Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Държа да си изпълниш думата. Чакаме отчет!

Оригинала на клипа кой беше? И там ли хората, които са се разбягали в други съответни държави, са го гледали по няколко пъти? :1000(29):

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Danger. каза:

Имам познати и роднини, напуснали България, за да работят или учат в чужбина. След малко ще ги питам дали са гледали новия клип на наша Деса и по колко пъти са си го пуснали. :boxing:

Аха, и те като кажат, че не са, това значи, че никой друг такъв не е. :)

И преди да се смеете си спомнете как само до преди дни се мъчихте по всякакви начини да убедите форума, че Галена и Меди са такива титани с такъв хит, че заради Тренд да скочат с +100k и да си останат така въпреки, че преди това явно не са били достатъчно големи титани с огромен хит, за да се позаинтересуват хората сами от тях. Забавно, нали?:roll1:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Аха, и те като кажат, че не са, това значи, че никой друг такъв не е. :)

И преди да се смеете си спомнете как само до преди дни се мъчихте по всякакви начини да убедите форума, че Галена и Меди са такива титани с такъв хит, че заради Тренд да скочат с +100k въпреки, че преди това явно не са били достатъчно големи титани с огромен хит, за да се позаинтересуват хората сами от тях. Забавно, нали?:roll1:

235к да се позаинтересуват от тях без тренд и показване, а просто да ги търсят си е повече от достатъчно. Подценяваш бройката, 99% от жанра вече не прави толкова с нормални премиери.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, хора, Деса кога друг е правила такъв дебют, с такива цифри?

Тя и с най-големите си хитове в Пайнер не го е правила, та сега през 2021, когато е 120 кила и имиджът й е сринат. Реклама направили? Маги Джанаварова колко гледания прави самата, за да има някакъв ефект, като направи реклама на Деси Слава.

Нещо омотано има в цялата работа още от самото начало.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

И преди да се смеете си спомнете как само до преди дни се мъчихте по всякакви начини да убедите форума, че Галена и Меди са такива титани с такъв хит, че заради Тренд да скочат с +100k и да си останат така въпреки, че преди това явно не са били достатъчно големи титани с огромен хит, за да се позаинтересуват хората сами от тях. Забавно, нали?:roll1:

Защо постоянно намесваш песента на Галена и Меди? За да оправдаеш вашата? Трудно ще стане.

Доказа се, че гледанията са реални след като се видя, че 85% са от България, песента е лидер в стрийминг платформите и приемите по дискотеките са очевидни. Когато тези фактори се случат и с вашата песен, ще я признаем.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Абе, хора, Деса кога друг е правила такъв дебют, с такива цифри?

Тя и с най-големите си хитове в Пайнер не го е правила, та сега през 2021, когато е 120 кила и имиджът й е сринат. Реклама направили? Маги Джанаварова колко гледания прави самата, за да има някакъв ефект, като направи реклама на Деси Слава.

Нещо омотано има в цялата работа още от самото начало.

 

image.png.3617d03f70ed8df6642144bbead4cc44.png

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Оригинала на клипа кой беше? И там ли хората, които са се разбягали в други съответни държави, са го гледали по няколко пъти? :1000(29):

На наркоманската група Prodigy, ама не знам коя песен. @irritable2021

Ти хубава тема отваряш btw. То във всяка държава е такъв нощния живот. И хората бягат ли, бягат.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах да сте по-наблюдателни, милички, и да разнищите този детайл - главният герой е с хомосексуална ориентация, пишейки с мъже и получавайки техни голи снимки?
Untwfwfitled-2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Аха, и те като кажат, че не са, това значи, че никой друг такъв не е. :)

И преди да се смеете си спомнете как само до преди дни се мъчихте по всякакви начини да убедите форума, че Галена и Меди са такива титани с такъв хит, че заради Тренд да скочат с +100k и да си останат така въпреки, че преди това явно не са били достатъчно големи титани с огромен хит, за да се позаинтересуват хората сами от тях. Забавно, нали?:roll1:

Що да не бяха, все пак правиха над 200К, а след това паднаха на 180К или нещо такова. Над 200К не е нула.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Аха, и те като кажат, че не са, това значи, че никой друг такъв не е. :)

И преди да се смеете си спомнете как само до преди дни се мъчихте по всякакви начини да убедите форума, че Галена и Меди са такива титани с такъв хит, че заради Тренд да скочат с +100k и да си останат така въпреки, че преди това явно не са били достатъчно големи титани с огромен хит, за да се позаинтересуват хората сами от тях. Забавно, нали?:roll1:

Всички фенове на Галена,които редовно ни пляскат разни статистики тук и си мислят,че разбират от ютюб трябва да спрат да го правят,защото очевидно нищо не разбират и вместо да си признаят грешката продължават да мажат..

