Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, DarkChild каза:

С правилата що се отнася до ежедневни въпроси и тяхното спазване.

Не всички ги спазват. Ако говориш за корупция - да, има по - малко от на балканите. Но що се отнася до хората, ами гола вода са си. 

Относно Рита, най - вероятно е дошла тук защото няма как да снима в UK толкова лесно според мен. Вече е напечено там, а и тя отнесе няколко глоби. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

А бе Райна след Константин имала ли е някакви тотални хитове? Нещо съм на вълна нейна музика, но все по-стари неща, та дори не помня кога се разпърдяха?

Той такова леке, колко ли не изчука докато беше с Райна, а след това и тая дупка плаза... много противен, а в първите си клипове и черна роза беше симпатяга
 

 

Нейната кариера замря 2007-ма. А тотални хитове не е имала и преди това освен 1-2. Тук гледам последните дни доста се преувеличават нейните успехи навремето. Истерия имало, Райна ТВ, на Марс я слушали всички, не знам си кво.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Нейната кариера замря 2007-ма. А тотални хитове не е имала и преди това освен 1-2. Тук гледам последните дни доста се преувеличават нейните успехи навремето. Истерия имало, Райна ТВ, на Марс я слушали всички, не знам си кво.

Ох, и аз заради няколкото й готини фена не исках да го кажа, че пика на Райна е солидно място в група Б, сега е група Д от десетилетие близо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не всички ги спазват. Ако говориш за корупция - да, има по - малко от на балканите. Но що се отнася до хората, ами гола вода са си. 

Относно Рита, най - вероятно е дошла тук защото няма как да снима в UK толкова лесно според мен. Вече е напечено там, а и тя отнесе няколко глоби. 

Не е въпросът, че е снимала тук. Не е първата с клип в България, а че показва грозните панелки. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Не е въпросът, че е снимала тук. Не е първата с клип в България, а че показва грозните панелки. 

подобни има навсякъде(УК например):

NINTCHDBPICT000445915859.jpg?w=620

 Иначе да, хванах ти идеята и се изкефих на коментара ти. И мене не ме кефи нон стоп сичко да е лъснато. Нека сме реалисти малко от малко. И както виждаме Рита е минала без S класа и тем подобни., 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DarkChild каза:

Нейната кариера замря 2007-ма. А тотални хитове не е имала и преди това освен 1-2. Тук гледам последните дни доста се преувеличават нейните успехи навремето. Истерия имало, Райна ТВ, на Марс я слушали всички, не знам си кво.

Какво им обръщаш внимание, дежурните й два фена, дето са ходели под масата прави в най-славните й години. Точно - Райна имаше 1-2 големи хита, всичко друго средно ниво. Нито един път не спечели Певица на годината, а ако заслужаваше, щяха да й я дадат, тя беше млада и те разчитаха на нея. Уви обаче, все някой успяваше да я засенчи, все някой и изяждаше шоколада. Тя и затова днес е на това дередже да вдига интернет скандали за всеки негативен коментар на сульо и пульо.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Какво им обръщаш внимание, дежурните й два фена, дето са ходели под масата прави в най-славните й години. Точно - Райна имаше 1-2 големи хита, всичко друго средно ниво. Нито един път не спечели Певица на годината, а ако заслужаваше, щяха да й я дадат, тя беше млада и те разчитаха на нея. Уви обаче, все някой успяваше да я засенчи, все някой и изяждаше шоколада. Тя и затова днес е на това дередже да вдига интернет скандали за всеки негативен коментар на сульо и пульо.

Ти пък цял живот все Райна ти е в устата и то с лошо: как не и преживя успехите не знам. 1-2 големи хита да сигурно са ама умножени по 5. Никой не казва, че Райна е била номер 1 и едноличен лидер някога. Но че е била сред най-големите доста години подред си е абсолютен факт и да не ви отърва. Да не говорим, че има една от най-стойностните дискографии в жанра. 
И да - историите за Райна ТВ са разказвани лично от Хари Янакиев и Пайнера, заради истерията тогава по “Гасне пламък” и излъчването на песента на всеки 20 минути. 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като са я излъчвали през 20 мин по Планета? Това не значи, че хората са искали да я слушат през 20 мин. Това е било в самата зора на Планета и дори не се излъчваше навсякъде в страната. 

