Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Gerganafen каза:

С тази визия с шапката Лиди прилича на героиня от "Трима братя, три сестри" - нали @zai4eto82?

Щом легенди като Деси и Коце й направиха фийтове, значи е лидерка! Само Прес все още липсва в колекцията, вероятно защото няма да можем да ги различим в клипа. ^^;

За визията с шапката може да се е вдъхновила от една от timeless визиите на кралицата.

20210216_184357.jpg.27c58256881ba3b70e5fe9dc2a1efda1.jpg

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Добре ли си, Шефката и Кавала са следвани от огромни самостоятелни хитове, а Анелия такъв няма от 3 години??

"Паника" oгрoмен самoстoятелен хит? Слез oт планетата Галенина. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BobiTo каза:

"Паника" oгрoмен самoстoятелен хит? Слез oт планетата Галенина. 

Паника има общо 15М. , това ако не е хит...  а също така и страшни приеми за които ей сега мога да ти пратя клипчета. И много добре знаеш че говоря за Феноменален и 100 живота, дето са едни от най-големите хитове за последните години.

Ти си basic hater, спориш само според пристрасия и коментарите са ти без никакви аргументи и факти. Подобни потребители не искам да ме цитират! 😘

  • Like 4
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Паника има общо 15М. , това ако не е хит...  а също така и страшни приеми за които ей сега мога да ти пратя клипчета. И много добре знаеш че говоря за Феноменален и 100 живота, дето са едни от най-големите хитове за последните години.

Ти си basic hater, спориш само според пристрасия и коментарите са ти без никакви аргументи и факти. Подобни потребители не искам да ме цитират! 😘

Спри да бройш гледанията от 100 клипчета за да изкараш повече гледания, а и много добре от къде да те знам за какво говориш?  Аз не съм basic hater , казвам си нещата както ги мисля, просто ти си заслепен фен и за теб единствено Галена има успехи, всички други са извън играта отдавна. Анелия слага дискографията на Галена в малкия си джоб, когато изкарваше хит след хит, Галена още се чудеше какви пердердета да си слагат с Преслава. 😉 (и не ми цитирай "Кой", "очите", "хавани" и т.н., хитове като "Само мене нямаш" и "Погледни ме в очите" Галена няма.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямало интерес към Райна друг път:. Хората са я наобиколили и танцуват, и цветя й дават:

А оригиналният клип гони 500 000 гледания:

Само положителни коментари има. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Спри да бройш гледанията от 100 клипчета за да изкараш повече гледания, а и много добре от къде да те знам за какво говориш?  Аз не съм basic hater , казвам си нещата както ги мисля, просто ти си заслепен фен и за теб единствено Галена има успехи, всички други са извън играта отдавна. Анелия слага дискографията в на Галена в малкия си джоб, когато изкарваше хит след хит, Галена още се чудеше какви пердердета да си слагат с Преслава. 😉 (и не ми цитирай "Кой", "очите", "хавани" и т.н., хитове като "Само мене нямаш" и "Погледни ме в очите" Галена няма.

Никой не оспорва и не говори за успехите на Анелия от преди 15-20 години? Защо излизаш от темата? Към днешна дата не буди интерес и флопва постояно? Да? За това говорим? 😅

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Никой не оспорва и не говори за успехите на Анелия от преди 15-20 години? Защо излизаш от темата? Към днешна дата не буди интерес и флопва постояно? Да? За това говорим? 😅

Флопнала е с последните 2 песни, а преди това има хит, които ти "не искаш да броиш", защо да не го броим? Песента само на Денис ли е? Значи дуетите с Янева и Счети ги броим, с Анелия не? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Флопнала е с последните 2 песни, а преди това има хит, които ти "не искаш да броиш", защо да не го броим? Песента само на Денис ли е? Значи дуетите с Янева и Счети ги броим, с Анелия не? 

Нищо не променя? От Копакабана(лято 2018) насам, една песен над 10М и всичко друго на половина под. Не съм казал че не я броя заради Теофиков, макар че заслугите за успеха да са повече негови. Един хит и всичко друго средна работа или флоп не я прави по-успешна за последните 2-3 години.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

Jador сигурно е пуснал 10 фийч за 3 месеца. Масово песните са по 2 минути, защото средната слушаемост спада. 

 

Тая мода се наложи от Кати и продължи от Ивена преди много години! 

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И твоите мъжки длани докосват ме в мрака, нима е истина, че мене дълго ти си чакал. И устните си шепнат думите греховни, нима от всички други нощи тя е най-съдбовна. Ще се моля на небето двама ни да пази и нашата любов до края, свята да запази.
 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

Нямало интерес към Райна друг път:. Хората са я наобиколили и танцуват, и цветя й дават:

Ама ти сериозно ли даваш някакъв запой в Приказките като пример за интерес??

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Нищо не променя? От Копакабана(лято 2018) насам, една песен над 10М и всичко друго на половина под. Не съм казал че не я броя заради Теофиков, макар че заслугите за успеха да са повече негови. Един хит и всичко друго средна работа или флоп не я прави по-успешна за последните 2-3 години.

 

Ето това вече е по адекватно мнение, това го приемам, но не приемам израза "Анелия е бита карта", защото изобщо не е така. Емилия ако не беше Теофиков си пускаше флоп след флоп и сега след тях продължава да флопва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...