Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

И само една вметка - Галенови, по-спокойно със страстите, че ако Деса тъпото не беше заебала Галин, Галена нямаше да помирише и един такъв супер скъп клип, разбира се, освен ако не попаднеш на друг паричко.

Ако, ако, ако..., но акото мирише. 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 минути, чушка. каза:

Няма да, затова благодарение на Галена си възроди кариерата с "В твоите очи".

Десислава точно предишната година имаше голям самостоятелен хит. По-предишната друг дуетен. Това, че заради Планета тогава за Най-най се признаваше само тяхната продукция... ами това е съвсем отделен въпрос.

За клипове не можем да ги сравняваме, защото Галена гледа всичко там да й е на ниво. Но е факт, че Десислава през всички етапи на кариерата си е имала по някой и друг брутален за времето си клип, което е достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ice_hot_sm каза:

 ако Деса тъпото не беше заебала Галин, Галена нямаше да помирише и един такъв супер скъп клип, разбира се, освен ако не попаднеш на друг паричко.

 

Много тъпо изказване. Галена е щастлива и имат две деца, не смятам, че е уместно да споменаваш нещо, което е било преди много години.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, чушка. каза:

Много тъпо изказване. Галена е щастлива и имат две деца, не смятам, че е уместно да споменаваш нещо, което е било преди много години.

Какво лошо съм казал за семейството ѝ? Изглеждат много хубаво фемили. Живи и здрави да са! Просто е факт, че, ако Десислава беше останала с Галин, на Галена кариерата може би щеше да протече по друг начин. И, разбира се, това беше съвсем в стила на "Поп-фолк скандали"-те и е с нотка на заядливо намигване, нищо повече. 😉 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ice_hot_sm каза:

Какво лошо съм казал за семейството ѝ? Изглеждат много хубаво фемили. Живи и здрави да са. Просто е факт, че, ако Десислава беше останала с Галин, на Галена кариерата може би щеше да протече по друг начин. И, разбира се, това беше съвсем в стила на "Поп-фолк скандали"-те и е с нотка на заядливо намигване, нищо повече. 😉 

"Беше", "ако", "щеше", не обичам да говоря в минало време. Но явно на вас ви е горчилка, щом го споменавате във всеки възможен случай. Не берете грижа за Галена, съдбата си знае работата и явно така е трябвало да стане. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам що е тая злоба по Деса. Ако човек чете феновете на Галена ще си представи това:

Като обаче иде и я види реално:

Галена - Мегамикс | Планета Лято 2014 (vbox7.com)

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

"Беше", "ако", "щеше", не обичам да говоря в минало време. Но явно на вас ви е горичилка, щом го споменавате във всеки възможен случай. Не берете грижа за Галена, съдбата си знае работата и явно така е трябвало да стане. 

Да, така е трябвало. Дори самата Десислава беше казала, че Галена и Галин са един за друг, от което пролича, че е осъзнала, че нацисти а не е била за него и явно така е трябвало да стане, те да се разделят, за да може после да се срещнат двамата съименници и да създадат семейството, което са сега. :)

И аз нямам проблем с Галена. Проблемът явно е с някои нейни фенове, за които преди Галена няма други, и това, че като клипове и хитове не са на високото ниво (за песните е малко под въпрос и е въпрос на вкус, де) старите чанти, дай да ги принизим, все едно нищо не са били. Конкретно за Деса - дебела, неоринетирана, правеща грешка след грешка, пак продължава да е обичана и харесвана от значителен брой хора, които не спират да я изкарват големия глас и талант (макар сз самият да имам забележки към сегашното ѝ пеене), заслужава уважение. Едно е да не харесваш някого, друго е, заради пристрастието си, да го пращаш в лоша и да го принизяваш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Danger. каза:

Най-добрите клипове в жанра са при Галена, Андреа и Янева. Другите имат по някое попадение и дотам. Не знам къде сте тръгнали дори да сравнявате Галена и Деса на тема “клипове”. 

Камелия? Глория с клиповете от ерата Крепост?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_hot_sm каза:

И аз нямам проблем с Галена. Проблемът явно е с някои нейни фенове, за които преди Галена няма други, и това, че като клипове и хитове не са на високото ниво (за песните е малко под въпрос и е въпрос на вкус, де) старите чанти, дай да ги принизим, все едно нищо не са били. Конкретно за Деса - дебела, неоринетирана, правеща грешка след грешка, пак продължава да е обичана и харесвана от значителен брой хора, които не спират да я изкарват големия глас и талант (макар сз самият да имам забележки към сегашното ѝ пеене), заслужава уважение. Едно е да не харесваш някого, друго е, заради пристрастието си, да го пращаш в лоша и да го принизяваш.

