания отколкото някакви смотани коменти.

Screenshot-20210602-221246-You-Tube.jpg

Screenshot-20210602-221216-You-Tube.jpg

Screenshot-20210602-220956-You-Tube.jpg

@plambata коментирай!

Може би е по-добре @Hurricane да се изкаже, който твърдеше, че всичко е изброил и 650 коментара макс били фейк.

Много жалък ход на Преса или на обкръжението ѝ. Мен лично нищо от нея не може да ме изненада - самите ѝ фенове признават, че е лъжлива и манипулаивна кучка, и ѝ се кефят за това. :D

А щом дават пари за коментари, дали не дават и за гледания? Дайте разбивка на гледанията по държави да видим.  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Преслава една година е подготвяла "В твоето легло", а песента не влиза и в ТОП 5 на сезона по хитове. 

@Hurricane:
1. В твоето легло
2..
3..
4..
5. другите
Как не влиза?

  • Haha 2
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, plambata каза:

А щом дават пари за коментари, дали не дават и за гледания? Дайте разбивка на гледанията по държави да видим.  

Объркан й е профилът. Пускам на 90 дни, за да показва всички гледания, а не само за 28 дни и ми излиза че има 4.81М, а тя толкова няма.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Объркан й е профилът. Пускам на 90 дни, за да показва всички гледания, а не само за 28 дни и ми излиза че има 4.81М, а тя толкова няма.

Къде ги гледаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Май има бъг. В профила на Галена не излизат Скандал, Феноменален и други...
YouTube Charts

Кралица Индия в топ 10 и преди Преслава. Ах, истинска Кралица! ❤️ 

 

Screenshot_20210603_000636.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_hot_sm каза:

Кралица Индия в топ 10 и преди Преслава. Ах, истинска Кралица! ❤️ 

 

Screenshot_20210603_000636.jpg

Искаш да кажеш пред Галена в класацията за изпълнители, но на нея и липсват 5-те милиона от Скандал, с които е на първо xd

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много песни наистина не са "пришити" към съответния изпълнител. Но тези 4,81 млн. гледания, които излизат на "В твоето легло" до края на май, са доста смущаващи при положение, че в момента гледанията ѝ са 4,63 млн. Дали може да се дължи на някакво автоматично сумиране и на други фен клипове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Много песни наистина не са "пришити" към съответния изпълнител. Но тези 4,81 млн. гледания, които излизат на "В твоето легло" до края на май, са доста смущаващи при положение, че в момента гледанията ѝ са 4,63 млн. Дали може да се дължи на някакво автоматично сумиране и на други фен клипове?

Няма фен клипове с общо над 200к.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При "Скандал" (от профила на Меди) всичко изглежда наред. До края на май излизат 5,29 млн. гледания, а в момента са 5,5 млн. 

Сега проверих и Малката - и там положението при "Аномалия" е като при Преса. Явно има някакво обяснение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...