Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Песента на Лидия и Коце се казва Грешници. Предчувствам, че ще е смислена песен. 

Само час ни дели от клипа. :P

149177728_3757257130992814_6618175947578249712_o.jpg

Помислих че е Малина.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасни премиери днес. Тези хора как не видяха какво се случи с Меди и Галена и защо предизвикаха такъв фурор? Защото заложиха на стойностното, а не на копия и претоплени манджи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Смазаха Лидия и Константин. Перфектно се е получило, чак не мога да повярвам, че това излиза от Алфа. Явно Галин редува и на нечетни години залага на Лидия, на четни на онова нефелното Деси.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лошо да слагате знак "опасност", когато поствате снимки или клипове на новата форумна кралица - мис Свиня Майка, а.к.а. Ваня номер 78. Наистина ли толкова няма с какво да изпъкнете и да съберете някой друг от любимите ви лайкове, освен да превъзнасяте посмешища като горната или Клеа?

А между другото, Емануела кърти! Всичките ѝ постове са право в десетката! Но не очаквам от хора, затворени в бункери от шубе вече близо година, да я оценят. Ще продължаваме и аз, и тя да ви късаме нервите още, ей така за спорта. 

 

 

  • Dislike 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

Не е лошо да слагате знак "опасност", когато поствате снимки или клипове на новата форумна кралица - мис Свиня Майка, а.к.а. Ваня номер 78. Наистина ли толкова няма с какво да изпъкнете и да съберете някой друг от любимите ви лайкове, освен да превъзнасяте посмешища като горната или Клеа?

А между другото, Емануела кърти! Всичките ѝ постове са право в десетката! Но не очаквам от хора, затворени в бункери от шубе вече близо година, да я оценят. Ще продължаваме и аз, и тя да ви късаме нервите още, ей така за спорта. 

 

 

Мога да те купя и продам мило. Не знам с какво постовете на Емануела са в целта, освен, че са неграмотни и показват колко проста и неука е. Но аз направих нещо в целта! Събрах постовете й, па ги шитнах в съдилището което й гледа делото.

Ще видят поста за Тръмп, как съпортва дискриминация, расизъм, кОмунизъм. 

Знак за опасност трябва да се слага като ти си наоколо. Ваня и Клеа си пеят и гледат живота. А ти само мине замине време и постнеш някой бисер като този горе. 

Щели да ни късат нервите. Общото между вас е, че ставате за смях и двамата. 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Love 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Мога да те купя и продам мило. Не знам с какво постовете на Емануела са в целта, освен, че са неграмотни и показват колко проста и неука е. Но аз направих нещо в целта! Събрах постовете й, па ги шитнах в съдилището което й гледа делото.

Ще видят поста за Тръмп, как съпортва дискриминация, расизъм, кОмунизъм. 

Знам за опасност трябва да се слага като ти си наоколо. Ваня и Клеа си пеят и гледат живота. А ти само мине замине време и постнеш някой бисер като този горе. 

Пеят те, под душа, ако съседите им не са пропищели от граченето им. Народният съд е наследство именно от комунизЪма, но виждам доста умело ти се отдава. Емануела бълха я ухапала, че някой, който няма какво да прави с живота си, се прави на правораздавателен орган. 

  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, plambata каза:

Пеят те, под душа, ако съседите им не са пропищели от граченето им. Народният съд е наследство именно от комунизЪма, но виждам доста умело ти се отдава. Емануела бълха я ухапала, че някой, който няма какво да прави с живота си, се прави на правораздавателен орган. 

Абсолютно не скромни ми приятелю, аз имам какво да правя. Но бълхата ще я ухапе като й вземат детето. Ако и на тази инстанция загуби е gg. Вече веднъж пищя, а то е било защото съдийката е била права. Видяла е колко струва Емануела и я е преценила: Б О К Л У К е. Затва й е постановила, че детето трябва да е при бащата. Не че той е стока, но просто е по - добре от вмирисана, стара, отчаяна и сквернословна кучка. 

Единственият който очевидно няма какво да прави с живота си и раздава минуси е знаем кой. В смисъл отстрани, и тук вече дори не искам да те обидя, но изглежда наистина все едно дискотеките са били всичко за вас двамата. 

Но нека се върнем на Емануела, как да кажем, човек би си мислил,. че има по - важни неща. Явно не :D 

 

 

  • Like 3
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Абсолютно не скромни ми приятелю, аз имам какво да правя. Но бълхата ще я ухапе като й вземат детето. Ако и на тази инстанция загуби е gg. Вече веднъж пищя, а то е било защото съдийката е била права. Видяла е колко струва Емануела и я е преценила: Б О К Л У К е. Затва й е постановила, че детето трябва да е при бащата. Не че той е стока, но просто е по - добре от вмирисана, стара, отчаяна и сквернословна кучка. 

Единственият който очевидно няма какво да прави с живота си и раздава минуси е знаем кой. В смисъл отстрани, и тук вече дори не искам да те обидя, но изглежда наистина все едно дискотеките са били всичко за вас двамата. 

