Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Danger. каза:

По логиката на Слави трябва да броим “Жено бягай” за хита на 2019, а “Добре ли си” и “Пиян” кучета ги яли...

И по коя точно моя логика трябва да броим Жено, бягай за хита на годината? Точно аз съм един от потребителите, на които е ясно, че гледанията не винаги определят най големия хит и точно по тази логика нито Жено, бягай, нито Добре ли си са в топ 3 на 2019. Само Галеновите си се самозаблуждавате, но вътрешно и вие знаете, че са крачка назад от Тръгвай си, Акула и Пиян. Разликата между Акула и Добре ли си е малко над милион в полза на втората, но ютуб чартс доказа, че 1/3 от гледанията на същата не са бг трафик. 

Иначе ако Жвно, бягай беше на Галена, щяхте и до Шушана да я бутате заради гледанията, както правехте с Шефката, която също се слушаше и от мангалите. 

Просто сте досадни с двойните си стандарти. Като някой мангал прави гледания, идват от малцинствата, а когато Галош е в дует с мангалите от фам Стораро, всичко в точно. 

 

Още сте ми смешни как години наред вярвахте наивно, че комбинацията Галена и Криско може да доведе до невиждани резултати в бг музиката и се гласяхте за нова Шушана/Хабиби/Гледай как се прави, а резултатът бе колкото на всяко второ успешно парче в бранша, с което може да се конкурира дори Емо от махалата. Често ще ви подигравам за това😁

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Само Галеновите си се самозаблуждавате, но вътрешно и вие знаете, че са крачка назад от Тръгвай си, Акула и Пиян.

Старата песен на нов глас. Хубавото в случая е, че нещата които ти мислиш за реални факти не съвпадат с действителността. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Stela каза:

20201128_155915.jpg.4f5b5d589e464c0cad951ec74126efd4.jpg

Почнал си да забравяш нещо ми се струва. :3fdb8960598fa63e:

Все пак съм използвал думата вероятно, което променя и смисъла. Иначе в друг пост бях написал, чев дългосрочен план ще я мине, но Гери Никол стартира с доста слаби гледания, а Кавала с 1милион за 2 дни. 

преди 4 минути, -A. каза:

Бе защо в нейбъла не може да се добави Манията на Емрах? Парчето е в тренднинг, кърти с около 100к дневно и като нищо да се задържи доста време защото е доста различно от масовката. 

Защото е неплатен кавър. По същата причина и Г класата не беше качена. Мелето не иска такива песни да влизат. И според мен е тъпо. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Старата песен на нов глас. Хубавото в случая е, че нещата които ти мислиш за реални факти не съвпадат с действителността. 

Докажи, че масово хората мислят, че Добре ли си е хита на годината. Само Галеновите го твърдите. Неутралните фенове не. 

Ако смятаме гледанията от България, които са фактор за вас, то Акула и Тръгвай си пак са пред Добре ли си. 

И изобщо не говорим коя се е задържала, а коя е била най големия хит в съответната 2019.

Иначе като се опита да омаловажиш Тръгвай си наскоро, ти пляснах по челото, че Акула все още прави повече гледания от Добре ли си 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Все пак съм използвал думата вероятно, което променя и смисъла. Иначе в друг пост бях написал, чев дългосрочен план ще я мине, но Гери Никол стартира с доста слаби гледания, а Кавала с 1милион за 2 дни. 

Защото е неплатен кавър. По същата причина и Г класата не беше качена. Мелето не иска такива песни да влизат. И според мен е тъпо. 

А влиза ''Татуировката'' на Азис, която всъщност е песен на Емилиано или кавърите дето правеше Диона? Пълна глупост!

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

2019 изявен хит над останалите просто НЯМА. Може би тогава “Тръгвай си” една идея беше над другите, защото предизвика фурор, но към днешна дата “Добре ли си” и “Пиян” са по-успешни и повече се слушат от нея. Това се казва сигурно за стотен път в тоя форум.

Дори в нейбъла за последното денонощие “Добре ли си” е с 14К, “Пиян” е с 12К, а “Тръгвай си” я няма в нейбъла.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Danger., очакват те още безсънни нощи. Кавала не прави повече гледания от Татуировка.

1. Има клип в попнейбъла, който е качен уж като песен на Азис, който прави по 13ка-15ка

2. И този клип прави по над 10 ка дневно. Специално за твббсъм ги засякал днес в 16 часа, за да ги добавя утре към гледанията на официалния. А сега се поздрави

 

  • Like 1
  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Взе да ставаш адски противен и нахален със скапаната ти Татуировка и какво ли не. Оливаш се да буташ песен, която дори 20% от българите не я слушат, както и самият ти. Не вярвам някой във форума да си я пуска доброволно. 

Тая песен не е влезнала нито веднъж в ТОП 100 дори на Спотифай/Епъл. Доказателство, че единствено мангали я слушат.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

2019 изявен хит над останалите просто НЯМА. Може би тогава “Тръгвай си” една идея беше над другите, защото предизвика фурор, но към днешна дата “Добре ли си” и “Пиян” са по-успешни и повече се слушат от нея. Това се казва сигурно за стотен път в тоя форум.