За мен най-големият й хит е Ти ме лъжеш най-добре. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Hurricane каза:

А аз се чудя Зайка къде изчезна. Тя кадри правела... майко мила!

Да беше калайджийка, досега да са я продали като булка сто пъти, че и внуци щеше да има. Да я видя аз с Коцета, Никита и Рикита.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

И какво като са я излъчвали през 20 мин по Планета? Това не значи, че хората са искали да я слушат през 20 мин. Това е било в самата зора на Планета и дори не се излъчваше навсякъде в страната. 

За мен най-големият й хит е Ти ме лъжеш най-добре. 

Говорим за поздравите бе кака. Нали хората тогава се обаждаха да си поръчват. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Говорим за поздравите бе кака. Нали хората тогава се обаждаха да си поръчват. 

В ефир ли са се обаждали или просто разни надписи на екрана, които секретарката може да си измисли?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

В ефир ли са се обаждали или просто разни надписи на екрана, които секретарката може да си измисли?

Питай Хари и Пайнера. За да я излъчват толкова често, при положение, че тогава всяка имаше хит, значи са си имали причина. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и сега Райна си я въртят стабилно по Планета. Даже имаше статия едно време, че Планета да стане Райна Тв. Имаше си интерес към Райна. Смешно е да се отрича и на участия колко хора са я чакали за снимки аятографи и на всеки един е разписвала всичко и е обръща;а внимание. 

Отделмо има списание Нов Фолк само за Райна с диск- някои не доживяха такова списание. 

Обсъждаме с Коце новият хит в момента. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Рита Ора има концерти в Лондон, Глазгоу, Мюнхен, Швеция, на Юнона най-големият й концерт е на празника на града в Дуранкулак, който беше безплатен. И й подвикваха от публиката "Кривооо".

Откъде го знаеш? Ти ли беше там? Значи си ѝ фенка💋

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, zai4eto82 каза:

То и сега Райна си я въртят стабилно по Планета. Даже имаше статия едно време, че Планета да стане Райна Тв. Имаше си интерес към Райна. Смешно е да се отрича и на участия колко хора са я чакали за снимки аятографи и на всеки един е разписвала всичко и е обръща;а внимание. 

Отделмо има списание Нов Фолк само за Райна с диск- някои не доживяха такова списание. 

Обсъждаме с Коце новият хит в момента. 

Райна дори 2 специални броя има от Нов Фолк. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, GSA каза:

Райна дори 2 специални броя има от Нов Фолк. 

А, да и аз ги имам разписани. Днешните не знаят какво е да отидеш при любимия си изпълнител и да му дадеш списания, картички, диск, касетки да ти разпише. Това е невероятно преживяване. ❤

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kriminal каза:

Откъде го знаеш? Ти ли беше там? Значи си ѝ фенка💋

Ти беше там ли? или Там ли беше ти? трябва да кажеш в случая, подчертавайки ТАМ.

Ти ли беше там? пита кой е бил там (тя или някой друг)

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DarkChild каза:

Докато нашите позьорки се преструват на световни величия в скъпи парцалки и хотели, една международна звезда се снима в пернишките панелни гета.

 

 

Таз като разбра, че на бг името й в превод означава определн типаж насилници, реши да ни го върне тъпкано и да ни снима кочинката. :D Майтап, на Бузлуджа яко се е получило. Носията й е хубава, въпреки механджийската покривка на главата й. На обущата си е сложила герба на Албания, абе има идея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

 

Обсъждаме с Коце новият хит в момента. 

Той определено има нюх, за да се включи в тази песен 😍 абсолютно съм убедена, че ще стане супер хит, още не мога да повярвам, че толкова добре се е получило 😊 Стил 2013-2014, най-силната нова ера на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Той определено има нюх, за да се включи в тази песен 😍 абсолютно съм убедена, че ще стане супер хит, още не мога да повярвам, че толкова добре се е получило 😊 Стил 2013-2014, най-силната нова ера на чалгата.

Коце вика егати хита дето изкараха пак и че без Пайнер пак е добре. . :P

И сега даваха Коце на гостуването на Софи в Събуди се.

Ама наистина няма да го дават клипа по Планета. 

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...