Но нека се върнем на Емануела, как да кажем, човек би си мислил,. че има по - важни неща. Явно не :D 

Детето ѝ ще си бъде при нея, пък ти се напъвай, колкото си искаш. То от злоба и завист не се умирало, само се мъчи човек.

Цял свят се усети, че ни правят на будали с тая пандемия и измислени мерки, само корифеите в Рамания още не смеят да си покажат носовете навън от страх от една респираторна инфекция и светът им е крив. 

 

  • Like 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, plambata каза:

Детето ѝ ще си бъде при нея, пък ти се напъвай, колкото си искаш. То от злоба и завист не се умирало, само се мъчи човек.

Цял свят се усети, че ни правят на будали с тая пандемия и измислени мерки, само корифеите в Рамания още не смеят да си покажат носовете навън от страх от една респираторна инфекция. 

 

Освен ако не си пророк, това ще се види след няколко месеца. Но дори така, Емануела е лека жена и наистина няма какво да даде на едно дете. Тя е абсолютния първообраз защо чалгарките са смятани за кретени. 

Няма злоба в мен, просто смятам, че тя не е в ред. 

Относно Глория - доста плоско от твоя страна (но очаквано) да я постнеш нея. Та тя беше в болница именно с "тая измислена пандемия". И дори написа пост за болестта. Иначе смея, излизам си, даже нов джип си взех - мнооооооого е готин. Отидох до Ринга да го тестувам и си го цокнах за Св. Валентин. Мноооооооооого е готин. 

Цял свят се е "усетил" за кое ? страните масово се затварят, болниците са пълни, хора умират. За кое ? Че част от по - простото население не се понася, не понася компанията си и не може да седи със себе си вътре ? 

Бтв, аз подкрепях Емануела, докато не разбрах, че детето й я е хванало да прави тройка у тях. Потресаващо. Наистина потресаващо - бива да си толкова лека, ама...

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Освен ако не си пророк, това ще се види след няколко месеца. Но дори така, Емануела е лека жена и наистина няма какво да даде на едно дете. Тя е абсолютния първообраз защо чалгарките са смятани за кретени. 

Няма злоба в мен, просто смятам, че тя не е в ред. 

Относно Глория - доста плоско от твоя страна (но очаквано) да я постнеш нея. Та тя беше в болница именно с "тая измислена пандемия". И дори написа пост за болестта. Иначе смея, излизам си, даже нов джип си взех - мнооооооого е готин. Отидох до Ринга да го тестувам и си го цокнах за Св. Валентин. Мноооооооооого е готин. 

Цял свят се е "усетил" за кое ? страните масово се затварят, болниците са пълни, хора умират. За кое ? Че част от по - простото население не се понася, не понася компанията си и не може да седи със себе си вътре ? 

Глория била в болница - е, и? Ти нямаш ли познати, които са били в болница заради пневмония преди появата на Covid-19? Колко други чалгари го изкараха на крак, а колко още изобщо не са разбрали? Как си обясняваш, че тази година друг грип няма, само корона, това не е ли странно? 

Може да си на различно мнение от това на Емануела, но това не те оправдава да изпращаш в съда каквото и да било. Смисълът на демокрацията е в плурализма на мненията, другото е дикататура. Всички, които в последната година го играете Държавна сигурност, сте повече от жалки. И последен въпрос - какво правиш в Ринга, ами ако заразиш някого, какво правим после - на клада? 

 

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, plambata каза:

Не е лошо да слагате знак "опасност", когато поствате снимки или клипове на новата форумна кралица - мис Свиня Майка, а.к.а. Ваня номер 78. Наистина ли толкова няма с какво да изпъкнете и да съберете някой друг от любимите ви лайкове, освен да превъзнасяте посмешища като горната или Клеа?

А между другото, Емануела кърти! Всичките ѝ постове са право в десетката! Но не очаквам от хора, затворени в бункери от шубе вече близо година, да я оценят. Ще продължаваме и аз, и тя да ви късаме нервите още, ей така за спорта. 

 

 

На Клеа, Ваня Великова и Тотя диарията да ядеш, кака! Носило късмет, казват.

Ние си излизаме и пътуваме даже. Пожелавам ти по-щастлив живот, не зависещ от евтино забавление и немарливост по отношение на околните. Ама нормално - като мразиш себе си, не ти пука и за другите ;)

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Глория била в болница - е, и? Ти нямаш ли познати, които са били в болница заради пневмония преди появата на Covid-19? Колко други чалгари го изкараха на крак, а колко още изобщо не са разбрали? Как си обясняваш, че тази година друг грип няма, само корона, това не е ли странно? 

Може да си на различно мнение от това на Емануела, но това не те оправдава да изпращаш в съда каквото и да било. Смисълът на демокрацията е в плурализма на мненията, другото е дикататура. Всички, които в последната година го играете Държавна сигурност, сте повече от жалки. И последен въпрос - какво правиш в Ринга, ами ако заразиш някого, какво правим после - на клада? 

