Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Slavi каза:

Все пак съм използвал думата вероятно, което променя и смисъла. Иначе в друг пост бях написал, чев дългосрочен план ще я мине, но Гери Никол стартира с доста слаби гледания, а Кавала с 1милион за 2 дни. 

Думата "вероятно" не променя смисъла на това, че искаше пост в който си го казал. Нито това, че отрече, че изобщо си го казал. Просто опитваш да се оправдаваш в момента в който получи доказателството, което търсеше. Освен това в поста си пишеш, че и друг път си го казвал. Щом си тръгнал да се подиграваш на изказванията на други хора и техните очаквания, бъди честен да погледнеш и собствените си. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

И аз не слушам Емилиано, но явно има таргет, който го слуша. Малцинствата са част от страната и не виждам логика защо трябва да се омаловажава успеха им... Меди също го слушат и мангалите. Стораровире също... 

Това, че на теб нв ти изнася, защото не е изгодно да буташ Кавала, си е лично твой проблем. Бъди сигурен, че мангали слушат и Кавала, така както слушаха и предните и кючеци. 

Показваш прекалено голям интерес към Емилиано за човек, който не го слуша. Споменаваш го във всеки втори пост, следиш гледанията му и дори изрови клип, който не знаехме, че съществува. Търсил си, ровил си, даже си му засичал гледанията. Прекалено много хвърлени усилия за незаинтересован човек. 

Същото правиш и с Галена. Дъвчеш я във всеки свой пост. И не ми казвай, че го правиш за да дразниш галеновите, защото това е още по-смешно и жалко. Ежедневието ти във форума да се върти около това да търсиш с какво да принизиш изпълнителка, която не харесваш, за да дразниш хора, чието мнение уж не зачиташ и не намираш за обективно ... 😂

Ти казваш, че трябва да признаем гледанията, които трупат малцинствата, защото са част от страната и да не омаловажаваме успеха им, така ли? Тогава защо ти правеше същото с "Шефката"? Тогава не беше успех, защото я слушали в махалата... Ама сега на Емилиано е успех, понеже тия в махалата са част от страната... 

Погледни си изказванията и престани да се излагаш. Или поне не обвинявай другите в двойни стандарти, измами и досадно бутане на определени изпълнители.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

В 3 да звънна и да кажа "Трябваш ми ти!", ти си този.... който първи ще долети! В мен обичаш и което не е за обичане.....  ❤️ 😘 Ще ти пари, пари ли от мен навсякъде..... вътре в тееееееб...... ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази шматка Anila Mimani? Ограбила е целият български поп-фолк, направила си е неини версии на най-големите хитове и ги е регистрирала всички на нейно име в YouTube. Песни на Камелия, Емилия, Валя... Опитвам се да си кача плейлисти с някой български песни, всички ми ги блокира тубата, заради нарушение на авторското право на тази албанка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, BobiTo каза:

Новата на Алисия:

 

 

Това е жесток хит в момента. Аз не успях да я позная в първия момент, но ако Ася я е гепила, усещам, че накрая ще се завърне с топ хит ❤️

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И “Красиви лъжи” е чукнала 10 милиона. Тази година много малко песни ги направиха - Проблем, 100 живота, И това ще отмине, Майната ти свети валентин, Беден в сърцето и Красиви лъжи, и то последните 2 ги направиха тези дни. Явно наистина има спад в гледанията. Скоро и квартета на Даймтнд ще чукне 10М.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Danger. За малко над 4 часа топик клипа на Татуировка е направило около 14 ка гледания, което означава, че на ден прави по над 30ка....

Смешно ми става като се сетя как сутринта се пънеше самодоволно, че била паднала под Кавала🤣🤣🤣

Сън няма да те хване още дълго време, а след днескашната ти наглост, все по често ще ти го навирам в очите. 

