Jump to content



Преслава - В твоето легло


Препоръчани коментари

Обожавам с какъв хъс пее песента, същият заряд ми носеще и "Беден в сърцето", в това е ненадмината.

Никой не очаква от нея брутална и безупречна визия, отгоре до долу с маркови дрехи, експеримент от към музика или извънземен клип. 

Всеки изпълнител има своя почерк, нейния е от към изпяване, очевидно на това е залагала през цялата си кариера и така ще бъде за напред. 

Според моите критерии за нея, съм много доволен! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като пее на припева "В твоето легло бях богинята, тогава бях перфектна, ненадмината" направо пръскаааа, а в клипа е топ мацка, не знам гласа й ли ми действа така, но просто е един път... От "Пиян" чак толкова силно нещо не беше правила. Тук разбира се пак е пък пълно с разни мнения, уважавам ги, обаче и за "Пиян" така пишехте, а песента стана брутален мегахит. Това е първата песен, която ме кара да запаля към чалготеката тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 3тото завъртане на песента зарибявката е голяма! Довечера Megami едва ли ще работи на 50% капацитет и ще е голяма избухвация. Фен съм на Галена, но признавам - тотален хит изкара Преслава. Честито Преславови и взимайте пример моля :1000(30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Just_Me каза:

Това "рррра" (което се повтаря бая пъти) звучи като Горгона 😄 Направо да правят един дует, подхождат си 😄

Клипът е готин!

Сияна е. Мисля, че пее и част от вокалите, както в доста от песните на Ганев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека стои и гледа, в Тубата и Инстаграм, Фейсбук коментарите, хората откачиха. Преслава знае коя е и какво се очаква от нея, а дори не е петък, очаквам рекорди, тези паузи са много добра тактика, но да се завърнеш с нещо подобно, не като Емилия с боза като "Deals" уж да си различна. С този глас видяхме как и с един машъп им разказа играта на всички. Може да не ме кефи като поведение винаги, Галя да се старае милион пъти повече, но просто Преслава си е Преслава, ако се касае да пусне хит ей така от нищото.

Между другото сега чета, че ми е кеф, наистина в коментарите е лудница, аз такива слова за никоя друга не съм виждал в Тубата специално, хората я боготворят и сякаш просто го очакват от нея. Не просто коментари като хубава песен, готина е, а неща от рода, че тя никога не е трябвало да доказва коя е, защото е Преслава и такива обират масови лайкове. Евала, постигнала си го е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална е!!! Песен,клип всичко е топ! Смаза много мощно, с този нахъсан глас просто още от първите 5 секунди и те завладява! Това е истински талант! Браво! С кеф ще се размажа утре на дискотека на тая песен! ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока, няма втора с такъв глас просто. И клипът ми е изключително разчупен като за нея, надмина очакванията ми. 
Да отбележим съотношението на палците, като станаха 10К нагоре, имаше само 87 надолу. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДАММММММ МАМА ДЪ БЕСТТТТТТТ клип, песен, визии, идеята, ВСИЧКООО

Жалко че утре е Велики петък така че няма да я слушам, не знам как ще издържа бахахсаха

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам време да я чуя - тамън се завърнах в родината! 

Но какво се учудвате, че била еднаква с предната или по-предната й песен? Преса никога не е експериментирала. Всичките й песни си приличат. Слушайте и се кефете, или плюйте и повръщайте (аз бих бил от вторите, най-вероятно, така че ще гледам да нямам време да я чуя извоопще!)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смаза! Текстът е нахъсващ, а и самият аранжимент с ехотата, провикванията на Сиана и т.н. придават по-различен облик на парчето - доста по-добре от миналогодишното, което си беше просто мазен комерс. За клипът също са се постарали с по-интересни сцени с мъжа, а и Преслава са я нагласили доста добре за разлика от в "Беден в сърцето". Браво, успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , asylum каза:

Нямам време да я чуя - тамън се завърнах в родината! 

Но какво се учудвате, че била еднаква с предната или по-предната й песен? Преса никога не е експериментирала. Всичките й песни си приличат. Слушайте и се кефете, или плюйте и повръщайте (аз бих бил от вторите, най-вероятно, така че ще гледам да нямам време да я чуя извоопще!)

Надали нашите ще се занимават да правят различни песни, просто избират някоя готова, поръчват текст и я изпяват. Това, че Ганев (или който и да е друг) не експериментира толкова с аранжиментите не е вина на изпълнителите

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото не ми хареса,но реших да и дам шанс и да си я пусна още 1 път,и ме зариби много.Преслава тука е красива,спрямо операцията на носа си и предните клипове,то тук като чели има наченки на предишното и аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На 3-тата секунда като каза "проклета кучка, така ме наричаш" изпитах душевен и физически оргазъм, направо изпаднах в емоционален колапс. Тексът е яко к*рвенски и Ж И В Е Я.  В една стилистика е с любимите ми нейни песни в последните години - "Обратно в играта", "Пада звезда" и "Изтрезняваш ли". Симбиозата между нахакано изпълнение и нахаканото поведение в клипа допълва въздействието на проекта. На масата и сред лилавите чаршафи изглежда невероятно, другата визия е тотал щета. 
Харесва ми пътя по който поема, все по-освободена пред камера и по-артистична.
Обобщено: СМАЗА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...