Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Hurricane каза:

Драги ми, едно е да направиш 500К в първия ден на премирата си, друго е да правиш по 250К на ден 15-ти!

Колко пъти щe ме цитираш с това?!🤣

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, SG каза:

Чак да е хита на годината... не мисля, че някой би се изсилили толкова. Но си беше стабилен. И в годината преди това добре беше набарала вече наложен хит и го направи на Пусни го пак. Да не говорим за 2011 и 2012. Моето друго аз беше един от първите хитове с милиони гледания. Имаше и две успешни поп песни от периода, в който този жанр се беше засилил. Всички тия неща (и то без фирма) по никакъв начин не изглеждат като залез, та да се налага Галена да я спасява. Да не говорим, че след В твоите очи въобще не е имала самостоятелни хитове преди сама да зацепи какво се иска от нея и да се завърне в играта с В друг живот.

Абе като цяло Десислава е мега подценяваната тук, не от вчера. Какви се говореха само за нея тук през 2015, а после 2016 всички останаха безмълвни. Човек би казал, че е добре да се гледа цялостната картинка за артиста преди да се достига до генерални заключения.

Може да я подценяват за да им пишеш есета по темата. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Може да я подценяват за да им пишеш есета по темата. 

Силно се надявам да не копнеят за моите есета, защото ще изглежда странно да копнееш за нещо, което междувременно осмиваш. :D

Айде поздрав за всички със златния фонд:

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението е нетърпимо - Преса, Галя, че и Деса се намърда. Кралици Ваня, Ариа или Ефенди бързо да пускат нещо стойностно, че не се търпи! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Положението е нетърпимо - Преса, Галя, че и Деса се намърда. Кралици Ваня, Ариа или Ефенди бързо да пускат нещо стойностно, че не се търпи! 

Късай ми беше любимата песен за 2020, коментирай.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Че тя Десислава лъскави клипове на ниво Галена има бол (това все пак не е Преслава, не разчита само на глас и стари лаври). Проблемът при нея е, че е непостоянна и в следващия момент спокойно може да пусне някой мега евтинджос и да прецака впечатлението.

Значи самите Галенови явно не оценявате пълноценно Кавала. Такива проекти като него и Токсичен просто надскачат нивото на стандартното, прието за добро. Много повече замисъл от лъскаво видео за жена, която си мечтае да очисти гадния си мъж  :D

Има, да. Това казах и аз. Много по-добри и стойностни клипове има.

Какво толкова да му оценяваме на "Кавала"? Комерсиална песен, забавен клип, кючек, сезонен хит.. Не е от песните, които ще останат да се помнят вечно. Ако не бяха тия локдауни със сигурност щеше да е по-вървежна. За мен надскачащи проекти са "Спри ме", "Сърце", "Къде беше ти", "100 живота" и подобни... Примери много. Такъв тип песни заслужават признание. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Как пък все на вас,Галеновите ви е гнусен клипа..пускам си го и виждам огромен превес над лайковете и дислайковете. Сега някой ще ме цитира и ще ми каже,че са купени..отварям коментарите и най-харесваните са как Деса е размазала Галя с клип. Ами смятам,че това са доста по-акуратни показатели за клипа й отколкото мненията на 4-5 Галенови тук.

Не съм фен на Деса,а ми се налага за 3 ден да споря за едно и също и ми се струва изключително досадно вече,така че на тоя етап спирам. На Супер Гого/надявам се че мога да ти викам така @SG / ако му се занимава да ви отговаря.

 

Как пък все на теб ти се налага да спориш за неща, които уж са ти досадни? Досадно, досадно, ама не спираш. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Май беше пиян! 

Не знам. Но пък като се прибрах майка ми ми каза и аз чак тогава се сетих.

Намалили са входа на Коце. 10 лв ще е в Слънчев бряг на 26 май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

А за какво да ги сравняват ? Те нямат други допирни точки. Глас ? Национален статус ? Хитове ? Успехи ? Уважение ?