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Очаквах да сте по-наблюдателни, милички, и да разнищите този детайл - главният герой е с хомосексуална ориентация, пишейки с мъже и получавайки техни голи снимки?
Untwfwfitled-2.jpg

Само заради тая снимка половин Рамания е счупила брояча на Ютйб и китката си.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

235к да се позаинтересуват от тях без тренд и показване, а просто да ги търсят си е повече от достатъчно. Подценяваш бройката, 99% от жанра вече не прави толкова с нормални премиери.

Къде беше ти имаше над 400k и дори над 500k без Тренд. Просто вторият им общ проект не привлече чак такова внимание първоначално, защото не е чак толкова силен. Но от такива имена се очакваше да привлече.

преди 11 минути, VulkoIsTheBest каза:

Абе, хора, Деса кога друг е правила такъв дебют, с такива цифри?

Тя и с най-големите си хитове в Пайнер не го е правила, та сега през 2021, когато е 120 кила и имиджът й е сринат. Реклама направили? Маги Джанаварова колко гледания прави самата, за да има някакъв ефект, като направи реклама на Деси Слава.

Нещо омотано има в цялата работа още от самото начало.

 

Вторник беше- 330k в ден 1, около 200k в ден 2. Същата работа. :)

А омотаното нещо не отричам да е купен трафик, но не знам за кой път трябва да повторя, че не е задължително винаги да се мятаме на първичното заключение.

преди 10 минути, Danger. каза:

Защо постоянно намесваш песента на Галена и Меди? За да оправдаеш вашата? Трудно ще стане.

Доказа се, че гледанията са реални след като се видя, че 85% са от България, песента е лидер в стрийминг платформите и приемите по дискотеките са очевидни. Когато тези фактори се случат и с вашата песен, ще я признаем.

На мен ми се струва, че други по-скоро се опитвате да направите така, че форумът да мисли само за това колко фалшив е трафика на Десислава, за да се разсеят разговорите от това колко съмнителен е трафика на Галена и Меди. ;)

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Що да не бяха, все пак правиха над 200К, а след това паднаха на 180К или нещо такова. Над 200К не е нула.

Тази цифра беше твърде малка за певецът и певицата на 2020 и това за всички е ясно. ;)

Ох, не мога за смогна да ви отговоря на всички, моля не ми отговаряйте и вие.:1000(29): Смейте се щом ви е толкова смешно, по някое време все пак може и да отговорите де, на въпроса какво му е толкова смешното на това хората да се почувстват докоснати от брутализма, който представя видеото и затова да решат да си го пуснат пак и пак. Каквато е причината за replay value и в самата България, мисля?:blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

На мен ми се струва, че други по-скоро се опитвате да направите така, че форумът да мисли само за това колко фалшив е трафика на Десислава, за да се разсеят разговорите от това колко съмнителен е трафика на Галена и Меди. ;)

Не знам дали е останал човек във форума, който да си мисли, че са фейк. А ако е останал - жив и здрав, достатъчно се обяснявахме с факти и истини.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, xroflx9 каза:

Всички фенове на Галена,които редовно ни пляскат разни статистики тук и си мислят,че разбират от ютюб трябва да спрат да го правят,защото очевидно нищо не разбират и вместо да си признаят грешката продължават да мажат..

Абе да ти кажа те най-много си разбират от всички, защото най-много се интересуват, но по същия начин могат и да изкривят нещата, когато става въпрос за друг изпълнител. И все пак не е като само те да го правят, така че не бих желал да обвинявам никого конкретно. Всички се занимаваме твърде много да защитаваме позициите на някакви чалгарки.

 

преди 12 минути, Danger. каза:

Не знам дали е останал човек във форума, който да си мисли, че са фейк. А ако е останал - жив и здрав, достатъчно се обяснявахме с факти и истини.

