Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, plambata каза:

Абе и мен тая мания за величие на Storaro family ме дразни, но ако трябва да сме обективни Рафи и 8 пъти да спечели Капките, успехите на Фикрет няма да ги види никога. От Стефан Илчев да не би да стана нещо след като печелеше всяко издание на сезона си?

Ама това предаване е за имитация - не да помпа нечий имидж. Рекламата им е достатъчна. Не може вечно Стораро - айде стига. Нищо против тях, но нека малко разнообразие и по-малко величаене.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, penakavalli каза:

Делхи Слава пристигайки на първото си участие в Мумбай:

 

Добре, че се оказаха от Индия, а не от някоя по-скучна страна, че да има много материал за бъзиците.

Все пак всички да внимават да не се оплетат в обвинения към Десунката ми, че тя горката не е виновна, че са я харесали маниакално на изток...

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Ама това предаване е за имитация - не да помпа нечий имидж. Рекламата им е достатъчна. Не може вечно Стораро - айде стига. Нищо против тях, но нека малко разнообразие и по-малко величаене.

Че рекламата сама по себе си не е ли помпане на имидж? Все ми е тая кой печели, не го гледах, Да бяха поканили Деса. С индийските фенове със сигурност тоя път щеше да ѝ го набие четвъртит на Мишето.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

IMG-20210525-002847-844.jpg

Ох, ми може все пак да имате право и просто Оцко предпремиерно да е пратил линк към клипа на колегите от индийския клон на Хит Микс Мюзик да се насладят на проекта, който на тях им е харесал толкова много, че са навъртели 20К, още преди Оцакис да направи клипа публичен.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Че рекламата сама по себе си не е ли помпане на имидж? Все ми е тая кой печели, не го гледах, Да бяха поканили Деса. С индийските фенове със сигурност тоя път щеше да ѝ го набие четвъртит на Мишето.

Разбира се, че е. Ти засегна успехите на Фикрет, които да без значение в самото предаване. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, чушка. каза:

Малко е кофти, защото беше извикал цялата си рода, детето му беше, бременната му жена, брат му и тн. накрая гледайки ги в очите и очаквайки победа, загуби. А бяха агитирали цялата чалга да гласуват за него и цял ден всеки пускаше сторита!

Кофтито е защото Фики наистина се представи добре и според мен заслужаваше да спечели. През целия сезон беше на ниво и си направи почти всички образи. Някои даже му бяха 1:1. През цялото време до финала зрителския вот беше винаги за него. Точно това ме изненадва, че сега накрая Рафи е с по-голямата подкрепа. Може би не беше подбрал и точния образ като за финал.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Ох, ми може все пак да имате право и просто Оцко предпремиерно да е пратил линк към клипа на колегите от индийския клон на Хит Микс Мюзик да се насладят на проекта, който на тях им е харесал толкова много, че са навъртели 20К, още преди Оцакис да направи клипа публичен.

Не знам за Деса ама аз сега трябва да се извинявам на Галенови. Ще споделя тая песен с надежда отново да станем приятелки. Хъг.

 

  • Haha 5
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Добре, че се оказаха от Индия, а не от някоя по-скучна страна, че да има много материал за бъзиците.

Все пак всички да внимават да не се оплетат в обвинения към Десунката ми, че тя горката не е виновна, че са я харесали маниакално на изток...

 

Ето с коя песен Деса проби фИндия

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, pechenko каза:

Той има много неща готови, но първо ще пусне .... още един дует. 

Дали ще е с Галена? Какво мислите? :1000(29):

https://images.app.goo.gl/6irX5kiupt38vtPQA

https://images.app.goo.gl/C5Svg8jMGcFTbTw97

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Щото, ако беше нагласен крайния вот, щях да кажа, че пак дават път на лигавщината.

То пак не е изключено да се нагласи и с смс-те. Много знае някой колко реално са изпратени и как са разпределени. В предните лайфове оценките се образуваха от вота на жури+ точки от участниците+ точки от менторите и тези от зрителския вот. Точно Фики винаги печелеше зрителския от смс-ите. Как сега баш на финала го спечели друг... 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Не знам за Деса ама аз сега трябва да се извинявам на Галенови. Ще споделя тая песен с надежда отново да станем приятелки. Хъг.

 

Не приемаме нови членове, освен от Свидетелите на Йехова. Ако упорстваш все пак, трябва по  хронологичен ред да кажеш всички песни на Галена, иначе си аут!

  • Haha 6
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

То пак не е изключено да се нагласи и с смс-те. Много знае някой колко реално са изпратени и как са разпределени. В предните лайфове оценките се образуваха от вота на жури+ точки от участниците+ точки от менторите и тези от зрителския вот. Точно Фики винаги печелеше зрителския от смс-ите. Как сега баш на финала го спечели друг... 

Феновете са се отпуснали, приели са победите му за даденост. :D

Никога не бих повярвал на победа чрез есемеси в България. Спомни си наградите на Планета :D :D :D

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Встрани от бъзика- докато индийците не се наситят на новия токсично зарибяващ хит предлагам да започваме да броим само българските гледания, които пак си показват реален успех.

А сега бъзика:

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Встрани от бъзика- докато индийците не се наситят на новия токсично зарибяващ хит предлагам да започваме да броим само българските гледания, които пак си показват реален успех.

А сега бъзика:

 

А, колко са реалните гледания като цяло?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Колкото Господ е рекъл. 

Доста безвкусно име на сайт за купуване на гледания, ако питаш мен…

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gentleman. каза:

А, колко са реалните гледания като цяло?

Вчера до преди обед- 500k от България. Но все има и някакви реални от ДС поклонниците по другите страни, които отчаяно се мъчат да са на нивото на индийските.

65856244.jpg.9d676fa97a91b8020c780c7569fad395.jpg

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...