Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 39 минути, asylum каза:

Я, какво са качили пак тия дни, че и гледания е натрупало за сетен път!

 

Успях да го изтърпя само до средата, колкото и да ми е тъжно как участието на Луна в тоя епизод не приключи с "Нали нямате чувството че ще вечерям с вас?" и точно да ги зареже да си гризат фафли и медицински спирт на двора. Просто няма такива неприятни вещества кат тая пасмина. 

Аре нещо по приятно за гледане! Време е за фенщина по ФенТВ! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Аз съм влюбена в песента, не спирам да я слушам. Уникална е. Толкова е близка до мен, такава емоция предизвиква в мен. Вие сте бездушни някои тука, не можете да я усетите

С тебе си крадеме под носа й време, аз която казвах: "Никога с женен", грешни сме до болка, но ще се помоля някой да ни прости.

 

 

Изтървал съм. Тройницата е посветила песента на стария си нос? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Аз съм влюбена в песента, не спирам да я слушам. Уникална е. Толкова е близка до мен, такава емоция предизвиква в мен. Вие сте бездушни някои тука, не можете да я усетите

С тебе си крадеме под носа й време, аз която казвах: "Никога с женен", грешни сме до болка, но ще се помоля някой да ни прости.

 

 

Ти пък като си толкова душна си цъфнала и вързала, айде стига си се правила на Лили Иванова - всеки си има мнение. Песента прилича на 10 други. Веднага можеш да си запееш “Режим наприлична”, “Момче без сърце”, “Колко много”, “Ако ще да звъниш”, “Той” и още много. Не ми се слушат копия, затова съм на Галена и Меди - те поне правят музика. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко вълната от 2013-2015 вече се възприема за “стар попфолк”, според мен е умно, че Алфа възраждат това звучене с Той и Грешници. Носталгията е силно оръжие. Да не говорим, че дори не се доближава до ксерокопията, които Оцко правеше тогава.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Аз съм влюбена в песента, не спирам да я слушам. Уникална е. Толкова е близка до мен, такава емоция предизвиква в мен. Вие сте бездушни някои тука, не можете да я усетите

С тебе си крадеме под носа й време, аз която казвах: "Никога с женен", грешни сме до болка, но ще се помоля някой да ни прости.

 

 

Колко си в грешка няма нужда и аз ти обянявам колко далече от уникалана е тая песен. 

Обаче сериозно почвам да се притеснявам. Кажи къде да ти пратя 100 лв да се тестваш за ковид че с тая липса на вкус сигурно си хванала. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Lelqtian каза:

Колко си в грешка няма нужда и аз ти обянявам колко далече от уникалана е тая песен. 

Обаче сериозно почвам да се притеснявам. Кажи къде да ти пратя 100 лв да се тестваш за ковид че с тая липса на вкус сигурно си хванала. 

Моля, моля, тестувах се преди няколко дни и беше 87 лв, плюс 3 за пробовземането! Какво е това 10 лева ресто, като дори няма да си поръча песента по Фенчето!?

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Близо половин милион за денонощие?  Галин пак се е постарал с неговата схема с гледанията. За тези гледания песента трябваше да тече отвсякъде. На всяко трето стори във фейс и инста, както с песните на Галена и Меди. 

Дори “Проблем” нямаше толкова много за денонощие. Все пак не може да се докаже, че са купени, затова не го твърдя на 100%. Възможно да е просто първоначален интерес заради фийта на Константин. 

Песента е яка иначе. Нищо, че е копие на няколко. И клипът е добър като за алфа. 

П.С Песента предполагам ще опротивее на половината форум заради зайка. Била се влюбила в песента - ако Константин не пееше трийсетте си секунди в нея, сигурно нямаше и да си я пусне. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Моля, моля, тестувах се преди няколко дни и беше 87 лв, плюс 3 за пробовземането! Какво е това 10 лева ресто, като дори няма да си поръча песента по Фенчето!?

 

 

10 лв за котето, ако още е живо де на тия минус 5 у тяхно село. 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Senhor каза:

Да не говорим, че дори не се доближава до ксерокопията, които Оцко правеше тогава.

То това е проблема де, дори до Оцковите ксерокопия не доближава. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че са купени, Константин по принцип генерира много гледания, а последните му парчета са тоталните хитове на годината, нормално е да има голям първоначален интерес, те дори го рекламираха и като дует. Да видим колко ще го задържи, в коментарите почти няма отрицателни и хората супер много се кефят, последните 3 парчета на Алфата като цяло си станаха доста популярни, личи си много като флопнат и си го признават, така че не смятам, че Галин купува. Лидия е масова идолка на тийновете, има десетки фейк профили с името й, фенски, така че не виждам нещо нередно. Просто трябваше да си е дует, Коце много прави песента.