И аз също се обяснявах достатъчно, но... както виждаш, не се приема нищо, а всеки се захваща за каквото му е угодно, подминавайки останалото.

За мен си е напълно възможно и двата клипа да са си с реални показатели, пък който каквото иска да си мисли.

преди 11 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не знаех, че Вторник беше е направила 330К, доста съм изненадан.

Добре @SG и за напред ли очакваш трафика да е със съотношение 70%/30%?

Всичко е възможно. Българите от чужбина си тачат старата генерация и затова им препълват участията като идват. Достатъчно е име като Деси Слава да направи нещо с елемент на социална тематика, за да са повече впечатлени, отколкото от стандартен лъскав клип на комерс песен.

Честно казано, преди да излязат статистиките много се надявах процентите от чужбина да не са 40-50 или дори повече. За някакви си 30 си има потенциал за достатъчно солидни обяснения. А осъзнавате ли, че дори и да махнем абсолютно всичко от чужбина песента за първите 24h пак е с едни около 250k само от България т.е пак е сред най-силните дебюти за сезона и с повече от Скандал?:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

 

Пич, излагаш се. Толкова ли е трудно да приемеш, че е купувала гледания и такъв процент от чужбина, са нереалистични и прецедент? А всички знаем, че Десислава не се слуша никъде другаде, освен тук.

Песента е приятна, клипът също, ще има някакъв среден успех, толкова.

Голяма драма за тая Баничарница.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Пич, излагаш се. Толкова ли е трудно да приемеш, че е купувала гледания и такъв процент от чужбина, са нереалистични и прецедент? А всички знаем, че Десислава не се слуша никъде другаде, освен тук.

Песента е приятна, клипът също, ще има някакъв среден успех, толкова.

Голяма драма за тая Баничарница.

Не знам, ще ми се да вярвам в чудеса и това, че легендите са силни и към днешна дата, обаче в този случай съм доста скептичен.

SG обаче толкова усилено е мислил снощи и такъв обяснение-анализ е направил, че на човек да му се прииска да са реални от умиление. :D

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, чушка. каза:

Пич, излагаш се. Толкова ли е трудно да приемеш, че е купувала гледания и такъв процент от чужбина, са нереалистични и прецедент? А всички знаем, че Десислава не се слуша никъде другаде, освен тук.

Песента е приятна, клипът също, ще има някакъв среден успех, толкова.

Голяма драма за тая Баничарница.

А къде е доказателството, че тя е купувала? Всички които твърдят нещо такова нямат каквито и да е доказателства освен тези, на които успешно съм опонирал. Това, че теориите ми не се приемат насериозно, а бивам нападан, защото е най-лесно за се каже 'Купено!' си е вече друг въпрос. ;)

Нека някой да коментира, че дори и като махнем чуждестранните гледания на Токсичен (от които все има и 1-2 реални), пак получаваме цифра, по-голяма от българските на Скандал и малко по-голяма дори от цялостните им. Това само по себе си не е ли достатъчно доказателство, че интереса към Десислава не е за подценяване?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Обикалят предавания като луди, мъчейки се да направят флопа поне среден хит. :1000(29):

И водещата колко е запозната: "Имам чувството, че това Да си траят е насочено към мъжете, към гаджетата ви" :D

На фона на последните Дженини няма да е флоп, вече има 1 млн. До 5 ще ги докара.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

А къде е доказателството, че тя е купувала? Всички които твърдят нещо такова нямат каквито и да е доказателства освен тези, на които успешно съм опонирал. Това, че теориите ми не се приемат насериозно, а бивам нападан, защото е най-лесно за се каже 'Купено!' си е вече друг въпрос. ;)

Нека някой да коментира, че дори и като махнем чуждестранните гледания на Токсичен (от които все има и 1-2 реални), пак получаваме цифра, по-голяма от българските на Скандал и малко по-голяма дори от цялостните им. Това само по себе си не е ли достатъчно доказателство, че интереса към Десислава не е за подценяване?

Няма значение дали тя лично е купувала или не, фактът е, че проектът се води неин,  тя е звездата, нормално е да бъде на прицел. 

На мен лично Десислава не ми е интересна, скучна и винаги ми лъха на тутманик за 1,50 от подлеза на Жолио Кюри. Но сигурно има и хора, за които все още е интересна.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...