Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, чушка. каза:

Какъв фен си ти, бе? Естествено, че Галена е най-важното нещо за нас в този живот.

Ми не е фен, този и онова другото дето му приглася са самата Кума Лиса. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Кое не е така? Отговора ти няма нищо общо с написаното от мен. За пореден път пишеш несвързани неща и бягаш от отговорност като ти се поискат аргументи. Не мисля, че има смисъл да се занимавам повече с теб по темата. 

Драга, прочети си последния ред от обръщението ти към мен и пак помисли дали не давам отговор именно на въпроса, който задаваш! Аргументи няма да ти давам, защото ги знаеш :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Всъщност хитовете са:

2018 - Грешка беше

2019 - Акула/Тръгвай си 

2020 - Милион

Преди това нищо няма значение!

Дано Теофиков да ти плаща добре.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Всъщност хитовете са:

2018 - Грешка беше

2019 - Акула/Тръгвай си 

2020 - Милион

Преди това нищо няма значение!

За 2018та не помна, а за 2020 вече категоризирахме единствено 

Давай мило на Ваня Великова

Моли се на иконите на Ваня Великова 

и Мога и сама на, разбира се, Ваня Великова 

като единствените хитове за календарната година и отвъд. Всичко друго е под тях и няма значение! 

2019 имаше само един хит. 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

чак пък шашка ! БЕЗСРАМНИЦА !

 

 

Наистина е потрес обаче тая награда. Особено сега като гледам номинираните. Ми тя Преса от там е с най-слабите песни за 2015. Галена е с топ хитовете, Анелия имаше 2 тотални мега хита, Джена и Емилия по 1 и още някви силни песни. 

Преслава, помня само Аматьорка, която е флоп и На тебе не отказвам, която супер много ме кефи, но хит не мога да я нарека... Та може би това е най-незаслужената Певица на годината в историята на чалгата... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Stela каза:

И къде е лицемерното в този пример? Само да те светна, че двата проекта са записани и заснети заедно, тоест тогава Галена е нямало как да знае колко голям хит ще стане песента, че да се включи в нея. Разбирам ако го беше направила сега, след като песента на Меди вече е гръмнала, но при положение, че са ги записвали заедно... Освен това Галена пусна нейната част втора и с риск да не се приеме добре и да отнесе хейт. Къде тук се е показала като използвачка? По твоята логика значи Преслава се възползва от изпълнителите, чиито песни изпя в миксовете си. Така ли е? 

Сори, но Меди разказа на НГ при Азо, че е пуснал готовата песен на Галя в компания и тя я е харесала много и така идва идеята. Оставаше и Галена да си пусне песента първа...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mr. Greshen каза:

Сори, но Меди разказа на НГ при Азо, че е пуснал готовата песен на Галя в компания и тя я е харесала много и така идва идеята. Оставаше и Галена да си пусне песента първа...

Реално погледнато, ако не е искал, нямаше да и я даде, нали :) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Докато цифрите са факти и никой не може да ги промени, това да се кефиш че някой за теб е редактирал че си кралица, на мен ми е супер смешно. Не съм казал че рови в Уикипедия иначе!

Кралиците са много

 

 

преди 3 часа , Hurricane каза:

Галя винаги е ламтяла за тях. Народа нея не я познава, защото винаги е с маска! Задкулисно прави шмекерии с куцо, кьораво и сакато, за да я бутат напред! Тя е една използвачка и лицемерка! В това се убедих в последния месец!

И как се убеди, Преси? Реши да й звъннеш и установи, че си блокирана ли?

преди 1 час, nikitrz каза:

Пускат стари клипове, които са ъпскейлнати до 1080Р и в интерес на истината, качеството на ретро видеата е доста добро.По Планета клип, например от 1999та година не съм виждал, докато Фен въртят и дори по-стари, като например Стари рани на Софи, която е може би от 1997ма.Лошото е, че и те по Димитровградския модел се изхитриха и не пускат клипове на напуснали фирмата, като например Емануела и Джордан, Ванеса, Ваня и т.н.

На Ваня въртят дуета със Стораро. 

преди 53 минути, Lelqtian каза:

image.png.1e06e88927e24403d9432071dd5096ca.png

 

image.png.e7db86a929409f647c95488f0d9a7de9.png

 

image.png.c4bf7ae56adefd5b6c12844c09b65310.png

image.png

Ох, не мога, търкалям се от смях! 

преди 51 минути, GSA каза:

Кралицата на поп-фолка е само една и така е наречена от всички българи през годините. Нея никога няма да я чуете и видите да се самопровъзгласи за такава, защото е звезда от друга величина и човек с главно “Ч”.

 

И Софка са наричали Кралица, и Лия, а Еми Стамболова и Екстра Нина - Кралиците на баладите. Сал Джен е Везирка, Султанка, Аладинка и Махараджа! Аман, аман!

преди 25 минути, Fast каза:

Пак ви моля, не осквернявайте Уики статии. Грозно е, детинско е.

Не спирам да се треса от смях!

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Ми не е фен, този и онова другото дето му приглася са самата Кума Лиса. 

Дояде ми се

Шоколад NESTLÉ Кума Лиса®

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Willy каза:

Е, не съм казал че е била номер едно през всичките 10 години. Такава няма в никое десетилетие. Просто като цяло, за този период, като теглим чертата, на първо място май е Ивана.

Ами брат... 