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хубавото в случая е, че привържениците на Лидия този път няма нужда да се хабим много да я защитаваме, защото Танчето е силна като за десетима. :D

ПП: 438k за първото денонощие. Това май е на-силната премиера за жена от 100 живота насам (да, знам, че Къде беше ти имаше и гледания от други канали).

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Най-хубавото в случая е, че привържениците на Лидия този път няма нужда да се хабим много да я защитаваме, защото Танчето е силна като за десетима. :D

ПП: 438k за първото денонощие. Това май е на-силната премиера за жена от 100 живота насам (да, знам, че Къде беше ти имаше и гледания от други канали).

Тя ви стига - половината форум вече не сме фенове на Тройницата, а другата половина ще я намразят точно зарад Туцето и нейното съпреживяване баш на тая боза. И само тя ша я помни след тамън 2 седмици. 

ПП - Това е най-купуваната премиера от последния клип на Омегичките. Баш това бозавото по-гледано от 100 живота? 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Born to Die каза:

Не мисля, че са купени, Константин по принцип генерира много гледания, а последните му парчета са тоталните хитове на годината, нормално е да има голям първоначален интерес, те дори го рекламираха и като дует. Да видим колко ще го задържи, в коментарите почти няма отрицателни и хората супер много се кефят, последните 3 парчета на Алфата като цяло си станаха доста популярни, личи си много като флопнат и си го признават, така че не смятам, че Галин купува. Лидия е масова идолка на тийновете, има десетки фейк профили с името й, фенски, така че не виждам нещо нередно. Просто трябваше да си е дует, Коце много прави песента.

Е това е коментар. И реалната реакция точно както и аз мисля:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, zai4eto82 каза:

Симона с приятеля й готвят:

Браво на Симона. Много по-разчупена от Глория. С момчето изглеждат много хубава двойка. 

А като глас и пеене е много добра. Определено заслужава много повече, но сякаш това, че е дъщеря на Глория ѝ пречи по някакъв начин. Дано след време постигне успеха, който заслужава, защото е много можеща! :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Баш. Тоя смешник? 

Много сваляш нивото, Танче. Много. 

 

И що да е смешник, много точно си казва момчето винаги какво му харесва и какво не му харесва в дадена песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

И що да е смешник, много точно си казва момчето винаги какво му харесва и какво не му харесва в дадена песен. 

Права си. Дори и смешен не е. 

 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , pacho каза:

Таз като разбра, че на бг името й в превод означава определн типаж насилници, реши да ни го върне тъпкано и да ни снима кочинката. :D Майтап, на Бузлуджа яко се е получило. Носията й е хубава, въпреки механджийската покривка на главата й. На обущата си е сложила герба на Албания, абе има идея.

Това е албанска носия.

А това за името не бях го забелязал до вчера, когато го прочетох в едни коментари.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета коментари на дивящи се хора защо не показвала нови блокове (what???) в клипа и природата в Перник примерно, а ни излагала... Честно ви казвам, понякога си мисля, че аз не съм наред, последната година коментарите с масови лайкове по всякакви теми сериозно ме карат да се плаша. Толкова изкукал и оглупял народ се надявам, че не сме... Дано на повечето просто да не им се занимава да разсъждават в Нета, иначе лошо ни се пише. И тук по-назад коментарите в защита на Емануелица с думите "вирусче" и "пнемвонийка", lol, демокрация не е равно на свободия, нито свобода на словото има нещо общо с това...

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Колко си в грешка няма нужда и аз ти обянявам колко далече от уникалана е тая песен. 

Обаче сериозно почвам да се притеснявам. Кажи къде да ти пратя 100 лв да се тестваш за ковид че с тая липса на вкус сигурно си хванала. 

Липсата на вкус - как да е, но липсата на морал и срам е по-притеснителна.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Аз и вече звъня с Лидия и Коце.:P

Кажи ми, че си сложила часта "Аз която казвах никога с женен"! Тази песен е създадена за теб и Ники, Танче. 😛

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DrAkO каза:

Честит Сребърен бутон на Повелителката на числата ❤️

Първата българска изпълнителка със 100 000 абоната в Ютуб! 🥳

Screenshot_20210213_174512.jpg

Да се стяга, че кака Преси а пусне нещо, а на минутата я е надминала! 

Ама то какво да се стяга... и да се стегне, пред Преслава е безсилна!

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DrAkO каза:

Честит Сребърен бутон на Повелителката на числата ❤️

Първата българска изпълнителка със 100 000 абоната в Ютуб! 🥳

Screenshot_20210213_174512.jpg

Азис, Андреа, Гери и още 10 имена left the chat!

  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...