Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 26 минути, Willy каза:

Окей, купени са и рекордните гледания на Не се изтриваш, Изтрезняваш ли, Така ни се пада итн... :) :) :)

Какво се впрягате излишно за глупости, не знам. Купени, взети на изплащане, някой друг, трети и тн, приемът на всяка една от песните, по категоричен начин показва, че е лидер и топ терминатор в България. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Позвъняване.
Глория вдига слушалката.
Емилия: Здравейте. Обажда се Емилия.
Гло: Емилия - счетоводителката или Емилия - фолк певачицата? 🗿
Емилия:💀
Емилия Вълева се обажда.
Гло: Ох, извинявай, Еми, че не разпознах.
Емилия:🥰
Гло: Еми, какъв е счетоводния баланс по сметката ми?
Емилия:💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀🔪

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Очаквах да сте по-наблюдателни, милички, и да разнищите този детайл - главният герой е с хомосексуална ориентация, пишейки с мъже и получавайки техни голи снимки?
Untwfwfitled-2.jpg

Това не е ли Галин?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Lelqtian каза:

Което май не и е съвсем от полза. 

Иначе аман вече - купила си била гледания. Ми браво на нея, имала пари купила си. Само показва как с едно дете по-малко на ръце и е по-добре. Ша ни оправи живота все едно дали си ги е купила или не ... 

 

Всичко е от полза, няма лоша реклама. :D

Аз се занимавам да говоря по въпроса главно защото ми се иска все пак повечко хора да разберат основанията за гледната ми точка, че само един или два пъти да се каже явно не е достатъчно. Но споко, казал съм, че това ще е най-вече в началото, все пак тепърва идва и новата тупалка на любимата ми Тройница, ще има за какво друго да се говори, когато започне затварянето на очите и там. :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

АМА КЪВ Е ТОЗИ BULLY КЪМ ДЖЕНА ХААХАХХА
"А вие Джена имахте ли въобщe бал? Тропна ли едно хорце?"
Все едно се е пуснала от гората да става певица.

Все едно я пита дали е завършила гимназия изобщо.

Тита пък "Джена за първи път е тук". Все едно добре, че съм аз, че да види и тя национален ефир. 

И са писали Тита и Джена, а не Джена и Тита, въпреки голямата разлика в стажа.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Очаквах да сте по-наблюдателни, милички, и да разнищите този детайл - главният герой е с хомосексуална ориентация, пишейки с мъже и получавайки техни голи снимки?
Untwfwfitled-2.jpg

Не знам дали някой вече го е написал, но мъжа от клипа се събужда, чувайки че Деса (завитата през глава мецана до него) получава съобщение, просяга се над нея, взима телефона ѝ, чете чатовете и разбира, че тя му изневерява.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Аз и до сега не съм съвсем сигурен от чия гледна точка се развива действието- на Десислава, на Благой или и на двамата. :D

Май към края, когато мъжът се прибира и ѝ изхвърля дрехите, той ляга да спи, а Деса го буди и го изгонва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DarkChild каза:

Все едно я пита дали е завършила гимназия изобщо.

Тита пък "Джена за първи път е тук". Все едно добре, че съм аз, че да види и тя национален ефир. 

И са писали Тита и Джена, а не Джена и Тита, въпреки голямата разлика в стажа.

И в популярността. Сигурен съм, че Джена със собствен канал ще направи повече абонати от Тити, която още се затруднява с 10 К. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

И в популярността. Сигурен съм, че Джена със собствен канал ще направи повече абонати от Тити, която още се затруднява с 10 К. 

Не съм виждал никъде лозунг: Тита или смърт!

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, penakavalli каза:

Май към края, когато мъжът се прибира и ѝ изхвърля дрехите, той ляга да спи, а Деса го буди и го изгонва.

И на мен ми идва като мъжът да е главния герой ама с тия ръкавици ми е някакво странно, а после и публиката пее с него все едно той е певицата. :D Може би целта е била да има намек и за мъже, и за жени хах.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е много объркващо кога е гледната точка на Деса и кога на мъжа. Помислих си,че в дължината на ръкавиците е отговора,понеже когато пее Деса се вижда плът,но на следващата сцена когато се опитват да обарват Лидия ръкавиците пак са къси,а надали Деса е лесбийка. 

Личи си,че бяха с еднакви имена с Джен. Едната ни кара да се замислим чрез текстовете си,а другата чрез клиповете си.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Общо 752k, от които изваждаме едни 33% от чужбина и получаваме над 500k гледания от България за три дена. 