 

1. Глория е имала Ковид. В момента има й болни с пневмония, но Ковид е различен вид. Разликата обаче е, че много хора, които не са чалгарки не получиха лекарска помощ. Това, че Глория и Деси Слава си платиха (Галош също) за да им намерят Авирон Рапид от съдедните страни е едно. Колко от хората могат да си позволят това ? Колко могат да си платят частни клинични пътеки като Глория, Цветин, Стораро ? 

2. Ще ти постна по късно имейла. Материалите вече са били изпратени и сигналите получени. Което какво ти показва, много хора са били възмутени от Емануела. Не знам кой е бил първият подал сигнал срещу нея, но сигурно е братче от Рамания. 

3. Няма как да заразя никого. Спазих си всички мерки. 

И за финал: хората не протестират срещу мерките, а срещу кражбите от помощите им. Но голяма част от протестиращите са като Емануела: 60% на черно и после се сърдят. Те специално показват наглост и безочие. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

На Клеа, Ваня Великова и Тотя диарията да ядеш, кака! Носило късмет, казват.

Ние си излизаме и пътуваме даже. Пожелавам ти по-щастлив живот, не зависещ от евтино забавление и немарливост по отношение на околните. Ама нормално - като мразиш себе си, не ти пука и за другите ;)

 

Да кълнеш, пък било то и посредством песен, е възможно най-долното нещо на света. Само това ще кажа, не заслужаваш повече. Поне нормалните хора в Рамания ще те видят що за стока си. 

 

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, plambata каза:

Може да си на различно мнение от това на Емануела, но това не те оправдава да изпращаш в съда каквото и да било. Смисълът на демокрацията е в плурализма на мненията, другото е дикататура. Всички, които в последната година го играете Държавна сигурност, сте повече от жалки. И последен въпрос - какво правиш в Ринга, ами ако заразиш някого, какво правим после - на клада? 

Отричането на науката и медицината в условията на чума не е никакво мнение, а кибертероризъм. 

  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Да кълнеш, пък било то и посредством песен, е възможно най-долното нещо на света. Само това ще кажа, не заслужаваш повече. Поне нормалните хора в Рамания ще те видят що за стока си. 

 

Честно казано ти си го заслужаваш. Какво значи "нормалните" хора ? Тези които мислят на ниво Емануела и @plambata ли ? 

Защо Камелия не се оплака ? Защо Преслава не се оплака ? Защо Галена не се оплака ? Защо? Защото са ГОЛЕМИ. Голям значи да си отговорен, не да правиш тройки пред там еди колко си годишно дете. 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Отричането на науката и медицината в условията на чума не е никакво мнение, а кибертероризъм. 

Науката и медицината далеч не са единни в становищата си за Covid-19. В 50% от постовете си Емануела цитира именно лекари, които не са съгласни с психозата, която се насажда и с безсмислените от епидемиологична гледна точка мерки. Истината никога не е само една. 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Честно казано ти си го заслужаваш. Какво значи "нормалните" хора ? Тези които мислят на ниво Емануела и @plambata ли ? 

Защо Камелия не се оплака ? Защо Преслава не се оплака ? Защо Галена не се оплака ? Защо? Защото са ГОЛЕМИ. Голям значи да си отговорен, не да правиш тройки пред там еди колко си годишно дете. 

Нормалните хора са тези, за които не е нормално да кълнеш друг човек, обяснявайки колко си загрижен за света. Очевидно ти не си от тях. Айде със здраве. 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Науката и медицината далеч не са единни в становищата си за Covid-19. В 50% от постовете си Емануела цитира именно лекари, които не са съгласни с психозата, която се насажда и с безсмислените от епидемиологична гледна точка мерки. Истината никога не е само една. 

Истината е, че хора умират от това нещо. Емануела цитира лекари, които търсят реклама. Швейцария е най  - честната страна която познават ЕВЪР. Тя затвори за първи път едва този месец. Досега гледаше всичко да е отворено. 

https://www.swissinfo.ch/eng/covid-19_coronavirus--the-situation-in-switzerland/45592192

Според теб от какво са се напълни болниците им ? Досега не е имало пневмония за тях ? 

image.gif.b309b32255269d8e0a45cf06f8e93f08.gifИначе нормално е ти да съскаш, да обиждате с Емануела, да се подигравате на хората загрижени за здравето си, но ответната реакция не била нормална. Ако твоето отношение не беше такова, неговото най - вероятно също. Аз не спират теб или Ема да излизате. По този начин уважавайте и вие другите хора. Мерките в България са неадекватни, обещетенията също, но заразата е тук. И трябва да се пазим взаимно. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Нормалните хора са тези, за които не е нормално да кълнеш друг човек, обяснявайки колко си загрижен за света. Очевидно ти не си от тях. Айде със здраве. 

 

Никой не те е клел. Бог ще отреди твоята съдба, независимо дали си крив или прав, драги ми смехурко ;)

Моля се за избавлението на душата ти от тези демони!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...