Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Щом феновете на Десислава се впечатляват толкова от този клип, представям си, ако се появи нещо тип "Паника", сигурно ще ореват цялото интернет пространство и ще говорят за него 10 години!

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, SG каза:

Има хора всякакви. Със сигурност доста от тях са разочаровани от това, което виждат тук и затова предпочитат да са другаде. Били те чалгари или не.

Да, и това ги кара да гледат клипа на Деса, разбрахме. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, SG каза:

Все едно да кажем, че Кавала не е ефектен и отличаващ се. Този тип клипове трябва да се поощряват, защото пародират действителността, пък дори и самите изпълнители да са част от нея.

Не е от значение защо точно са се изнесли от страната, пак е било защото не им е харесала действителността в родината им, в която не могат да получат същото. А чалгата и деградацията от видеото често са тясно свързани с причините за недоволство. Да не говорим какъв фактор е носталгията при тия хора, затова е достатъчно голямо име като Деси Слава да издаде нещо с подобна насоченост, за да привлече интерес.

В "Кавала" направихме евала на Галена, че направи пародия на старото си аз и на една от най-осмиваните си визии. Надмогна себе си и от жената с перфекта визия се върна към образа с който стартира. Показа, че не е забравила и не се срамува от това каква е била.  Приехме го от забавната страна, а и никой не го е изкарвал нещо невиждано, нито сме го слагали сред топа на клиповете. 

Ако и песента беше с такава насоченост, че да жегне с нещо българите в чужбина щях да се съглася с теб. Примерно текста и посланието като цяло. Тук е само клипа. И не виждам с какво ще развълнува носталгията на хората този клип. Сякаш те не знаят каква е действителната картинка... Пък и ако нещо такова им събуди носталгията, то значи им липсва този начин на живот, което би било жалко за тях. Мисля, че ме разбра. За носталгия може да говорим ако в проекта се показва/пее нещо свързано с родината и близките.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Пък и ако нещо такова им събуди носталгията, то значи им липсва този начин на живот, което би било жалко за тях. Мисля, че ме разбра. За носталгия може да говорим ако в проекта се показва/пее нещо свързано с родината и близките.

Има чалгарски дупки в повечето европейски градове, където има над 1000 българи. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Има чалгарски дупки в повечето европейски градове, където има над 1000 българи. 

Знам. Но това не доказва този масов интерес, който се изкарва, нито доказва, че високият процент гледания от чужбина е реален.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Знам. Но това не доказва този масов интерес, който се изкарва, нито доказва, че високият процент гледания от чужбина е реален.

Да. Имам предвид, ако изпитват носталгия по чалготеките, винаги могат да посетят такива. Абсурдна причина за гледане на видео :D 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, чушка. каза:

Щом феновете на Десислава се впечатляват толкова от този клип, представям си, ако се появи нещо тип "Паника", сигурно ще ореват цялото интернет пространство и ще говорят за него 10 години!

Че тя Десислава лъскави клипове на ниво Галена има бол (това все пак не е Преслава, не разчита само на глас и стари лаври). Проблемът при нея е, че е непостоянна и в следващия момент спокойно може да пусне някой мега евтинджос и да прецака впечатлението.

преди 13 минути, Stela каза:

В "Кавала" направихме евала на Галена, че направи пародия на старото си аз и на една от най-осмиваните си визии. Надмогна себе си и от жената с перфекта визия се върна към образа с който стартира. Показа, че не е забравила и не се срамува от това каква е била.  Приехме го от забавната страна, а и никой не го е изкарвал нещо невиждано, нито сме го слагали сред топа на клиповете. 

Ако и песента беше с такава насоченост, че да жегне с нещо българите в чужбина щях да се съглася с теб. Примерно текста и посланието като цяло. Тук е само клипа. И не виждам с какво ще развълнува носталгията на хората този клип. Сякаш те не знаят каква е действителната картинка... Пък и ако нещо такова им събуди носталгията, то значи им липсва този начин на живот, което би било жалко за тях. Мисля, че ме разбра. За носталгия може да говорим ако в проекта се показва/пее нещо свързано с родината и близките.

Значи самите Галенови явно не оценявате пълноценно Кавала. Такива проекти като него и Токсичен просто надскачат нивото на стандартното, прието за добро. Много повече замисъл от лъскаво видео за жена, която си мечтае да очисти гадния си мъж  :D

А конкретно песента Токсичен няма нужда да е нещо специално, защото точно това,  че е типична клубна чалга допълва идеята на видеото. Самата нея аз лично не бих я възхвалявал като нещо кой знае какво.

Между другото, като си говорим за идеи, не знам дали го бях казвал вече в множеството романи ама гледанията ако са купени неволно ще подчертаят още повече тая действителност, която се осмива. Купуваш си и правиш хит дето ще ти го слушат главно в дискотеките хахах. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

20210523_211140.jpg.6795f62a52f42df8c2deee99423a93a0.jpg

Боже, аз не загледах носа. Веднага реших, че е Галена - заради дрехата и физиономията може би. И косата ме е подвела. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, чушка. каза:

Щом феновете на Десислава се впечатляват толкова от този клип, представям си, ако се появи нещо тип "Паника", сигурно ще ореват цялото интернет пространство и ще говорят за него 10 години!

То пък все едно Галенови не правят същото. 

Деса да направи песен а ла Ray J - I Hit It First и да я посвети на Галош.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Stela каза:

Мен показаното в него не ме грабва по никакъв начин. Може да грабне някой на който му харесва да е част от това. Предпочитам да ме грабват марковите дрехи на Галена. Даваш я за пример при положение, че клиповете й винаги са били на световно ниво в сравнение с други. Така като гледам не само феновете на Галена са против клипа, така че не виждам защо трябва да се намесва. Изразяването на мнение в случая няма нищо общо със завист към Деса. 

