Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Olay каза:

Деска има и съмнителни 20k гледания и от Русия, 

За периода 23 май 2020 - 15 май 2021 = 19к гледания за 358 дена
За периода 16 май 2021 - 22 май 2022 = 22k гледания за 7 дена

Да си я вземат с еднопосочен билет за Москва и да не ни я връщат, ако може. Тъкмо ще жули водки по цял ден.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

И това се очертава като хит по баловете, днес я чух от две коли. 

Аз пък чух близалка също от кола, моята. Очертава се като мегахит защото беше около НДК.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Olay каза:

Деска има и съмнителни 20k гледания и от Русия, 

За периода 23 май 2020 - 15 май 2021 = 19к гледания за 358 дена
За периода 16 май 2021 - 22 май 2022 = 22k гледания за 7 дена

Е за някакви си 22k от Русия вече спокойно може Азис да е помогнал, защото той действително има публика там. ;)

Аз ще се кротна от бъзиците по тази тема и ще отбележа, че като гледам за втори път реакцията на Фики в Капките определено и аз виждам разочарование. Наистина не го беше очаквал и го показа. От тримата губещи май само Милица очакваше и просто си се усмихна в готовност. 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е вие какво очаквахте, Фики да се разплаче от щастие ли? :1000(29):

Иначе аз не виждам злобен/завистлив поглед от негова страна. Може да е разочарован, но не мисля, че по някакъв начин злобее срещу чуждата победа.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

Е вие какво очаквахте, Фики да се разплаче от щастие ли? :1000(29):

Иначе аз не виждам злобен/завистлив поглед от негова страна. Може да е разочарован, но не мисля, че по някакъв начин злобее срещу чуждата победа.

По-скоро беше като дете, което е готово да се разплаче и да пита тати "Защо не ми купи тази играчка?". :D

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Класация за популярността на БГ изпълнителите в чужбина за изминалия месец

Меди
1. Германия, 2. Великобритания,  3. Нидерландия, 4. Испания, 5. Белгия

Преслава
1. Германия, 2. Великобритания, 3. Турция, 4. Нидерландия, 5. Испания 

Малката
1. Германия, 2. Великобритания, 3. Нидерландия, 4. Турция, 5. Испания 

Слави
1. Великобритания, 2. Германия, 3. САЩ, 4. Испания, 5. Индия 😶

Теди Александрова
1. Германия, 2. Великобритания, 3. Турция, 4. Нидерландия, 5. Испания 

Криско
1. Германия, 2. Великобритания, 3. Македония, 4. Нидерландия, 5. Испания

Галена
1. Германия 2. Великобритания 3. Турция 4. Нидерландия, 5. Испания

Азис
1. Турция, 2. Германия, 3. Румъния, 4. Русия, 5. Великобритания

Камелия
1. Сърбия, 2. Германия, 3. Великобритания, 4. Македония, 5. Хърватия

Симона
1. Великобритания 2. Германия, 3. Нидерландия, 4. Испания, 5. Белгия

Галин 
1. Германия, 2. Великобритания, 3. Турция, 4. Нидерландия, 5. Бразилия 🙄

Анелия
1. Германия, 2. Великобритания, 3. Турция, 4. Нидерландия, 5. Испания

Деси Слава
1. Индия, 2. Великобритания, 3. Германия, 4. Русия, 5. Испания 

  • Like 1
  • Thanks 6
  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее така се развали бъзика, щом и най-голямата чалга звезда и бъдещ премиер се оказва сензация в Индия.😄

Тъкмо мислех да предложа по-често да гледаме от къде идват гледанията на повече клипове, защото със сигурност ще има изненади. Между другото, тези дни не се ли говореше, че Цветелина Янева е имала съмнителни гледания от Нидерландия, тогава защо сега всички имат?:blink:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Еее така се развали бъзика, щом и най-голямата чалга звезда и бъдещ премиер се оказва сензация в Индия.😄

Тъкмо мислех да предложа по-често да гледаме от къде идват гледанията на повече клипове, защото със сигурност ще има изненади. Между другото, тези дни не се ли говореше, че Цветелина Янева е имала съмнителни гледания от Нидерландия, тогава защо сега всички имат?:blink:

Не, не тя се набута в тренда им. Не някакви слаби гледания от българите там, а направо топа на тренда им.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Еее така се развали бъзика, щом и най-голямата чалга звезда и бъдещ премиер се оказва сензация в Индия.😄

Тъкмо мислех да предложа по-често да гледаме от къде идват гледанията на повече клипове, защото със сигурност ще има изненади. Между другото, тези дни не се ли говореше, че Цветелина Янева е имала съмнителни гледания от Нидерландия, тогава защо сега всички имат?:blink:

Интересното, че Тото няма никакви гледания от Индия, не е в топ 30, докато ку-ку бенди Слави имат 200к за последните 3 месеца. Отделно са слушани доста и в Индонезия (100к), Пакистан (40к), Бангладеш (30к), Саудитска Арабия (30к), Южна Корея (30к), Египет (25к), Мексико (25к) ... още ОАЕ, Алжир, Малайзия, Филипините, Виетнам ... истинска световна звезда се оказа.

  • Thanks 2
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Olay каза:

Галин 
1. Германия, 2. Великобритания, 3. Турция, 4. Нидерландия, 5. Бразилия 🙄

Гинче Повелителката на кожени гъби нали стана рекламно лице на някакъв бразилски(?) бранд за мъжко бельо. Може покрай този ангажимент да са научили за него и в Бразилия.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Интересното, че Тото няма никакви гледания от Индия, не е в топ 30, докато ку-ку бенди Слави имат 200к за последните 3 месеца. Отделно са слушани доста и в Индонезия (100к), Пакистан (40к), Бангладеш (30к), Саудитска Арабия (30к), Южна Корея (30к), Египет (25к), Мексико (25к) ... още ОАЕ, Алжир, Малайзия, Филипините, Виетнам ... истинска световна звезда се оказа.

Може да не излиза в неговият профил? Така както Скандал и Феноменален не са включени при Галена.

Иначе аз отдавна говоря за нереалните гледания на двете песни на Тото от тази години. Липсват лайкове и коментари, които в попа ги имат много повече от чалгата. А те не може да минат дори и Кавала...

  • Like 4
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Не, не тя се набута в тренда им. Не някакви слаби гледания от българите там, а направо топа на тренда им.

Това ще да е било по време на някои тукашни избори- затова българите в Нидерландия са се обединили, за да покажат на коя партия са привърженици.❤️

Но за Слави отказвам да приема, че би тръгнал да се занимава с купуване на гледания точно сега (да не каже някой, че си защитавам само мойта). Просто шантава работа. Човек чак да го хване яд като се сети, че ако навремето Дес беше приела насериозно предложението му за дует, днес Боливуд вече щеше да им е тесен!

81QugmHzzhL._SX355_.jpg.3d6be1c732714058574a80680a39c3c6.jpg

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Може да не излиза в неговият профил? Така както Скандал и Феноменален не са включени при Галена.

Иначе аз отдавна говоря за нереалните гледания на двете песни на Тото от тази години. Липсват лайкове и коментари, които в попа ги имат много повече от чалгата. А те не може да минат дори и Кавала...

Не, песента е и в профила и на двамата; Ох, май е тази - Бягай - с голата кака в thumbnail-а. Което обяснява интереса от тези страни 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...