Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, чушка. каза:

Лидия снощи е била много добре приета в Театро. Имам приятели, които много рядко ходят по дискотеки, но снощи са били, с гости от морето и са си прекарали супер. 

Тя самата през ден качва сторита от силни участия и изненадва приятно дори мен. Визия, поведение, супер прием, бисове... И аз като ходих на кръчмата си прекарах добре.

Очаквам постепенно да се наложи като име и пред масовия българин, защото потребителя на този жанр вече го е спечелила.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, SG каза:

Тя самата през ден качва сторита от силни участия и изненадва приятно дори мен. Визия, поведение, супер прием, бисове... И аз като ходих на кръчмата си прекарах добре.

Очаквам постепенно да се наложи като име и пред масовия българин, защото потребителя на този жанр вече го е спечелила.

Единственото нещо, което липсва на Лидъл е самостоятелен хит и силен клип, което не знам дали ще получи при Гнома.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Единственото нещо, което липсва на Лидъл е самостоятелен хит и силен клип, което не знам дали ще получи при Гнома.

Щрак може да се води нещо като среден хит, за по-малко от година ще е със 7М. И аз бих искал да издаде нещо соло, което да гърми отвсякъде, но не е като много да се е пробвала досега, тепърва има потенциал.

Галин е колкото добър продуцент, толкова и понякога допуска грешки. Щрак я издадоха в най-слабия месец за YouTube, август. А Да мога да обичам беше през силен месец, февруари, ама онзи скандален елемент отблъсна доста хора, включително мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Щрак може да се води нещо като среден хит, за по-малко от година ще е със 7М. И аз бих искал да издаде нещо соло, което да гърми отвсякъде, но не е като много да се е пробвала досега, тепърва има потенциал.

Галин е колкото добър продуцент, толкова и понякога допуска грешки. Щрак я издадоха в най-слабия месец за YouTube, август. А Да мога да обичам беше през силен месец, февруари, ама онзи скандален елемент отблъсна доста хора, включително мен.

Щрак е гнусна песен, не че има нещо, което отблъсква в нея, просто няма абсолютно никакъв смисъл. Някаква детинска, смехотворна, разбираш ли? От тази песен нищо няма да излезе, без значение в кой месец излиза.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, чушка. каза:

Щрак е гнусна песен, не че има нещо, което отблъсква в нея, просто няма абсолютно никакъв смисъл. Някаква детинска, смехотворна, разбираш ли? От тази песен нищо няма да излезе, без значение в кой месец излиза.

Типичен евтин комерс, да си го кажем. :1000(29): Ама на участия и него хората го пеят много.

Мен и такива песни ме зарибяват понякога, но още в началото бях написал, че Галин трябва да прави на Лидия продукция на по-високо ниво, а не като тази и GPSа. Засега има някакъв прогрес.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Hurricane каза:

Лидия просто държи едно средно ниво. Тя никога не е била нито с хита на сезона, какво остава за годината. Може би само Няма да ми мине, но силна конкуренция и беше Изтрезняваш ли, с която имаха еднакви месечни гледания и я мина чак след време, когато угасна.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава седна до семейство Стораро в Капките 🤣🤣 доста интересно , точно до нея беше и сина на Фики 🤣🤣
Мн звезди , мн чудо хахах Преслава , Софи , Азис , Фики , Емрах и Тони Стораро

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , чушка. каза:

В Милениум, Флайс.

Отново си прав. Използват мултиспорт там.

Иначе нали някой се чудеше за Галин. Ето ви добър пример защо загуби част от хората. Българина не обича гъзета. Сега да идеш при средно статистически абитуриент не знам си къде и да гъзарееш във Версаче не е Ок. Особено като всеки знае с какво вадиш тия мангизи.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глоринда да не развя бялото знаме на своята поп-фолк кариера? Гледам, че я спохожда музата все по-често за фолклорни песни, които сама си пише. Тази е доста сполучлива между другото:

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Доста силна, сега я чувам. Две Симони за месец направиха това, което адашката им Загорова не можа за 10-на години...

