Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 20 минути, Danger. каза:

:roll1: 

Какво унижение само. Те дали знаят въобще кой е Емилиано? Щото надали хора от български произход му слушат песните.

Галена вече знае кой е Емилиано със сигурност. Самата тя се похвали в Инста с данни от попнейбъл, от което следва, че е доста добре запозната и със сайта и с това, че никой си Емо от махалата я дънеше в комплект с Криско. 

А щом малцинството в страната генерира повече гледания на Емо от махалата от най актуалните изпълнители от двата жанра, които си направиха реклама и по БТВ и по Нова в праймтайма, може само да ти подскаже каква малка извадка от населението се интересува от попфолка и в частност от Кавала. Което пък е достатъчно показно за другия фен на Галена Муув нещо си и с което може да си завре статистиките в... Камината😁

Гадно е, знам, любимеца ти да е номер 1 във времена, в които основно студенти, пияндурки и някой друг тийн се вълнува от творчеството ти и то предимно за да друсне маане ма парчето ти... А масовото население в същото време да те няма за нищо. Василка може да е всякаква, но е признат и за глас и за успял от всеки човек във всяка една прослойка и таргет. Деса, Софка и Преса дори също.

А бяха времена, в които, когато Деса, Анелия, Кама, Ивана, Преса и други пуснеха нова песен, още на другия ден тя беше на касета/СД в почти всяко едно домакинство, кола и течеше на всяка улица

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

❤️😘❤️ {P} ❤️ Искам да си тука, тука, мой веднага!!! Искам да си само мой, мой - веднага!!! Искам да си тука, тука, мой веднага! Искам да си тука, тука мой веднага! Искам да си само мой, мой веднага!!! Искам да си тука, тука - мой, веднагаааааааа...... !!!!!!  Само ще ти кажа ..... ❤️ 😘❤️ {P} ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

❤️😘❤️ {P} ❤️ Искам да си тука, тука, мой веднага!!! Искам да си само мой, мой - веднага!!! Искам да си тука, тука, мой веднага! Искам да си тука, тука мой веднага! Искам да си само мой, мой веднага!!! Искам да си тука, тука - мой, веднагаааааааа...... !!!!!!  Само ще ти кажа ..... ❤️ 😘❤️ {P} ❤️ 

Мъжа в клипа е много секси да!❤️🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, RumyanaFen каза:

Мъжа в клипа е много секси да!❤️🤣

Доста..... ха ха... ама май тоя батко сме го гледали и в други клипове. Шики ай, шики ай :D 

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, RumyanaFen каза:

Кои аз не се сещам нещо?

Ами не знам, струва ми се, че и в други клипове участва или се бъркам? Но видеото е уникално и песента! Заслужаваше повече внимание!

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Slavi каза:

Галена вече знае кой е Емилиано със сигурност. Самата тя се похвали в Инста с данни от попнейбъл, от което следва, че е доста добре запозната и със сайта и с това, че никой си Емо от махалата я дънеше в комплект с Криско. 

Определено Галена следи нейбъла. 🤪

Screenshot-20201128-132647-One-UI-Home.j

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Danger. каза:

По логиката на Слави трябва да броим “Жено бягай” за хита на 2019, а “Добре ли си” и “Пиян” кучета ги яли...

Аз мисля че това е оная дето я пратиха в турския нейбъл.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само тебе искам, искам само тебе. В нощите, в дните ми - само Аз и Ти! Само тебе искам, искам само тебе. Чуваш ли, пулса ми как го ускори? В дома ми влезе, като параноя. Сърцето взе ми и ме направи своя. Само с тебе жадна за живот съм. Само с тебе, ЦЯЛАТА ЛЮБОВ съм. ❤️ 😘 

 

  • Like 2
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И секс и любов..... виждам в теб и ги искам! На екс, афтършок съм за теб, рязко влизам. ДА, Жестока, Страхотна, но Лоша и Опасна, за теб съм Любима и друга няма място!!!!! ❤️  ❤️❤️ Ще ти опъвам нервите, няма да спра!!!!!  .......    ❤️ 😘❤️ 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

И секс и любов..... виждам в теб и ги искам! На екс, афтършок съм за теб, рязко влизам. ДА, Жестока, Страхотна, но Лоша и Опасна, за теб съм Любима и друга няма място!!!!! ❤️  ❤️❤️ Ще ти опъвам нервите, няма да спра!!!!!  .......    ❤️ 😘❤️ 

Ето това е топ😂

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Галена вече знае кой е Емилиано със сигурност. Самата тя се похвали в Инста с данни от попнейбъл, от което следва, че е доста добре запозната и със сайта и с това, че никой си Емо от махалата я дънеше в комплект с Криско. 

А щом малцинството в страната генерира повече гледания на Емо от махалата от най актуалните изпълнители от двата жанра, които си направиха реклама и по БТВ и по Нова в праймтайма, може само да ти подскаже каква малка извадка от населението се интересува от попфолка и в частност от Кавала. Което пък е достатъчно показно за другия фен на Галена Муув нещо си и с което може да си завре статистиките в... Камината😁

Гадно е, знам, любимеца ти да е номер 1 във времена, в които основно студенти, пияндурки и някой друг тийн се вълнува от творчеството ти и то предимно за да друсне маане ма парчето ти... А масовото население в същото време да те няма за нищо. Василка може да е всякаква, но е признат и за глас и за успял от всеки човек във всяка една прослойка и таргет. Деса, Софка и Преса дори също.

А бяха времена, в които, когато Деса, Анелия, Кама, Ивана, Преса и други пуснеха нова песен, още на другия ден тя беше на касета/СД в почти всяко едно домакинство, кола и течеше на всяка улица

Май имаш бушуващи 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RumyanaFen каза:

Ето това е топ😂

Ха ха, сещам се за тая песен. Забавна е. Нали и някаква Радка Куршума или там каквото беше, имаше версия май на това? 

На Татянчето страшно много песни ми харесват, но Да сме квит, Допинга и А уж не бях такава са ми най. ❤️ Най-комична обаче ми е Раз, два. :D Айде, Бате, ти си! :D :D :D 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Ха ха, сещам се за тая песен. Забавна е. Нали и някаква Радка Куршума или там каквото беше, имаше версия май на това? 

На Татянчето страшно много песни ми харесват, но Да сме квит, Допинга и А уж не бях такава са ми най. ❤️ Най-комична обаче ми е Раз, два. :D Айде, Бате, ти си! :D :D :D 

Радка е легенда просто...🤣

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

1. Никога не съм казвал, че Кавала няма да мине песента на Гери Никол. Все пак втората стартира със супер малки гледания, а първата с милион за 2 дни и малко. Покажи пост, в който съм го твърдял. 

20201128_155915.jpg.4f5b5d589e464c0cad951ec74126efd4.jpg

Почнал си да забравяш нещо ми се струва. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кавала е номер 2 хит на есента/зимата след песента на Меди.

Мисля, че темата е коментирана достатъчно и на повечето потребители им писна от едно и също. 

И двете песни щяха да са още по-големи хитове ако имаше дискотеки, особено втората, но няма. Тва е положението. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе защо в нейбъла не може да се добави Манията на Емрах? Парчето е в тренднинг, кърти с около 100к дневно и като нищо да се задържи доста време защото е доста различно от масовката. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...