Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, pacho каза:

Това не е ход, а танц, хореография, стъпки.

tenor.gif

Не знам кво е, ама изглежда по - скоро клоунско. Та минало е покрай танц. Anyway, поздравче с нещо непознато за вас феновете на баба от 20 години - Х И Т:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, pacho каза:

Патрав е фейса на тая в подписа ти.🤣

Заяждане на ниво втори клас отново от агитката на баба Калория.

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

С това тяло за грях и тази глава за бизнес... как коя... the queen.

tenor.gif

Точно пък да квалифицираш главата като такава за бизнес?! Разбирам да беше казал това за Камелия. Ала Глория, която си зарина кариерата в прокиш, преватасало зеле, мухъл и нафталин и освен майка й, Сима и 30 гея - не я слуша никой към днешна дата и направи 300 грешни хода, показващи, че нищо не разбира от бизнес, която е неадаптивна, инатлива и живее в своя собствен свят - твърдо не. Бизнесът няма общо с професията трактористка и с плащането на клипове и концерти от Жоро Илиев, а после четене на морал и въздухарско държание.
tenor.gif

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не е ли!?

Не, но youtube не е критерий за нищо за мен поне. Песента им е по тъпа от тази на Преслава, ако ще й 1 милиард да има пак няма да я слушам толкова. От там насетне друго не ме вълнува.  

  • Like 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Емануела с повече гледания от Алфите за ден. 

В чуждите легла, бях богинятаа..”:1000(29):

Раздвоен съм. Изпяването е много добро, ала аранжиментът и вокалите са много дразнещи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Раздвоен съм. Изпяването е много добро, ала аранжиментът и вокалите са много дразнещи.

Много харесвах Емануела в периода 20 лева/Аре дърпай. Ама последните й песни не могат да ме хванат. Преди бяха яко вулгарни, сега няма power. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Много е противна. Много не знае как да се държи пред камера. 

Наперена комплексирана лелка. Само й чуй интонацията на гласа - като на робот е. Пълна темерутка.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, mitkovt каза:

Септември ще излъчват😜 иначе започват от лятото снимките. Само Лечев ще е от старите ментори 😉

Леля Лече, кръв потече. Единствената и устоима на времето, небезизвестната леля Лече!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Колко ще направят тия новите? Песента на Алфите е по-добра, заслужава да има повече. Галине, развържи кесията, Индия, Сибир и Тибет чакат...

Триото ще е с колкото (или по-малко) гледания от дебютната песен на Симонкини. :1000(29):

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Триото ще е с колкото (или по-малко) гледания от дебютната песен на Симонкини. :1000(29):

Малее, много зле тогава.. Но всъщност чакай! Колко направи Симонкини? Ако е над 200К е супер и за тях трите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...