 

Пате, днес и сякаш малко по-отрано си анти Галена. Да не те заразих? :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Променя го, направили са хитачка която си е останала там според мен. Само тук се смята за вечен хит. Вечен хит е Сен Тропе, която още се пуска.

Останала си е там? Песента има 33 милиона и все още редовно влиза в най-гледаните песни за деня. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, чушка. каза:

Понеже сме на тема Десислава, нека да споделя любимата ми нейна песен:

@SG @ice_hot_sm

Да се беше завърнала с нещо такова след майчинството. Не знам дали някой й набива глупости в главата или тя самата просто си е крайно неадекватна, за да си мисли, че Много съм добра и Да вдигнем шум са това, което публиката иска от нея.

преди 1 минута, Stela каза:

Има, да. Това казах и аз. Много по-добри и стойностни клипове има.

Какво толкова да му оценяваме на "Кавала"? Комерсиална песен, забавен клип, кючек, сезонен хит.. Не е от песните, които ще останат да се помнят вечно. Ако не бяха тия локдауни със сигурност щеше да е по-вървежна. За мен надскачащи проекти са "Спри ме", "Сърце", "Къде беше ти", "100 живота" и подобни... Примери много. Такъв тип песни заслужават признание. 

 

Не знам, мен лично ме грабват и проектите с друг тип идея освен очевидната. Да представиш хумористичен поглед над жанра и да иронизираш дори самия себе си... ами това си е нещо различно, отколкото просто да си платиш за лъскав клип. В това отношение и клипове като Сърце примерно са си ТОПа при Галена, действително. Но то зависи и до вкуса на човек, всеки може да търси нещо различно.

Харесва ми, че Галена винаги знае как да предложи нещо, с което да надгради себе си. И понякога ме е яд, че не е била на върха в най-силните години на жанра.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Andrew Cunanan. каза:

Отиди на Ариа, поне ще забърше паяжините в клуба, които са се образували след локдауна, с косата си. 

Тя и пода ще измие с този разкрач. 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

И понякога ме е яд, че не е била на върха в най-силните години на жанра.

 

Галена изживява своя топ и няма нужда да е била в най-силните години за жанра, като изживява своите най-силни години. :1000(14):

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

Пате, днес и сякаш малко по-отрано си анти Галена. Да не те заразих? :3fdb8960598fa63e:

Не, ама некво се Галена/Галена/Галена. В смисъл жената си има силни страни и много слаби. Като всяка друга крава от известните. Кво да я изкарваме майка Тереза. Или Преса ? Видя снимката горе, тва са й мераците на Галена, Преслава, Анелия. Сега сички знаем Коко Динев и не е Вин Дизел :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да отбележа, че ми е странно приятно певица, която към днешна дата прилича на буре и е над 40, да има хит и да е толкова коментирана. И да има купени, се вижда, че Токсичен набира популярност. Представям си, ако Деса все още беше в топ форма.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не, ама некво се Галена/Галена/Галена. В смисъл жената си има силни страни и много слаби. Като всяка друга крава от известните. Кво да я изкарваме майка Тереза. Или Преса ? Видя снимката горе, тва са й мераците на Галена, Преслава, Анелия. Сега сички знаем Коко Динев и не е Вин Дизел :D 

Не мислиш ли, че Коко има топли очи и мек поглед?

Винаги ми е бил малко симпатичен. Изключвам тумбака и бузите.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

Не знам. Но пък като се прибрах майка ми ми каза и аз чак тогава се сетих.

Намалили са входа на Коце. 10 лв ще е в Слънчев бряг на 26 май.

Еее че ти вход плащаш ли? Тц, тц!

Направо черна точка за Константин и неговия Велислав или къвто там беше 😅

Кажи им че ти отдавна си за доживотен "вход свободен".

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Не мислиш ли, че Коко има топли очи и мек поглед?

Винаги ми е бил малко симпатичен. Изключвам тумбака и бузите.

Мисля, че има телешки поглед. Ужасен се, но някак ги сваля. Ем ги бие, ем ги ***. Не знам, нямам обяснение. Това противоречи на всяка логика.

Много ме зариби, ужас. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...