Ти сега я чуваш, но аз още одеве знаех, че ще ми реактнеш или цитираш. Ясновидствата ми се включват, когато си щат. :D

Усещаш ли напрежението по между ни напоследък. Малко е, но го има. :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ти сега я чуваш, но аз още одеве знаех, че ще ми реактнеш или цитираш. Ясновидствата ми се включват, когато си щат. :D

Усещаш ли напрежението по между ни напоследък. Малко е, но го има. :3fdb8960598fa63e:

Като ти мине временното умопомрачение ще се стопи напрежението. :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, plambata каза:

Глоринда да не развя бялото знаме на своята поп-фолк кариера? Гледам, че я спохожда музата все по-често за фолклорни песни, които сама си пише. Тази е доста сполучлива между другото:

 

В последно време имам някакви надежди, че повратните точки в живота й (да влезе в болница и да стане баба) биха й дали съвсем нова муза за поп-фолка. Дано, но това е Глория все пак.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Като ти мине временното умопомрачение ще се стопи напрежението. :D 

Виж, аз да ти кажа го правя от загриженост за баланса във Вселената. :D Много са им уредели редиците, Fast мълчи, Слави го няма, други нейни фенове също  спряха да пишат. Вселената ме зове за някакъв баланс. Пък и така стана една-две идеи по-интересно. Кой би очаквал подобен обрат, след всичко, направо съм я сривал.

Галена не, че е зле, ама нещо...напоследък от 5 нейни песни, само една ме докосва. Преди беше обратното.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, plambata каза:

Доста силна, сега я чувам. Две Симони за месец направиха това, което адашката им Загорова не можа за 10-на години...

Ето я най-успешната Симона! 

 

Имаше и една двойница на Гергана. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои от най-харесваните коментари за изпълнението на Софи като Преслава в Капките:

Софка си беше Софка, нищо общо с Преслава. То и Преслава няма общо с онази Преслава.
 
Поне изглежда в пъти по-добре от Преслава..
 
А това в публиката Преслава ли трябва да е? То дори и на фигура от музея на мадам Тюсо не мяза... Някакво ужасно същество...
 
Софи си е върха.. Преслава прилича на Майкъл Джексън с две дупки вместо нос...
 

 

 

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос за хиляди, милиони долари в кеш, ферари, мазерати и всички клишета от текстовете на Пашев...коя песен ще направи 4М първа??! 🥵

  • Like 1
  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Виж, аз да ти кажа го правя от загриженост за баланса във Вселената. :D Много са им уредели редиците, Fast мълчи, Слави го няма, други нейни фенове също  спряха да пишат. Вселената ме зове за някакъв баланс. Пък и така стана една-две идеи по-интересно. Кой би очаквал подобен обрат, след всичко, направо съм я сривал.

Галена не, че е зле, ама нещо...напоследък от 5 нейни песни, само една ме докосва. Преди беше обратното.

Те не само във форума са ѝ оредели редиците. Ти ги разправяше едни неща за кармата - явно я застигат мръсотиите, които правеше години наред. ;) 

Галена може и да не докосва с всеки проект, но постоянно израства, еволюира, провокира, експериментира. Сега са ѝ най-златните години, в които тя си лидерства на воля без особени усилия. Това няма да трае вечно, така че сега ѝ е времето да се накефи на макс, пускайки и някои по-шантави и недокосващи проекти. :)

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Въпрос за хиляди, милиони долари в кеш, ферари, мазерати и всички клишета от текстовете на Пашев...коя песен ще направи 4М първа??! 🥵

Деси Слава :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Въпрос за хиляди, милиони долари в кеш, ферари, мазерати и всички клишета от текстовете на Пашев...коя песен ще направи 4М първа??! 🥵

Ако се бръкне както трябва, може и Деса да е. Така и така се съмняваме. :D

Сериозно, вероятно ще е Преса все пак. Трябват ѝ 22к, на нашата 58. Трудно е да се навакса.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деската продължава да има над 30% от чужбина, 31.1% по-точно. Милата сигурно е купила пакет от 100к, което е равно на 13.8% и без тях пасва с всички други нормални песни. Нищо страшно, ще й простим, стига и феновете й да си го признаят.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...