Дори в нейбъла за последното денонощие “Добре ли си” е с 14К, “Пиян” е с 12К, а “Тръгвай си” я няма в нейбъла.

Ама ние говорим за съответната 2019. Какво значение има, че през 2020 е паднала като гледания, като през 2019 до края е била тотален мегахит. 

То и В твоитв очи към днешна дата е с повече гледания от Ела и си вземи например, но всички знаем, че през 2015 Ела и си вземи беше бахти фурора и В твоите опи дори не влизаше в топ 3 на хитовете. Просто се разви и след това. 

Освен това отново пропускаш Акула, която от двата клипа прави повече гледания от Добре ли си, което моце да се провери черно на бяло в месечните попнейбъли от последните месеци. И Тръгвай си до лятото правеше супер добри гледания. Нормално е като изтриха сума и клипове дори от канала на Пашев, това да даде отражение. Възползваш се от това, за да буташ песен, която наистина е успешна, но годината 2019 не се отъждествява с нея. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Взе да ставаш адски противен и нахален със скапаната ти Татуировка и какво ли не. Оливаш се да буташ песен, която дори 20% от българите не я слушат, както и самият ти. Не вярвам някой във форума да си я пуска доброволно. 

Тая песен не е влезнала нито веднъж в ТОП 100 дори на Спотифай/Епъл. Доказателство, че единствено мангали я слушат.

То пък щото мангалите не трупаха гледания на Шефката и Ламбото, ама това не ти пречеше да си в еуфория от успеха им. 

И аз не слушам Емилиано, но явно има таргет, който го слуша. Малцинствата са част от страната и не виждам логика защо трябва да се омаловажава успеха им... Меди също го слушат и мангалите. Стораровире също... 

Това, че на теб нв ти изнася, защото не е изгодно да буташ Кавала, си е лично твой проблем. Бъди сигурен, че мангали слушат и Кавала, така както слушаха и предните и кючеци. 

 

И вие сте противни и досадни с опитите да изкарате Галена като нещо повече от най обикновена чалгарка с по лъскави клипове но го правите. 

 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ли те намерих тебе? Ти ли ме намери мен? Сети се..... :D Някой е уцелил най-доброто време просто да ни събере!  ❤️ 😘 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизам във форума като глас на разума и ви казвам: "Не се карайте, а ставайте по-високи, слушайки този хит!"

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, RumyanaFen каза:

И това Татяна цепеше от хитове по това време

Защо да обикаляш?! Мини по прякото-о-о-о-о-о.... :D Яко! Въртииииии..... Имаше и един дует с Гюнай - Най-добра си, това си е направо да се качиш на масата и да не слезеш от там! :D 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

И вие сте противни и досадни с опитите да изкарате Галена като нещо повече от най обикновена чалгарка с по лъскави клипове но го правите. 

 

Преслава според теб е най-обикновена чалгарка? 😂🤧 Как можа...

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Взе да ставаш адски противен и нахален със скапаната ти Татуировка и какво ли не. Оливаш се да буташ песен, която дори 20% от българите не я слушат, както и самият ти. Не вярвам някой във форума да си я пуска доброволно. 

Тая песен не е влезнала нито веднъж в ТОП 100 дори на Спотифай/Епъл. Доказателство, че единствено мангали я слушат.

Аз лично си я пуснах доброволно. Даже няколко пъти и повече от прехваления Кавал - парадията омръзва, а като кючек не струва, няма кво да се лъжем. 

преди 13 минути, Moovit каза:

Преслава според теб е най-обикновена чалгарка? 😂🤧 Как можа...

Аз за такава чалгарка не съм чувал,някоя нова ли е? 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , presi_fen! каза:

Това тук го изкарвайте тотален хит на тоя парцал Емануела , а сега кво хахаха.

 

Тоя парцал след последните изцепки я сложихме в графата персонанонграта, та си сее там из фейса концперативните теории, няма кой да се занимава с нея.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Runevski каза:

Я, Деси Слава пеела вокалите :1000(33):

 

Това същата Рени от "Влюбих се опасно" , "Вик и зов" и "Горчиво и сладко ли е"??? Тотал щета, направо да ти се прииска "Искам бебе". 

Между другото Десислава никъде не я чух, попрехвърлих "песента". Ако някой може да ми каже на коя минута мога да я чуя ще е чудесно, че не бих си причинил отново доброволно това "творение". Жалко за Рени. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Това същата Рени от "Влюбих се опасно" , "Вик и зов" и "Горчиво и сладко ли е"??? Тотал щета, направо да ти се прииска "Искам бебе". 

Между другото Десислава никъде не я чух, попрехвърлих "песента". Ако някой може да ми каже на коя минута мога да я чуя ще е чудесно, че не бих си причинил отново доброволно това "творение". Жалко за Рени. 

На припева се чува по-ясно Деси. 
Иначе базик, базик, ама “Искам бебе” сумарно има над половин милион гледания. 

Но да, нито днешната Рени е онази, покоряваща върховете, нито Глория, нито Ивана, нито Нелина.. Факт.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...