Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 32 минути, Moovit каза:

Нашето любов е >>> Моето слабо място >>> С теб или с никой >>> Режим непрелична >>> rest >>> Така ни се пада, Не ми пречи, Повече не питай, Пиян

Дуетите бледнеят пред соловите.

Така ни се пада наистина е ужасна. Аз най-много харесвам Да гори и Изтриваш.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изкрещи, че ме искаш като луд, че не даваш да пипа никой друг! И до кръв ме целувай, силно да боли, да боли! Изкрещи, че ме искаш - повтори и стената с длани удари! Няма нищо случайно, да сме на ръба.... в мен си ти, в теб съм аз! ❤️ 😘 

  • Like 2
  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяхте споделили преди няколко страници кавъри, бях изненадан Анелия, че има толкова в последните години. 

Доста от песните обаче не са кавъри в истинския смисъл на думата, а са използвани само фрагменти и това е световна практика.

Някак преди бях против кавърите, защото в един момент става така, че най-големите попфолк хитове в България са кавъри, но пък сега си мисля и какво от това?

Всъщност доста от българските версии са доста по-барнати като аранжимент и звучат по-добре и от оригиналите. Разибра се има и изключения.

И тъй като Джеси е твърде много тия дни във форума, ще ви поздравя неделно с друго кавърче, които гърмеше здраво:

 

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ви класен кавър

Ще се включиш ли сега в телефоната игра? SMS-а нещо спря, аз загубих си ума. Ах любовната стрела, май улучи ме в целта и разбрах едва сега ще ми бъдеш ти съдба.
 

 

  • Like 1
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, RumyanaFen каза:

https://www.instagram.com/p/CIJLIvapSVW/?igshid=u24vnw5mk71j Наща пак с нова песен скоро?

 

Ще има някаква връзка с “хеликоптера”, който прави по участията. 😉

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия пусна феновете си да чакат две години и отлагаше албума и ся няма нито една нова песен в него ПАДАММММ 

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чуй ме, хубаво, златото ми! Ти недей си мисли, че ме нямаш!!! Аз до днес много лъгана бях и звезди ти, недей да ми сваляш! Само, че без тебе много ми е криво!!! Някакво такова.... влюбено-горчиво! Теб на пиене, мен наред ме кара, щом те няма, щом те няма.... ❤️ 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Fast каза:

Аз не мога да ги разбера. Договориха си бранд с Мегз (значи можело) но продължават да мрънкат за долните пушилни. 

Много ясно, все пак това е сектор, в който заетите са около 100 хил. души и ги интересуват тях, а не участията им. Те за другите се грижат, не за себе си... 😃

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, ако преценят нека ми сложат наказателни проценти, но Галин и Алфа е най-голямата сбирщина от тъпи пу***

Пластмасови идиоти, рязчитащи предимно на външен вид, който никак не е впечаетляващ. Дана има приятен глас, но е малка дрисла, която има да яде много пиш** и шамари, докато изобщо стигне до някъде.

 

  • Like 6
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как точно Поля - сополЯ определя кое е върхът? Как се определя този връх в любовта? Трябва ни отговор на нейната тайна непозната. Колко сладко и носово пеене само. Сигурно всичките си песни ги е записвала леко хремава. 

 

  • Like 1
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Как точно Поля - сополЯ определя кое е върхът? Как се определя този връх в любовта? Трябва ни отговор на нейната тайна непозната. Колко сладко и носово пеене само. Сигурно всичките си песни ги е записвала леко хремава. 

 

Това е защото много се облизва. 

 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Ама ако и Джъмбо не работеше, щеше да се реве за бизнеса. 

Трябва да се търси балансът между здраве и икономика. Очевидно по Коледа магазини като Джъмбо и Техномаркет влияят по-добре на икономиката, от чалгарниците, където не се плащат данъци и осигуровки. 

 

А то щото в Джъмбо всичките ги осигуряват на колкото взимат....

Разбира се, че мерките са абсурдни. Човек има право на избор. Освен това могат и по моловете да допускат по малко хора. Има начини да се измисли, в противен случай сме свидетели на дискриминация. Много добре знаем какво е по веригите, блъсканица и опашки по 50м.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , pacho каза:

Тука заговорихте за ЕКСТРА-ТА. Много си е добре, отива й и по мярка й става. С много яка песен се завърна, ама не я отразиха. Малко ме е срам дори, че трябва да ви я напомня.

 

Много любима песен! ❤️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Krislena каза:

май наистина Диона вече не е част от Алфа

https://www.instagram.com/p/CHyQd2tp7ch/

Галин уж казал, че ще обяви ако има промени в Алфа.

Диона май ходи с Торино 🤔 може просто да е заета с него и да няма време за молове 😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...