Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, DarkChild каза:

Ама ти сериозно ли даваш някакъв запой в Приказките като пример за интерес??

Ти си толкова негативен с всеки пост, че няма смисъл да ти обяснявам. В нищо хубаво не виждаш. Трябва да те игнорирам. Аз толкова негативен човек не съм срещала като теб. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Ти си толкова негативен с всеки пост, че няма смисъл да ти обяснявам. В нищо хубаво не виждаш. Трябва да те игнорирам. Аз толкова негативен човек не съм срещала като теб. 

Ти пък като не можеш да се обосновеш и започваш с личните обиди. Това много положително ли е? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, SG каза:

Колко голям беше жанра...

Дам... Ако турнето беше днес и трябва да участват осем изпълнителя, много искам да видя колко публика ще съберат  Ария, Лидия, Десита, Теофиков, Меди, Диона, Емрах... Кой още брояхте за отнесъл старото поколение, че ми липсва един за бройката? Нека им минат успехите и ще  ги призная. За какво "лидерство" може да се говори, като всички "актуални" я съберат 1000 човека, я не? 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Willy каза:

Нищо не променя? От Копакабана(лято 2018) насам, една песен над 10М и всичко друго на половина под. Не съм казал че не я броя заради Теофиков, макар че заслугите за успеха да са повече негови. Един хит и всичко друго средна работа или флоп не я прави по-успешна за последните 2-3 години.

 

Гъзарка също има 11М дори ❤️ Шампион също е стабилен дискотечен хит

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, BobiTo каза:

Спри да бройш гледанията от 100 клипчета за да изкараш повече гледания, а и много добре от къде да те знам за какво говориш?  Аз не съм basic hater , казвам си нещата както ги мисля, просто ти си заслепен фен и за теб единствено Галена има успехи, всички други са извън играта отдавна. Анелия слага дискографията на Галена в малкия си джоб, когато изкарваше хит след хит, Галена още се чудеше какви пердердета да си слагат с Преслава. 😉 (и не ми цитирай "Кой", "очите", "хавани" и т.н., хитове като "Само мене нямаш" и "Погледни ме в очите" Галена няма.

Заслепен фен, also "Анелия слага дискографията на Галена в малкия си джоб". Вашата слепота май май ще конкурира тази на бащата на Сузи (предварително се извинявам за черния си хумор). Анелия има доста добри попадения в кариерата си, но като цяло е по-тунингована версия от тази на Мария. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Moovit каза:

Заслепен фен, also "Анелия слага дискографията на Галена в малкия си джоб". Вашата слепота май май ще конкурира тази на бащата на Сузи (предварително се извинявам за черния си хумор). Анелия има доста добри попадения в кариерата си, но като цяло е по-тунингована версия от тази на Мария. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Moovit каза:

Заслепен фен, also "Анелия слага дискографията на Галена в малкия си джоб". Вашата слепота май май ще конкурира тази на бащата на Сузи (предварително се извинявам за черния си хумор). Анелия има доста добри попадения в кариерата си, но като цяло е по-тунингована версия от тази на Мария. 

Не мога да се съглася. Анелия има много големи хитове. Тя може спокойно да се нареди сред големите имена на чалгата. Дори смея да твърдя, че на последното десетилетие най - големия пайнерски хит пак е нейн, или поне в топ 3. Отделно има купища още от началото на кариерата си. 

Галена също има много хитове, проблема е, че не успя да хване масовата чалга до 2007 и да запечати лидерството си с повече от 1 турне, но и 1 турне е нещо нали :) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, zai4eto82 каза:

И твоите мъжки длани докосват ме в мрака, нима е истина, че мене дълго ти си чакал. И устните си шепнат думите греховни, нима от всички други нощи тя е най-съдбовна. Ще се моля на небето двама ни да пази и нашата любов до края, свята да запази.
 

Какви времена, а, Зайче... Какви песни само - съдържателни във всяка дума. 

Тази е много любима! 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, ice_hot_sm каза:

Какви времена, а, Зайче... Какви песни само - съдържателни във всяка дума. 

Тази е много любима! 

 

Да. Песни, които и сега да си пуснеш не омръзват. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Да. Песни, които и сега да си пуснеш не омръзват. 

А специално тази, "Две листа", е много добра и различна. Знаеш ли дали е авторска и кой е писал страхотните и музика, и текст? Изпълнението също е много нежно и добро! 🙂 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_hot_sm каза:

А специално тази, "Две листа", е много добра и различна. Знаеш ли дали е авторска и кой е писал страхотните и музика, и текст? Изпълнението също е много нежно и добро! 🙂 

Трябва да видя диска. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ice_hot_sm каза:

А специално тази, "Две листа", е много добра и различна. Знаеш ли дали е авторска и кой е писал страхотните и музика, и текст? Изпълнението също е много нежно и добро! 🙂 

Авторска е,да. В албума Добра новина е. Текст :Свобода Даскалова, музика Дани  анолова и аранжимент Пламен Велинов.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, zai4eto82 каза:

Ти си толкова негативен с всеки пост, че няма смисъл да ти обяснявам. В нищо хубаво не виждаш. Трябва да те игнорирам. Аз толкова негативен човек не съм срещала като теб. 

И ти си бая остра, та дори агресивна понякога. ;) 

Напрао Мама мия!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Не мога да се съглася. Анелия има много големи хитове. Тя може спокойно да се нареди сред големите имена на чалгата. Дори смея да твърдя, че на последното десетилетие най - големия пайнерски хит пак е нейн, или поне в топ 3. Отделно има купища още от началото на кариерата си. 

Галена също има много хитове, проблема е, че не успя да хване масовата чалга до 2007 и да запечати лидерството си с повече от 1 турне, но и 1 турне е нещо нали :) 

Кой, Влез, Дай ми още, Пей сърце ги виждам в топ 5 пайнерски песни за десетилетието.(да, нямам идея коя е 5-ата 😅)

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Кой, Влез, Дай ми още, Пей сърце ги виждам в топ 5 пайнерски песни за десетилетието.(да, нямам идея коя е 5-ата 😅)

 

Чалга пеперудки, Зоопарк, Сен Тропе, ММА, Хабиби, Мотел, Моли се на иконите, Шефът и Шефката, Секси хит, Давай, мило, Мама Сита, Името ти, Въртележката. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Авторска е,да. В албума Добра новина е. Текст :Свобода Даскалова, музика Дани  анолова и аранжимент Пламен Велинов.

Е,то защо е толкова силна. Специално тези, Свобода Даскалова и Дани Манолова, нямат слабо. Пламен Велинов също е добър. :)

Да се връщат към тях, та малко да се разнообразни тоя и без това супер уеднаквен откъм музика и текстово жанр. Интересно ми би стояла някоя от младите с песен, писана от тези автори. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Чалга пеперудки, Зоопарк, Сен Тропе, ММА, Хабиби, Мотел, Моли се на иконите, Шефът и Шефката, Секси хит, Давай, мило. 

Пайнерска.

Може би някоя между Пробвай се, Да видя какво е итн...

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...