 

Screenshot_20201128_164221_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20201128_204731_com.google.android.youtube.jpg

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

В 3 да звънна и да кажа "Трябваш ми ти!", ти си този.... който първи ще долети! В мен обичаш и което не е за обичане.....  ❤️ 😘 Ще ти пари, пари ли от мен навсякъде..... вътре в тееееееб...... ❤️ 

по добре в 5 да звъниш, в 5 и две пристига :) 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

И “Красиви лъжи” е чукнала 10 милиона. Тази година много малко песни ги направиха - Проблем, 100 живота, И това ще отмине, Майната ти свети валентин, Беден в сърцето и Красиви лъжи, и то последните 2 ги направиха тези дни. Явно наистина има спад в гледанията. Скоро и квартета на Даймтнд ще чукне 10М.

Теда Ломска и Емрах също имат над 10,ама от 3 клипа... 

  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

по добре в 5 да звъниш, в 5 и две пристига :) 

 

 

По-добре, че мразя да чакам! :D Сега си припомних колко е яка тази песен. ❤️ 
За теб - от мен отричам се.  ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Runevski каза:

На припева се чува по-ясно Деси. 
Иначе базик, базик, ама “Искам бебе” сумарно има над половин милион гледания. 

Но да, нито днешната Рени е онази, покоряваща върховете, нито Глория, нито Ивана, нито Нелина.. Факт.

Да вземат, че да се понапънат малко. Рени специално смятам, че още има шанс да си възроди на прилично ниво поне сръбската кариера, там възрастта и килограмите не са чак от такова значение, като тук. Иначе добре тръгна с "Губиш ти", но после взе, че тотално се изгуби самата тя. Глория и Нелина поне не са падали до нивото на "1.20" и "За най-красивия боклук". Не, че не си заслужават и те по един шут в задника, белким се събудят, надали ще доживеем някакъв ренесанс на кариерите им. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi знам, че психическото ти състояние е на границата, щом вече си тръгнал да следиш някакви фен клипчета на някакъв циганин, само за да излезеш прав. Аз поне ако ще следя нещо, ще са за любимката ми, а ти очевидно нямаш никаква работа по цял ден, чак ми казва “Сън няма да те хване!”. Теб не те хваща сън вече години в тоя форум. Всеки сезон се измисля някаква нова схема да омаловажиш дадената песен на Галена и все не ти се получава. Жалко е. 
 

Усеща се как в последния месец активността във форума умира, защото на никой нормален човек не му се чете по цял ден как някой си Емилиано е с топ хита на зимата и е “смазал” Галена. Предлагам ти да спреш да се излагаш с глупостите вече. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално какъвто и хит да е тази “Татуировка” накрая като се сложи чертата никой не би я сложил до хитовете на годината. Такива мангали всяка година изкарват някой хит, но към днешна дата никой не ги споменава, просто защото не се взимат на сериозно. 
Преставям си накрая някой да си напише личния топ 5 и да сложи “Татуировка” там, просто комично 😃

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Danger. каза:

@Slavi знам, че психическото ти състояние е на границата, щом вече си тръгнал да следиш някакви фен клипчета на някакъв циганин, само за да излезеш прав. Аз поне ако ще следя нещо, ще са за любимката ми, а ти очевидно нямаш никаква работа по цял ден, чак ми казва “Сън няма да те хване!”. Теб не те хваща сън вече години в тоя форум. Всеки сезон се измисля някаква нова схема да омаловажиш дадената песен на Галена и все не ти се получава. Жалко е. 
 

Усеща се как в последния месец активността във форума умира, защото на никой нормален човек не му се чете по цял ден как някой си Емилиано е с топ хита на зимата и е “смазал” Галена. Предлагам ти да спреш да се излагаш с глупостите вече. 

Мило не се прави, и ти всеки ден следиш гледанията на Емо и се надяваш да паднат под тези на Кавала, но ще има да почакаш още. 

Специално сега реших и да погледна коментарите му и за моя голяма изненада те са на основно на кирилица и от хора с български имена, така че няма да мине номера с малцинствата. Просто Кавала не влиза в топ 3 засега... 

На теб доста хора ти писаха, че си досаден вече с това броене и Галена, така че логично е, по скоро заради  теб да е паднала посещаемостта на форума. Да не говорим, че аз 1-2 дни пиша, после 1-2 дни не. 