Как пък все на вас,Галеновите ви е гнусен клипа..пускам си го и виждам огромен превес над лайковете и дислайковете. Сега някой ще ме цитира и ще ми каже,че са купени..отварям коментарите и най-харесваните са как Деса е размазала Галя с клип. Ами смятам,че това са доста по-акуратни показатели за клипа й отколкото мненията на 4-5 Галенови тук.

Не съм фен на Деса,а ми се налага за 3 ден да споря за едно и също и ми се струва изключително досадно вече,така че на тоя етап спирам. На Супер Гого/надявам се че мога да ти викам така @SG / ако му се занимава да ви отговаря.

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, xroflx9 каза:

Как пък все на вас,Галеновите ви е гнусен клипа..пускам си го и виждам огромен превес над лайковете и дислайковете. Сега някой ще ме цитира и ще ми каже,че са купени..отварям коментарите и най-харесваните са как Деса е размазала Галя с клип. Ами смятам,че това са доста по-акуратни показатели за клипа й отколкото мненията на 4-5 Галенови тук.

Не съм фен на Деса,а ми се налага за 3 ден да споря за едно и също и ми се струва изключително досадно вече,така че на тоя етап спирам. На Супер Гого/надявам се че мога да ти викам така @SG / ако му се занимава да ви отговаря.

 

Може и така хах. :D

То и но мен не ми се занимава много-много, правя го защото явно имам твърде много свободно време за губене. :DИзобщо не мисля, че трябва да се вдига такава патардия. И да е купувано, и да не е купувано, мисля че си се вижда достатъчно ясно, че проектът постига желания ефект. А Десислава след 25 години кариера за пореден път показва, че още не е за отписване. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Наскоро някой изкоментира, че Галена била отсвирила Фики. Еми ето, че не е така 😃

Screenshot_20210523-185541_Instagram.jpg

Омг, Фики с фенка😍

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, чушка. каза:

Щом феновете на Десислава се впечатляват толкова от този клип, представям си, ако се появи нещо тип "Паника", сигурно ще ореват цялото интернет пространство и ще говорят за него 10 години!

Когато Десата пускаше "Жадувам" и "Не си ми спешен", дори "Няма те до мен", който е супер изпипан и синхронизиран чисто кадрово и музикално, Галенка още дори не беше пуснала "ваната". 

Иначе, да, към сегашния момент клипово е доста напред. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрите клипове в жанра са при Галена, Андреа и Янева. Другите имат по някое попадение и дотам. Не знам къде сте тръгнали дори да сравнявате Галена и Деса на тема “клипове”. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Най-добрите клипове в жанра са при Галена, Андреа и Янева. Другите имат по някое попадение и дотам. Не знам къде сте тръгнали дори да сравнявате Галена и Деса на тема “клипове”. 

А за какво да ги сравняват ? Те нямат други допирни точки. Глас ? Национален статус ? Хитове ? Успехи ? Уважение ?

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

А за какво да ги сравняват ? Те нямат други допирни точки. Глас ? Национален статус ? Хитове ? Успехи ? Уважение ?

Няма да, затова благодарение на Галена си възроди кариерата с "В твоите очи".

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Няма да, затова благодарение на Галена си възроди кариерата с "В твоите очи".

Която апропо мина толкова вяло в арената, че за хита дето се бута е срамота. Имаше куп песни без претенции дето минаха на това ниво. Виж Деса си беше топ прием с До тук/ две сърца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

А за какво да ги сравняват ? Те нямат други допирни точки. Глас ? Национален статус ? Хитове ? Успехи ? Уважение ?

Ептен ми дожаля за Деси Слава...😪

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Която апропо мина толкова вяло в арената, че за хита дето се бута в срамота. Имаше куп песни без претенции дето минаха на това ниво. Виж Деса си беше топ прием с До тук/ две сърца.

Не ме интересува, това не променя казаното от мен.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Не ме интересува, това не променя казаното от мен.

Променя го, направили са хитачка която си е останала там според мен. Само тук се смята за вечен хит. Вечен хит е Сен Тропе, която още се пуска.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е тръгнал да сравнява по клипове Деси и Галена, просто галеновото чушле 🌶 съвсем преднамерено омаловажи дебеланката, вкарвайки тъпа ирония в полза на Галка. И само една вметка - Галенови, по-спокойно със страстите, че ако Деса тъпото не беше заебала Галин, Галена нямаше да помирише и един такъв супер скъп клип, разбира се, освен ако не попаднеш на друг паричко.

И, Danger, и трите, изброени от теб не са били по-впечатляващи, съотнесено със съответното време, от ветеранките Камелия и Малина, които за времето си, сцепвха ефира с видеата си, и то без стабилният финансов гръб, с който разполагат и Галена, и Цв. Янева. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_hot_sm каза:

Никой не е тръгнал да сравнява по клипове Деси и Галена, просто галеновото чушле 🌶 съвсем преднамерено омаловажи дебеланката, вкарвайки тъпа ирония в полза на Галка. И само една вметка - Галенови, по-спокойно със страстите, че ако Деса тъпото не беше заебала Галин, Галена нямаше да помирише и един такъв супер скъп клип, разбира се, освен ако не попаднеш на друг паричко.

И, Danger, и трите, изброени от теб не са били по-впечатляващи, съотнесено със съответното време, от ветеранките Камелия и Малина, които за времето си, сцепвха ефира с видеата си, и то без стабилният финансов гръб, с който разполагат и Галена, и Цв. Янева. 

❤️

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...