Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Blueberry каза:

Той определено има нюх, за да се включи в тази песен 😍 абсолютно съм убедена, че ще стане супер хит, още не мога да повярвам, че толкова добре се е получило 😊 Стил 2013-2014, най-силната нова ера на чалгата.

Определено ако имаше нюх, щеше да се обадил на актуалнта хитмейкърка, лидерка и наша Клеопатра Ванчето ни Великова да се смили над него за дует. Да земе и той да живне малко :) 

 

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз и вече звъня с Лидия и Коце. Преди това звънях с Проблем, а досега бях и с Като хлапе, но време е да сме с новото, докато не излезе новата песен с Рики другия месец и ако става за рингтон да сложа нея. :P

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Таз като разбра, че на бг името й в превод означава определн типаж насилници, реши да ни го върне тъпкано и да ни снима кочинката. :D Майтап, на Бузлуджа яко се е получило. Носията й е хубава, въпреки механджийската покривка на главата й. На обущата си е сложила герба на Албания, абе има идея.

Носията е албанска, а не българска. Затова изглежда толкова странно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте само движенията на Лидия. Едно към едно с тези на Преслава. Съвсем е заприличала на нея. А клипът толкова да прилича на “Режим неприлична”... Брутални!

 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Hurricane каза:

А аз се чудя Зайка къде изчезна. Тя кадри правела... майко мила!

Ама иначе се подиграва на Кити, че си пази картинки и колажи...това злобата на старите моми не познава граници.

 

Гетото ми е много по-пропаднало от гетото ти! Балканското JL VS Косовското Britney

 

  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е номер еднооооо вече в трендинга :P

 

Както каза Николов в реакцията си това е брутален хит, който ще се слуша цяла година и другите да се учат как се правят песни,а не да си ги пазят за по-добри времена и че който иска работи, който не- седи си вкъщи. А реакцията му за Коце на Николов остана без думи в песента. Как каза само,че Коце направо отвя всичко . Другите нека си къткат песните. И Коце ли е, винаги е хит.- независимо дует ли ,е, фийтчъринг или самостоятелна песен.  Няма какво да се отрича. 

 

NO 1 IN TRENDING-13.02.2021-2.jpg

NO 1 IN TRENDING-13.02.2021.jpg

  • Love 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Кой е номер еднооооо вече в трендинга :P

 

Както каза Николов в реакцията си това е брутален хит, който ще се слуша цяла година и другите да се учат как се правят песни,а не да си ги пазят за по-добри времена и че който иска работи, който не- седи си вкъщи. А реакцията му за Коце на Николов остана без думи в песента. Как каза само,че Коце направо отвя всичко . Другите нека си къткат песните. И Коце ли е, винаги е хит.- независимо дует ли ,е, фийтчъринг или самсотоятелна песен.  Няма какво да се отрича. 

 

NO 1 IN TRENDING-13.02.2021-2.jpg

NO 1 IN TRENDING-13.02.2021.jpg

Ох пак купуват гледания. Кого залъгват ?

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Ох пак купуват гледания. Кого залъгват ?

Стига с това купуване. Песента си е хит и всичко си е реално и само положителни коментари има. Което си е хубаво си е хубаво. И клипът е хубав, и песента, и текста. Всичко е топ. 

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Стига с това купуване. Песента си е хит и всичко си е реално и само положителни коментари има. Което си е хубаво си е хубаво. И клипът е хубав, и песента, и текста. Всичко е топ. 

И ти ли имаш трето око, како?

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цели 10к!!!! по-малко от лайковете на песните на Галена и Меди за първите 24ч. а стартират с еднакви гледания. Купили са и то 100к!

  • Like 9
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм влюбена в песента, не спирам да я слушам. Уникална е. Толкова е близка до мен, такава емоция предизвиква в мен. Вие сте бездушни някои тука, не можете да я усетите

С тебе си крадеме под носа й време, аз която казвах: "Никога с женен", грешни сме до болка, но ще се помоля някой да ни прости.

 

 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Цели 10к!!!! по-малко от лайковете на песните на Галена и Меди за първите 24ч. а стартират с еднакви гледания. Купили са и то 100к!

Радвам се, че има хора, които не се поддават на манипулации. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...