Когато Галена е с категоричен хит, както бе със 100 живота, и дума не съм казал. За Красиви лъжи същи, така че това за всеки сезон не важи. От години наред обаче ти се опитваш с цената на всичко да избуташ Галоша пред други, което дразни доста и затова опозицията ми получава солидни лайкове и поздравления. 

Пусни си Татуировка и се успокой. Знам, че ти харесва мило❤️

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

От години наред обаче ти се опитваш с цената на всичко да избуташ Галоша пред други, което дразни доста и затова опозицията ми получава солидни лайкове и поздравления. 

Поздравленията:

 

6EB45D0D-A86D-4B36-A7E9-23EAC35255A6.jpeg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Реално какъвто и хит да е тази “Татуировка” накрая като се сложи чертата никой не би я сложил до хитовете на годината. Такива мангали всяка година изкарват някой хит, но към днешна дата никой не ги споменава, просто защото не се взимат на сериозно. 
Преставям си накрая някой да си напише личния топ 5 и да сложи “Татуировка” там, просто комично 😃

По примнип си прав, но това е предимно във форума. Това, че 20 човека не биха го сложили в топ 5,не означава, че хората, които го слушат не биха. 

Освен това Емилиано не е поредния мангал, а върви към прогрес и и се превръща в следващия Азис заради таланта си, въпреки че е ясно, че няма да помирише и половината от успвха му. 

До преди 2-3 години изобщо сред големите хитове не броихме кючеците, но след казуса Шефката нещата се промениха. Това, че някой мангал няма привърженици по форумите, не омаловажава успеха му. Татуировка ще пръска и дискотеките според мен, щото е доста игриво и зарибяващо парче. 

Дали ще се помни или не, не е важно. Важно е, че към момента прави повече гледания от дует на двете най актуални имена в 2та най актуални жанра, въпреки рекламата, която имаше Кавала. Да се научат от Емилиано как се прави кючек, а фенчетата на Галоша да изтрезнеят вече. 

  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин: Много съм доволен от успеха на SOS

Че той като изкарваше истински мегахитове през годините не ги хвалеше толкова, а сега се кефи на песен, чийто успех е едва минимален?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

По примнип си прав, но това е предимно във форума. Това, че 20 човека не биха го сложили в топ 5,не означава, че хората, които го слушат не биха. 

Освен това Емилиано не е поредния мангал, а върви към прогрес и и се превръща в следващия Азис заради таланта си, въпреки че е ясно, че няма да помирише и половината от успвха му. 

До преди 2-3 години изобщо сред големите хитове не броихме кючеците, но след казуса Шефката нещата се промениха. Това, че някой мангал няма привърженици по форумите, не омаловажава успеха му. Татуировка ще пръска и дискотеките според мен, щото е доста игриво и зарибяващо парче. 

Дали ще се помни или не, не е важно. Важно е, че към момента прави повече гледания от дует на двете най актуални имена в 2та най актуални жанра, въпреки рекламата, която имаше Кавала. Да се научат от Емилиано как се прави кючек, а фенчетата на Галоша да изтрезнеят вече. 

Ама има разлика между кючек на Галена и кючек на Емилияно. Единият има само циганска аудитория, и тя си го подкрепя. Галена има силна масова подкрепа, и реално нямат база за сравнение. Когато статута им е несъпоставим, не знам защо съпоставяме песните им? Аз лично извън форума дори не чувам за Емилияно, какво остана да чувам за хитове, но това явно е мой проблем. Всеки си има аудитория, просто тези сравнения от седмица са ми странни.

Докъде стигнахме аз да защитавам Галена 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Галин: Много съм доволен от успеха на SOS

Че той като изкарваше истински мегахитове през годините не ги хвалеше толкова, а сега се кефи на песен, чийто успех е едва минимален?

Засега песента се движи повече от добре, а впредвид последните му два флопа е нормално и да се радва. 

Впредвид съдбата на повечето песни на Алфа, тази е доста добре. Ама и песента си става. При Десита няма слабо и неуспешно от Излъжи ме насам. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...