Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DrAkO каза:

Азис не е изпълнителКА, а другите две въобще не помнех, че съществуват, факт. 

Азия и Василка не харесват това. 

 

преди 4 минути, GSA каза:

Мале сега хванах 5 секунди от лайфа на Преслава: тая нормална ли е да търпи този хомофоб и расист до себе си? Избухна сега, че на педерасите трябвало само гейове да се казва, а на черните не трябвало негри... Ами сельо, излез малко от мишата си дупка, ограмоти се и се научи на елементарно възпитание поне. Потресен съм наистина как може да има такива ограничени хора. 

Тамън са си лика прилика с мадам "Обуфки да искаш" и "Ох баня ох кеф". 

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, GSA каза:

Мале сега хванах 5 секунди от лайфа на Преслава: тая нормална ли е да търпи този хомофоб и расист до себе си?

Всяка жена преди да тръгне с мъж й е страшно важно да знае дали е хомофоб или расист - не знам Преса ква е такава...

  • Thanks 1
  • Haha 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DarkChild каза:

Не е ли прав? 

Той се дразнеше и избухна срещу това да нарича гейовете гейове - трябвало педераси да им се казва, нищо друго. Същото и за черните хора... 
За какво да е прав? Че трябва да използва обидни наименования към хора, за които това е обидно? За какво? Защото не му се занимава да се образова защо и как аджеба това не е ок? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Senhor каза:

??? Естествено? С такива хора не заслужава дори да се разговаря, камо ли да се влиза във връзка.

Не знам дали сте наясно, но светът не се състои само от черни и хомосексуалисти.

  • Like 2
  • Dislike 6
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Мале сега хванах 5 секунди от лайфа на Преслава. Ами сельо, излез малко от мишата си дупка, ограмоти се и се научи на елементарно възпитание поне. 

Снощи и аз влязох за малко в лайфа и на фона на говорещата Преслава, той вдигна, че му звъняха и с вдигането, на висок тон : “Кво бе да ти Ева подката майчина” 😂

  • Like 1
  • Haha 7
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Runevski каза:

Снощи и аз влязох за малко в лайфа и на фона на говорещата Преслава, той вдигна, че му звъняха и с вдигането, на висок тон : “Кво бе да ти Ева подката майчина” 😂

Не си измисляй! Вдигна и каза нещо друго, но не и това...

  • Haha 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, GSA каза:

Той се дразнеше и избухна срещу това да нарича гейовете гейове - трябвало педераси да им се казва, нищо друго. Същото и за черните хора... 
За какво да е прав? Че трябва да използва обидни наименования към хора, за които това е обидно? За какво? Защото не му се занимава да се образова защо и как аджеба това не е ок? 

Прочети си пак предния пост. Написал си точно обратното?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, omline каза:

Всяка жена преди да тръгне с мъж й е страшно важно да знае дали е хомофоб или расист - не знам Преса ква е такава...

Хомофобите обикновено са и мизогинисти. Нали се сещаш какво означава. Побоища, унижения...  

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, omline каза:

Не знам дали сте наясно, но светът не се състои само от черни и хомосексуалисти.

Наясно съм, но никаква част от света не трябва да се състои от хомофоби и расисти.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Senhor каза:

Наясно съм, но никаква част от света не трябва да се състои от хомофоби и расисти.

...и затова е редно никаква част от света да не бива провокирана да се държи като такава.

  • Like 1
  • Dislike 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Hurricane каза:

Носията е албанска, а не българска. Затова изглежда толкова странно

Това го знам, не изглежда странно, а модерно, защото такива къси фусти албанките не са носили никога.  Малко прилича на родопската носия, те и затова някои неуки журналя бързаха да пишат, че облякла БГ носия.

Въпросът е, че покривката на главата според мен не е точно албанска.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.07.2019 г. от 19:50, Fast каза:

Павел също е страшно съмнителен и се притеснявам за Преси и детето и. Има клуб за борба в родното му село и е избухлив човек. Изрових една статия отпреди години, че е участвал в групов побой над бременна жена, защото е дължала 100 лв, но е бил оправдан поради липсва на доказателства.

https://www.struma.com/krimi/1-g-uslovno-za-prebiliya-bremenna-jena-i-semeistvoto-i_28269/

 

От 3.08.2019 г. от 7:01, Fast каза:

Павел бди над нея, дори когато си оправя грима и прическата? Това негово е болест.

 

От 5.04.2020 г. от 0:38, Fast каза:

Преслава спомена в лайфа, че Павел е увлечен по историята, което ме навежда до мисълта, че може би е от онези идеологически екстремисти, които робуват на остарели стереотипи. Такива като него, в развитите държави трудно си намират половинки, защото третират жените като обекти, боксови круши и второ качество хора. Жалко че тук това е нормата.

Наемен побойник, обсебващ ревнивец, националист, расист, хомофоб. Червените флагове станаха твърде много. 

  • Like 3
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, omline каза:

...и затова е редно никаква част от света да не бива провокирана да се държи като такава.

Дай ми пример за нещо, което обективно да е провокиращо някой да “стане” хомофоб или расист? Но не аргумент от типа “дразнят ме”, защото във всеки един случай, в който аз се сещам, омразата е непровокирана.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Мале сега хванах 5 секунди от лайфа на Преслава: тая нормална ли е да търпи този хомофоб и расист до себе си? Избухна сега, че на педерасите трябвало само гейове да се казва, а на черните не трябвало негри... Ами сельо, излез малко от мишата си дупка, ограмоти се и се научи на елементарно възпитание поне. Потресен съм наистина как може да има такива ограничени хора. 

Прочетох си сега поста отново и точно това съм имал предвид: въпронсия избухна защо трябва да казва на педерасите гейове? Той си държи на първото, въпреки че са много хора е обидно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Senhor каза:

Дай ми пример за нещо, което обективно да е провокиращо някой да “стане” хомофоб или расист? Но не аргумент от типа “дразнят ме”, защото във всеки един случай, в който аз се сещам, омразата е непровокирана.

Щом имаш капацитета да напишеш грамотно пост в този форум, значи нямаш нужда от пример. Цялата гей-култура е едно недоразумение, което не трябва нито да съществува нито да бъде толерирано, защото няма логика нещо, което е толкова ""естествено" да си има цяла плеяда от добавени светоусещания, които трябва да приемеш наред със сексуалността. В този смисъл да сме наясно - ДА на гейовете, НЕ на културата им.

  • Like 1
  • Dislike 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

Щом имаш капацитета да напишеш грамотно пост в този форум, значи нямаш нужда от пример. Цялата гей-култура е едно недоразумение, което не трябва нито да съществува нито да бъде толерирано, защото няма логика нещо, което е толкова ""естествено" да си има цяла плеяда от добавени светоусещания, които трябва да приемеш наред със сексуалността. В този смисъл да сме наясно - ДА на гейовете, НЕ на културата им.

 

преди 8 минути, omline каза:

Щом имаш капацитета да напишеш грамотно пост в този форум, значи нямаш нужда от пример. Цялата гей-култура е едно недоразумение, което не трябва нито да съществува нито да бъде толерирано, защото няма логика нещо, което е толкова ""естествено" да си има цяла плеяда от добавени светоусещания, които трябва да приемеш наред със сексуалността. В този смисъл да сме наясно - ДА на гейовете, НЕ на културата им.

Очевидно нямаш никаква представа за какво говориш, защото аз тук пример не чух. Гей културата с какво се различава от която и да е друга култура?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...