Абе и на Деса никой не й е виновен, но честно казано тя трябва да се концентрира да си направи концеприця като Камелия. Има толкова хитове, колкото няма да й трябва нова песен и след 10 години. 

Наскоро пя: 
Две сърца, Мистерия, Мила моя, Само една, Моето зайче, В твоите очи, И на всички, До тук, Бели нощи. То това й стига да си прави участията. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, SG каза:

Десислава точно предишната година имаше голям самостоятелен хит. По-предишната друг дуетен. Това, че заради Планета тогава за Най-най се признаваше само тяхната продукция... ами това е съвсем отделен въпрос.

За клипове не можем да ги сравняваме, защото Галена гледа всичко там да й е на ниво. Но е факт, че Десислава през всички етапи на кариерата си е имала по някой и друг брутален за времето си клип, което е достатъчно.

Твоето зайче го изкарахте едвали не хита на 2014 🤣😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам що е тая злоба по Деса. Ако човек чете феновете на Галена ще си представи това:

Като обаче иде и я види реално:

Галена - Мегамикс | Планета Лято 2014 (vbox7.com)

Не наливай бензин в огъня, моля те 🤣🗿

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Твоето зайче го изкарахте едвали не хита на 2014 🤣😂

Ама се приема доста добре, и ето колко беше зле Деси Слава преди великия хит с Галена:

И тук:

(1) DESI SLAVA - DVE SARTSA / Деси Слава - Две сърца, 2014 - YouTube

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Твоето зайче го изкарахте едвали не хита на 2014 🤣😂

Да, средно basic хитче, което беше нищo в сравнение с песните й от 2016 или Ангелите плачат и В твоите очи.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Да, средно basic хитче, което беше нищo в сравнение с песните й от 2016 или Ангелите плачат и В твоите очи.

В съответната година дали и в топ 40 влиза изобщо🙊

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Ама се приема доста добре, и ето колко беше зле Деси Слава преди великия хит с Галена:

 

На този концерт и Ани Хоанг, и Крум, и Кристина имаха силни приеми, така че.... 🙊

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче дъртия в последните години тотално с нищo не му се занимава. Напускането на Кама, Андреа, Крум и Криса резултираше с триене на милиони гледания, на Деска й се размина с едни 100-200М които ощe ги има. 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не наливай бензин в огъня, моля те 🤣🗿

Аз харесвам Галена, Преслава, Деса, и т.н. но не мисля да се кланям на нито 1 от тях. Това че 5 човека я харесват и за тях тя е идеал, за мен е това:

inset-larger_1050x730_11.jpg

 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Планета Пайнер Бургас отваря на 27 май. Първи изпълнител Преслава на 28 май. 

А не ми се ходи. Само да си отваря устата. Едната взима бързи пари, само за да се покаже, другата грачи като за световно и удря шотове. Нещо нито 1 не изглежда добра инвестиция. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Обаче дъртия в последните години тотално с нищo не му се занимава. Напускането на Кама, Андреа, Крум и Криса резултираше с триене на милиони гледания, на Деска й се размина с едни 100-200М които ощe ги има. 

Камелия и Андреа му бръкнаха с пръст в... Но това заслужава негодика, дано фистингът му е допаднал.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

А не ми се ходи. Само да си отваря устата. Едната взима бързи пари, само за да се покаже, другата грачи като за световно и удря шотове. Нещо нито 1 не изглежда добра инвестиция. 

Отиди на Ариа, поне ще забърше паяжините в клуба, които са се образували след локдауна, с косата си. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Окей, купени са и рекордните гледания на Не се изтриваш, Изтрезняваш ли, Така ни се пада итн... :) :) :)

Драги ми, едно е да направиш 500К в първия ден на премирата си, друго е да правиш по 250К на ден 15-ти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Andrew Cunanan. каза:

Твоето зайче го изкарахте едвали не хита на 2014 🤣😂

Чак да е хита на годината... не мисля, че някой би се изсилили толкова. Но си беше стабилен. И в годината преди това добре беше набарала вече наложен хит и го направи на Пусни го пак. Да не говорим за 2011 и 2012. Моето друго аз беше един от първите хитове с милиони гледания. И Мръсни поръчки беше сезонен хит. Имаше и две успешни поп песни от периода, в който този жанр се беше засилил. Всички тия неща (и то без фирма) по никакъв начин не изглеждат като залез, та да се налага Галена да я спасява. Да не говорим, че след В твоите очи въобще не е имала самостоятелни хитове преди сама да зацепи какво се иска от нея и да се завърне в играта с В друг живот.

Абе като цяло Десислава е мега подценяваната тук, не от вчера. Какви се говореха само за нея през 2015, а после през 2016 всички останаха безмълвни. Човек би казал, че е добре да се гледа цялостната картинка за артиста преди да се достига до генерални заключения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...