2000 - Камелия, Деса, Гло

2001 -  Глория, Камелия, Деса, да речем и Ивана 

2002 - Камелия, Деса

2003  - Ивана, Анелия, Глория 

2004 - Ивана 

2005 - Ивана, Преса

2006 - Преса

2007 - Преса

2008 - Преса, Андреа 

2009 - Преса, Галена, Андреа 

 

Ако теглим чертата Преса доминира изцяло през последните 5 години, а първите 5 на десетилетието се поделят между Ивана, Камелия, Деса, Глория... 

 

Не е Ивана в никакъв случай. 

  • Like 7
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме е яд, че тази песен остана леко недооценена, а е един от най-добрите дуети изобщо в поп-фолка. И много добър старт за Алекс, предвиждам му голямо бъдеще, ако се влага в него..

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

2004 Глория още мачкаше с Крепост албума, имаше Не сме безгрешни и Присъда. Изобщо и дума не може да става за едноличен връх на Дивана. Бих казал, че 2005 и 2006 са за нея.

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

И какво смешно има? Натоварват излишно редакторите.

Редакторите отдавна заключиха статията само оторизирани потребители (или както им викат, че сега ми се губи) могат да правят редакции. 

Разглеждането на историята - и произтичащата забава - не натоварва никой по никакъв начин, освен теб и твърде свръхчувствителната ти на тема Народни кремвирши натура.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

2004 Глория още мачкаше с Крепост албума, имаше Не сме безгрешни и Присъда. Изобщо и дума не може да става за едноличен връх на Дивана. Бих казал, че 2005 и 2006 са за нея.

И турнето. Но Ивана просто извади хитове които тресяха държавата. Но заслугата за това е, че самите оригинали на Неда и Индира бяха СЪЩО толкова големи хитове. Помня, че тогава навсякъде чувах Диаманти. И отделно фирмата си я налагаше. А пайнер бяха сила тогава. Буквално засичах песни на Ивана през половин час по телевизията.

Тя разбира се пускаше много готини песни. Камелия и Глория бледнееха пред нея тогава и песните им си бяха далеч по лошо качество. Сега дали защото Ивана първа е избирала както се казва или поради друга причина не зная. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

И турнето. Но Ивана просто извади взе наготово хитове които тресяха държавата. Но заслугата за това е, че самите оригинали на Неда и Индира бяха СЪЩО толкова големи хитове. Помня, че тогава навсякъде чувах Диаманти. И отделно фирмата си я налагаше. А пайнер бяха сила тогава. Буквално засичах песни на Ивана през половин час по телевизията.

Тя разбира се пускаше много готини песни. Камелия и Глория бледнееха пред нея тогава и песните им си бяха далеч по лошо качество. Сега дали защото Ивана първа е избирала както се казва или поради друга причина не зная. 

Тоест заслугата на Ивана е че е кихнала някой лев на Мариета Ангелова да напише текстове на български? И евентуално щото е снасяла най-много на Митьо, първа си е избирала от сръбските хитове. 

Вкрайна сметка ние не сме Пайнер и не ни вълнува кви пачки е заработила за фирмения отчет г-жа Калудова, но от перспективата на над три петилетки, мисля че има по-достойни да се титулуват Певица на въпросните 365 дни, не си ли съгласен? 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава Планета имаше много голямо влияние и лесно манипулираха общественото мнение. Отделно, че направи и силни песни, но без Планета нямаше да има това еднолично лидерство. Това ѝ изигра лоша шега и 15-те минути слава не продължиха особено дълго и 2007 Ивана претърпя КРАХ, а турнето беше опелото на лидерството ѝ.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помня, че първата песен на Галош излезе едновременно с една на Ивана и имаше анкета във форума на Планета коя предпочитате и аз гласувах за Галош, защото Ивана ми беше страшно анти тогава.

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой каза нещо в мрака. Пикла, майче се оплака! Тази пикла, ти си зная! По-добре мълчи (мери си приказките, пикло!) Заболяла те главата, от игрите на жената, но да си играе с тебе си виновен Ти! Ти сам на Глезената-гледаната, канената-сваляната, заби се! Сега за Гонения-Моления, ходения, все по нея - готви се! ❤️ 

Най-добрия кючек на Глезената-гледаната! ❤️ 😘 Айде, дай! Оп, оп! (мери си чупките в ханша, пикло!) 

  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DarkChild каза:

2004 Глория още мачкаше с Крепост албума, имаше Не сме безгрешни и Присъда. Изобщо и дума не може да става за едноличен връх на Дивана. Бих казал, че 2005 и 2006 са за нея.

 

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

И турнето. Но Ивана просто извади хитове които тресяха държавата. Но заслугата за това е, че самите оригинали на Неда и Индира бяха СЪЩО толкова големи хитове. Помня, че тогава навсякъде чувах Диаманти. И отделно фирмата си я налагаше. А пайнер бяха сила тогава. Буквално засичах песни на Ивана през половин час по телевизията.

Тя разбира се пускаше много готини песни. Камелия и Глория бледнееха пред нея тогава и песните им си бяха далеч по лошо качество. Сега дали защото Ивана първа е избирала както се казва или поради друга причина не зная. 

Като качество, не мисля че 2004 Глория и Камелия са пуснали по-кофти песни. Напротив. На Камелия Презареждане беше доста свеж продукт с много добри клипове, каквито Ивана примерно няма. 

Плюс това всички знаем, че Ивана беше бясно налагана точно тея 2 години - 2003,2004. Да не говорим, че Диаманти на Неда първо е била избрана от Камелия. После я дават на Ивана. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...