Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Slavi каза:

Засега песента се движи повече от добре, а впредвид последните му два флопа е нормално и да се радва. 

99К гледания в събота вечер при номер 1 в Трендинг още на десетия ден не е “повече от добре”, повярвай ми. Дори да изключим гледанията, някой усеща ли я тая песен като хит...

Хит е “Той”. Хит е “GPS”. Това не е. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Нищо не разбрах ама добре пее тука и не квичи като в последните й.

ю лайк толкинг абаут йорселф? ю нийдед ми ту фигз ит? 

Ако се абстрахираме от доста твърдото произношение, всъщност я пее много добре. Дано скоро напуска алфа и да видим нещо реално от нея, а не да я спъват, за да са наравно с Десита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука заговорихте за ЕКСТРА-ТА. Много си е добре, отива й и по мярка й става. С много яка песен се завърна, ама не я отразиха. Малко ме е срам дори, че трябва да ви я напомня.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Danger. каза:

99К гледания в събота вечер при номер 1 в Трендинг още на десетия ден не е “повече от добре”, повярвай ми. Дори да изключим гледанията, някой усеща ли я тая песен като хит...

Хит е “Той”. Хит е “GPS”. Това не е. 

Всичко друго беше много добре, ама накрая ни разправяш вицове ;)

Я да те поздравя с единствения хит тази година, стига с тия слаби ракии, от якото наливам ти ... 

 

  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Да, проверих и ми показва данни само за последните 12 месеца и наистина 1/3 от гледанията на Добре ли си за този период са от чужбина, което не означава директно Сърбия.

Обаче как ще коментираш че Пиян тази година е направила 7.8М от които 2.04М са от чужбина. Демек скоро 1/3 и при нея, а е цялата на бг?!

Мисля че е време да признаеш че Добре ли си не стана никакъв хит извън граница, а в Бг беше и е на равно с другите.

Никога не съм отричал, че е хит. А, че за годината 2019 има по големи такива. 

Освен това клипа на Добре ли си от канала на Миле са само от Чужбина. Ясно е, че не е хит на Балканите. Трябва да има поне 100 милиона да се счита за такъв. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария дали осъзнава колко популярна коледна песен има ?

Това всяка година около празниците кърти с гледания. Може след 10-тина години да е нейната All I want for Christmas is you. :D

Нека припомня, че скандалната Райне също има коледен хит!

 

  • Love 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Danger. каза:

99К гледания в събота вечер при номер 1 в Трендинг още на десетия ден не е “повече от добре”, повярвай ми. Дори да изключим гледанията, някой усеща ли я тая песен като хит...

Хит е “Той”. Хит е “GPS”. Това не е. 

И как някой да я усети като хит като сме яко лок даун? 

Още е рано да се говори дали ще е хит. Но 10 дни над 100ка не е зле, впредвид съдбата на повечето излизащи неща. 

Знам, че Алфите са ти трън в очите, но се вижда, че върви по добре от доста други алфа неща. 

Като цяло при Десита има голям прогрес тази година. 

Лидия и тя се затвърждава в топ 3 след Галена и Преслава. В ютуб чартс ми направи впепатление, че е трета от жените по гледания за последните 12 месеца. Преслава е втора като се има впредвид, че е издала само 1 песен през 2020.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Danger., топик клип на Татуировка за 19 часа има около 40 ка гледания. Тоест все още си прави с 50 ка повече от Кавала и ако продължава така скоро може и дс мине Кавала по гледания.

А забеляза ли във вчерашния скрийн на Ютуб чартс, че Излъжи ме е с почти 1,5 милиона гледания в БГ над Ламбото. Не е чудно. Фики доста го слушат турците в Германия, Холандия и Белгия. 

Screenshot_20201128_164221_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20201129_110908_com.google.android.youtube.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Тука заговорихте за ЕКСТРА-ТА. Много си е добре, отива й и по мярка й става. С много яка песен се завърна, ама не я отразиха. Малко ме е срам дори, че трябва да ви я напомня.

 

Най-добрата й песен през последните години. Ако я пееха Галя или Прилепа, щяха да я пишат мегахит.

 

Мен тоя сезон ме кефи само Татуировка и, моля, не я наричайте кючек. Стандартен попфолк си е.

  • Like 2
  • Love 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма по-красиво чувство когато ти го казват постоянно и всеки ден и ти го казваш от сърце на половинката.... ❤️ За всички които обичат и ги обичат! 😘❤️ 

  • Like 1
  • Love 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Никога не съм отричал, че е хит. А, че за годината 2019 има по големи такива. 

Освен това клипа на Добре ли си от канала на Миле са само от Чужбина. Ясно е, че не е хит на Балканите. Трябва да има поне 100 милиона да се счита за такъв. 

Ама удобно пропусна че и Пиян има почти еднакви гледания от чужбина...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя ви е любимата песен от новата флашка на Башурка, на кое парче трябва да заложи? Моят топ фаворит е "Оставаш сам" - очаквам да стане мегахит! ❤️ Дано Гери последва примера й - още си чакам албума "От този момент" с водещ трак "Твоите думи - remix"!

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Коя ви е любимата песен от новата флашка на Башурка, на кое парче трябва да заложи? Моят топ фаворит е "Оставаш сам" - очаквам да стане мегахит! ❤️ Дано Гери последва примера й - още си чакам албума "От този момент" с водещ трак "Твоите думи - remix"!

Кукла, Калифорния, Специално за всяка ❤️ Като се замисля тия са ми най на мен. Да, бе... Отречи това "завръщане" още продължава... :D От този момент и всеки следващ момент.

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Ама удобно пропусна че и Пиян има почти еднакви гледания от чужбина...

Не го пропуснах

1. Нямам спомени как е било миналата година статистиката. Ако някой пази скрийн ще е добре, за да го проследим. 

2. Ето този клип на Добре ли си не участва в статистиката, а 90% от гледанията му са от Чужбина, което още повече увеличава гледанията на Добре ли си от  Чужбина

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия албум с 30 песни, и нито една нова. Дъното ще копае тази флашка с 5 хита на кръст. Включила всякакви бози от 2013 даже, а можеше да се постарае повече

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, така, така! Целувай ме така! И всичко друго забрави сегааааааааа!!! Така, така, така! Докосвай ме така! Обичай лудо, наша е нощта-а-а-а-а..... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 😘 

  • Like 3
  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

 

 

Нашето любов е >>> Моето слабо място >>> С теб или с никой >>> Режим непрелична >>> rest >>> Така ни се пада, Не ми пречи, Повече не питай, Пиян

Дуетите бледнеят пред соловите.

Редактирано от Moovit
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...