Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, asylum каза:

Анелия е мой човек значи :D 

Абе, напоследък чувам много странни неща за Емилия. Дистанцирала се е от всички колеги, повечето хора, работещи във връзка с този жанр, не желаят да работят с нея и тн.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, чушка. каза:

Абе, напоследък чувам много странни неща за Емилия. Дистанцирала се е от всички колеги, повечето хора, работещи във връзка с този жанр, не желаят да работят с нея и тн.

Може да се каже, че е за добро. Но да вземе да направи чалгичка малко. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, GSA каза:

Тая пък Глора с нейната злоба, че Загоров тогава е подарил на Райна “Любов не прося”. 
Сигурно е мит де.

Това да не са ти Ивана и Индира, много моля. 

Секирата, ти ли си?

 

А това за Анелия още навремето се говореше. Може да е истина.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Секирата, ти ли си?

 

А това за Анелия още навремето се говореше. Може да е истина.

Каква секира? Тука съм от 2009 година, 21 май, кака. благодаря. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Каква секира? Тука съм от 2009 година, 21 май, кака. благодаря. 

 

Секирата е майката на Полина и е култува, беб. Виж тук:
https://sladkotojelanienap.blog.bg/muzika/2012/11/20/ubiici-sled-men-shte-plachete-zakanva-se-sekirata.1022107

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Давайте някакви мръсни клюки за Галин или някоя друга персона нон грата от тоя форум. Да ги заплюем с една сочна плюнка-хедшот между очите!

В някакво интервю, Галин се беше изпуснал и каза, че спи в едно легло с озвучителя си Горан.

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес един познат ми разказа, че един негов приятел е е*ал Галин, преди няколко дни, друг път ми разказва, че го е клатил. Галин явно доста си вилнее из Софийските легла, сигурно след участие си набелязва жертвата и айде. 😁😁

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
От 30.05.2021 г. от 2:03, BobiTo каза:

Днес един познат ми разказа, че един негов приятел е е*ал Галин, преди няколко дни, друг път ми разказва, че го е клатил. Галин явно доста си вилнее из Софийските легла, сигурно след участие си набелязва жертвата и айде. 😁😁

преди години, някъква гадже на някъв дето чу*ал Галин показала видео на един :D 

Редактирано от pechenko
Нецензурен език
  • Haha 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

преди години, някъква гадже на някъв дето чукал Галин показала видео на един :D 

Еми той Галин е известен явно повече с креватните си преживявания, отколкото с песните си вече.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Еми той Галин е известен явно повече с креватните си преживявания, отколкото с песните си вече.

последната му песен която ставаше беше Мамиш :(

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

последната му песен която ставаше беше Мамиш :(

Аз последната, която съм му слушал доста е "Няма да ми мине". С Диона също я слушах и до там. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Аз последната, която съм му слушал доста е "Няма да ми мине". С Диона също я слушах и до там. 

а да дуета с Диона също, но Няма да ми мине с този аранжимент няма как да я слушам :D

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

а да дуета с Диона също, но Няма да ми мине с този аранжимент няма как да я слушам :D

Според мен до 3-4 години ще си прекрати кариерата, само малко още да потръгне фирмата му.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Според мен до 3-4 години ще си прекрати кариерата, само малко още да потръгне фирмата му.

Дали ще потръгне толкова бързо.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко равносметка след бал тази вечер: 

"Скандал" - страхотен прием, хората си танцуваха и се кефеха стабилно. Още с началните ритми се изкефиха и бяха с ръцете горе. 

"В твоето легло" - Също много добре се прие, имаше доста избухване и на нея. Мога да кажа, че наравно със "Скандал" си я танцуваха. Така на колони звучи много яко. Определено си е хит. 

"Аномалия" - Колкото и да не е мойта песен, явно е хит наистина и младежите се кефят. Пуснаха я 2 пъти. От трите дуета на Робов само тя прозвуча. 

"Грешници" - Явно не е залязла и още се харесва. Доста и се изкефиха. 

"Кавала кючек" - Мислех, че е позабравена, но съм грешила. Имаше избухване много. 

"Проблем" - Все още държи позиция сред хитовете.

Новата на Азис - Пуснаха я веднъж, прие се прилично. Танцуваха си, видя се, че я знаят, но нямаше уау ефекта, който съм виждала при "Мотел" и "Хабиби". Няма усещането за тотален хит.

"MASHUP" - а на Преслава (първия) беше също доста добре приет. 

Някакъв кючек в който се пее "сега е момента на абитуриента" (само това запомних от текста) явно е доста вървежен и хитов. Не го бях чувала.

Песните на Слави както винаги бяха с топ прием и раздаване. На всеки банкет е така. Отгледал си е вечни хитове. 

Пуснаха и "La Miami" на която многоо се накефиха. Още си вдига градуса тази песен. 

 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Малко равносметка след бал тази вечер: 

"Скандал" - страхотен прием, хората си танцуваха и се кефеха стабилно. Още с началните ритми се изкефиха и бяха с ръцете горе. 

"В твоето легло" - Също много добре се прие, имаше доста избухване и на нея. Мога да кажа, че наравно със "Скандал" си я танцуваха. Така на колони звучи много яко. Определено си е хит. 

"Аномалия" - Колкото и да не е мойта песен, явно е хит наистина и младежите се кефят. Пуснаха я 2 пъти. От трите дуета на Робов само тя прозвуча. 

"Грешници" - Явно не е залязла и още се харесва. Доста и се изкефиха. 

"Кавала кючек" - Мислех, че е позабравена, но съм грешила. Имаше избухване много. 

"Проблем" - Все още държи позиция сред хитовете.

Новата на Азис - Пуснаха я веднъж, прие се прилично. Танцуваха си, видя се, че я знаят, но нямаше уау ефекта, който съм виждала при "Мотел" и "Хабиби". Няма усещането за тотален хит.

"MASHUP" - а на Преслава (първия) беше също доста добре приет. 

Някакъв кючек в който се пее "сега е момента на абитуриента" (само това запомних от текста) явно е доста вървежен и хитов. Не го бях чувала.

Песните на Слави както винаги бяха с топ прием и раздаване. На всеки банкет е така. Отгледал си е вечни хитове. 

Пуснаха и "La Miami" на която многоо се накефиха. Още си вдига градуса тази песен. 

 

Само Преслава, Галена, Слави и кючеци ли са пускали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Не пуснаха нищо на Анелия, ако това питаш. :bye1:

 

Не само на Анелия, примерно на топ сензацията Меди, само дуета с Галена? Симона? Някоя друга легенда?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Не само на Анелия, примерно на топ сензацията Меди, само дуета с Галена? Симона? Някоя друга легенда?

Няма как да изредя целия плейлист на dj-я от 7-8 часово парти. Изредила съм песни, които коментираме тук в последно време. Освен това не пускаха само чалга. 

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...