Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, asylum каза:

Роксана с новогодишен концерт, постарала се е. Големити звизди кугъ? 

Големити звизди явно чакат Палома да напълни памперса за да пуснат Пуфис още някоя кинта за лайф сменянето му. Кума Лиса явно наистина се е отказала и вече ще бута щерката да става яка тупалка още от малка. 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Големити звизди явно чакат Палома да напълни памперса за да пуснат Пуфис още някоя кинта за лайф сменянето му. Кума Лиса явно наистина се е отказала и вече ще бута щерката да става яка тупалка още от малка. 

 

А ти наля ли си от якото тая година?

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Нали има пандемия? Какви са тия цървули?

Тя и Глория пяла на 25 в марково хотел, та сигурно там се е накичила. В България май работят ресторантите към хотелите. Вижте и сторитата на Рени... най-накрая да види участие. Не знам що за алчен човек трябва да си да св кефиш и да пееш в подобна ситуация, след като мрънкаш по всякакви тв как няма пари ... отвратителни жени

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

А ти наля ли си от якото тая година?

 

Разбира се. Нали съм Нарцис :)

 

Иначе да се върнем на темата. Празниците все още не са свършили, така че предлагам следния график за лайфове 

Ивана може да е на Ивановден

Глория ще бъде на Бабин ден ;) 

Тони Дачева на Антонов

Ариа няма кой да я чака чак до Маров ден, служебно я слагаме за Атанасов. 

А най-голямата звезда в момента, Ваня Великова, я приканвам да стриймва най-малкото всеки ден минимум по едни 60 минути. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Разбира се. Нали съм Нарцис :)

 

Иначе да се върнем на темата. Празниците все още не са свършили, така че предлагам следния график за лайфове 

Ивана може да е на Ивановден

Глория ще бъде на Бабин ден ;) 

Тони Дачева на Антонов

Ариа няма кой да я чака чак до Маров ден, служебно я слагаме за Атанасов. 

А най-голямата звезда в момента, Ваня Великова, я приканвам да стриймва най-малкото всеки ден минимум по едни 60 минути. 

Мисля, че точно по това време от годината открихме Клеа! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Тя и Глория пяла на 25 в марково хотел, та сигурно там се е накичила. В България май работят ресторантите към хотелите. Вижте и сторитата на Рени... най-накрая да види участие. Не знам що за алчен човек трябва да си да св кефиш и да пееш в подобна ситуация, след като мрънкаш по всякакви тв как няма пари ... отвратителни жени

Жалка история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Тя и Глория пяла на 25 в марково хотел, та стигурно там се е накичила. В България май работят ресторантите към хотелите. Вижте и сторитата на Рени... най-накрая да види участие. Не знам що за алчен човек трябва да си да св кефиш и да пееш в подобна ситуация, след като мрънкаш по всякакви тв как няма пари ... отвратителни жени

То целия локдаун в бг е няква пародия доколкото чувам, каква изненада, напрао гутен морген. Остава само да се молим на иконите как има и нормалните хора да взимат собственолично по-разумни решения за здравето си. 
 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DarkChild каза:

Жалка история.

Абсолютно. Като видя известни личности да се жалват... когато от 16 годишни им тъпчат пазвите с бакшиши и са взимали за участия толкова, колкото в най-тегавите години през 90 масата българи са взимали толкова за години...

преди 24 минути, Lelqtian каза:

То целия локдаун в бг е няква пародия доколкото чувам, каква изненада, напрао гутен морген. Остава само да се молим на иконите как има и нормалните хора да взимат собственолично по-разумни решения за здравето си. 
 

 

То навсякъде е така. Тук в швеция онзи ден сирийска сватба с 250 човека... вземи си 😅 да се върна в бавария ми искат нег пср и карантина, а студентите си се събират по общежития и тн без да им пука... всичко е до индивидуална отговорност, а в България такова усещане масово липсва. В Жърмани поне яко щрафвта, ако не изпълняваш

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Традицията повелява ‘Нова година — нов календар от Галена’ 😁 Нямаше как да разочаровам хилядите от вас, които ми писаха, че го очакват с нетърпение. С удоволствие ви представям календар Галена 2021 — моето скромно ‘благодаря’ за всички вас, с пожелание да не ме гледате само на страниците му през тази година 😂 И тъй като традициите не са това, което бяха, реших първите, които ще го получат, да бъдат избрани на случаен принцип — 100 от абонатите в моя YouTube канал: https://youtube.com/channel/UCpDazS4et8CYGPOf7ErkTLw А когато възобновим срещите на живо, ще има и за останалите 😊 Нека 2021 е нашата година!

134990286_10157664934142765_249654253718

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Krislena каза:

Традицията повелява ‘Нова година — нов календар от Галена’ 😁 Нямаше как да разочаровам хилядите от вас, които ми писаха, че го очакват с нетърпение. С удоволствие ви представям календар Галена 2021 — моето скромно ‘благодаря’ за всички вас, с пожелание да не ме гледате само на страниците му през тази година 😂 И тъй като традициите не са това, което бяха, реших първите, които ще го получат, да бъдат избрани на случаен принцип — 100 от абонатите в моя YouTube канал: https://youtube.com/channel/UCpDazS4et8CYGPOf7ErkTLw А когато възобновим срещите на живо, ще има и за останалите 😊 Нека 2021 е нашата година!

134990286_10157664934142765_249654253718

Поне със сигурност ще изглежда по-изпипано от на Преси календара с пембекенан и 1 снимка 💁😀

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Мали, тази ЛИДА писала на Галин, послучай Новата Година: “Благодаря на Господ, че съм по едно и също време на Земята, когато си и ти”. 
Тия хора се взеха за извънземни и безсмъртни направо. Като че ли Галин е втория Исус Христос. Даже си го постнали на стори. Това славата не е майтап работа. Какви неща причинява на хората не е истина. 

Имайки предвид нулевия шанс някой продуцент да я иска някога в тоя живот, Галин си е направо Исус за нейната кариера.

  • Like 1
  • Haha 6
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Мали, тази ЛИДА писала на Галин, послучай Новата Година: “Благодаря на Господ, че съм по едно и също време на Земята, когато си и ти”. 
Тия хора се взеха за извънземни и безсмъртни направо. Като че ли Галин е втория Исус Христос. Даже си го постнали на стори. Това славата не е майтап работа. Какви неща причинява на хората не е истина. 

Имайки предвид нулевия шанс някой продуцент да я иска някога в тоя живот, Галин си е направо Исус за нейната кариера.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...