Между другото са й дошли едва 14К за около три часа до момента - в момента е с 766К. Очакваме новият рязък скок по някое време. :D 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Danger. каза:

Между другото са й дошли едва 14К за около три часа до момента - в момента е с 766К. Очакваме новият рязък скок по някое време. :D 

То това е обичайно за повечето клипове. Гледанията често зациклят през деня и започват да се обновяват привечер. Нали знаете, че ако я обвините и в купуване от България моментално ще събудите всички, които сте успокоили с процентите на Скандал? :D

Предлагам да изчакаме да видим още няколко статистики и ще преценим как са нещата. Продължавам да държа на факторите, които изредих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох като почна да чета, че само Галена има хитове, веднага се сещам за последното турне.

Тук цял месец ни се обясняваше, как тя била над останалите, как ги била насрала. И си викам, тва за Галена ли става въпрос.

Как нейните мегахитове побърквали хората, как на всички песни се пеело. Кой била мегахита на турнето с Хаваната...

Дойде турнето на живо и кво да видим: бегло пеене, старата грачеща Галя, без бис както винаги. После един месец си монтира фалшиви аплодисменти, СКАНДИРАНЕ на името, и некви приеми на песни.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, WindWalkerMonk каза:

Ох като почна да чета, че само Галена има хитове, веднага се сещам за последното турне.

Тук цял месец ни се обясняваше, как тя била над останалите, как ги била насрала. И си викам, тва за Галена ли става въпрос.

Как нейните мегахитове побърквали хората, как на всички песни се пеело. Кой била мегахита на турнето с Хаваната...

Дойде турнето на живо и кво да видим: бегло пеене, старата грачеща Галя, без бис както винаги. После един месец си монтира фалшиви аплодисменти, СКАНДИРАНЕ на името, и некви приеми на песни.

И на мен ми е гадно, че днес е неделя, а утре понеделник, ама..

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Защо Меди денонощно е със слънчеви очила? И във всеки свой клип е с тях, както и на участията. :1000(29):

На циганите им е в кръвта да се правят на тузари... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сюжетът на клипа на Деса е (почти) ясен - легнали са си двамцата (защо в 21:19 е загадка и за мен), Бухтичка се е завила през глава. В един момент тя получава съобщение, той се протяга, взема телефона и отваря вратата на стаята (защо чак в 21:35 е втората загадка). Излизането през вратата му коства още 2 минути (третата загадка). След като изчита съобщенията става лош, бръсне краката, за да е още по-лош (в банята съзирам още една бонус загадка - в кадър видях поне 6 рула подхваната тоалетна хартия. Интерпретациите ги оставям на вас). После маха розовите чехлички, слага черните ръкавици, и направо става истински бабаит, на който не му остава нищо друго освен да иде да ги плющи яко из нощна София.  

Нататък става веселото в Плаза, за което едва ли има нужда от допълнителни разяснения. Нашият пич иска да плющи Лида, Василка пък иска да плющи него. После в ареста идва следващата загадка - какви снимки му показва надарената полицайка и то с час 22:10. Не ми става ясно и защо го пускат веднага да си ходи, ама тва бял кахър. После идва един твърде логичен момент - в стриптийз клуба в усамотената стаичка, която по принцип е за плющене, Галин мята пари на труженичките, защото за другата работа всички знаем, че няма как да стане.

Накрая се прибира нашто момче сутринта, Бухтичка примерно е отишла да се плющи с новия. Той влиза в спалнята, изхвърля ѝ всички дрехи и си полягва сладко. По едно време тя си идва, намира си дрехите на пътя, мята ги по него и го гони с тупаници от вкъщи. Чак ми стана жал за момчето - от цялата работа само дето яде бой на няколко пъти.

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Всичко ясно,но защо Деса го гони при положение,че тя изневерява??

Тя е звездата, сигурно апартаментът е неин. :D След това видео Благой със сигурност ще им едно наум.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, но нали по едно време в дискотеката има момент в който мъжът е на сцената, държи микрофон и дава на някакви момичета да пеят? Излиза, че мъжът е някакъв певец ли? :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Добре, но нали по едно време в дискотеката има момент в който мъжът е на сцената, държи микрофон и дава на някакви момичета да пеят? Излиза, че мъжът е някакъв певец ли? :1000(29):

Не, това с микрофона не е част от сюжета. Тук-там из видеото ни в клин, ни в ръкав, се акцентира и на самата песен. Примерно като щрака с пръсти нашият човек в килията на Фики. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...