Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 45 минути, WindWalkerMonk каза:

Е то Анелия освен от Галя и Преса, има по -  успешна кариера от всички останали. Без изключения. 

По-успешна от Азис, Деса, Глория, Ивана, Камелия едва ли. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Чакам го с нетърпенмие, това е моята библия!

 

 

Да не забравяме и “Неудобни въпроси”, “Мой”, “Пак ли”, “Феноменален” и други..

Иначе била само с 3 масови хита. :D :D :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

По-успешна от Азис, Деса, Глория, Ивана, Камелия едва ли. 

Зависи от гледната точка. То в тоя бранш всичко има и фалшимент, не, не, не, грешка. Не в тоя бранш, в тая държава всичко има фалшимент 50%. Всеки е голям, докато не седне в скута на някой по - голям. 

Иначе топоветет които аз знам документирано са:

Това са върховете, които аз видях като търсех за всяка от "големите" през годините.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Мислех си го, но последните 10 години Галена я надмина. Не мисля, че е по уважавана от Галена. Галош е много подценявана.

Да не говорим че това че последните 10 години е топ име направи да се слушат и старите й песни от периода 2006-2009, които вече са по-гледани от хитовете на тези години(освен тези на Преслава), нищо че са в пъти по-малки хитове.

Примерно тази песен с почти 4М е втората най-гледана пайнерска песен от 2006, след Нямам Право, а тогава дали е влизала и топ 20?!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Не петата, а в ТОП 5. Вече как са наредени там може да се обсъжда.

А Галена, Преслава, Азис, Тони Стораро, Софи Маринова и други, къде са? Те не са ли легенди на жанра? :D Не се заяждам, просто отново бутаме Глория, Ивана, Камелия и Десислава, а другите, които не са никак за подценяване ги слагаме някъде там, просто в историята.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, SG каза:

 

@Runevski , защо не казваш, че Рени си е качила почти целия каталог в Spotify и че хит като Mercedes мачка цялата ретро чалга с 400k стрийма? 😮 Почваме да я слушаме засилено там.

Не го използвам и не съм наясно как стоят нещата там. Дори не знам кое е много и кое малко. Но не се учудвам, и в тубата сигурно има 15 милиона.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, SG каза:

 

@Runevski , защо не казваш, че Рени си е качила почти целия каталог в Spotify и че хит като Mercedes мачка цялата ретро чалга с 400k стрийма? 😮 Почваме да я слушаме засилено там.

Не го използвам и не съм наясно как стоят нещата там. Дори не знам кое е много и кое малко. Но не се учудвам, и в тубата сигурно има 15 милиона.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RumyanaFen каза:

Още от първата песен и потръгна добър старт на кариерата и!

Хахах тази песен ми е като някаква детска тийн песничка каквито сега пускат тия Алекс и Влади от попа.
Ей това е първия й ТОП!

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, GSA каза:

По-успешна от Азис, Деса, Глория, Ивана, Камелия едва ли. 

Никога не съм разбирал защо се приема за някакъв връх примерно Глория, Ивана като това са певици имали няколко силни години, но те през по-голямата част от кариерата си са никому интересни. Нямат хит от сигурно 10+ години, оставили са няколко златни хита и това е. Десислава добре успя да направи една успешна година и се задържа в някакъв топ дори след 20 години кариера. Камелия си е топ към днешна дата - актуална, хитова, успя да направи мега хит и за новото време, а не да лежи на 2002, 2003. Азис също е много над Глория и Ивана, а пък за Софка да не говорим 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, gabbati каза:

А Галена, Преслава, Азис, Тони Стораро, Софи Маринова и други, къде са? Те не са ли легенди на жанра? :D Не се заяждам, просто отново бутаме Глория, Ивана, Камелия и Десислава, а другите, които не са никак за подценяване ги слагаме някъде там, просто в историята.

Според мен като говорим за легенди и успешна кариера трябва да гледаме това, което е постигнато в най-силните години на жанра, когато той все пак се слушаше от целия народ и всички знаеха големите имена- от 1994 до към 2007. Положението след това са предимно успехи в дискотеки и сред определени таргети, а не пред цялата държава- това няма как да създаде същия легендарен статус. Но ако говорим за творческо дълголетие и задържане като имена- Галена и Преслава са стабилно в Топа, но това си е чисто и просто друга категория. Преслава заедно с Анелия също имат потенциал за първата категория обаче, има едно свободно място при Глория, Ивана, Камелия и Десислава. :D На тях двете минуса им е само и единствено, че са започнали по-късно и не са обхванали толкова дълъг период от златните години, което важи най-вече за Преслава. Галена за жалост съвсем няма място в този борба.

Ако ТОПа ще е и с мъже в него- да, Азис е номер 1 изобщо, той смачка безпощадно не само в ретро чалгата, а и в новата. И Софка е стабилен претендент, да, но лично по мое мнение не е имало чак такава истерия по нея като към другите, просто си е един от най-признатите гласове и има вечни хитове. А Тони е по-скоро от типа, властвал в новата ера, а в старата има само няколко мега хита като много други. 

Такива и ще си останат нещата освен ако не настъпи нова златна ера.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Никога не съм разбирал защо се приема за някакъв връх примерно Глория, Ивана като това са певици имали няколко силни години, но те през по-голямата част от кариерата си са никому интересни. Нямат хит от сигурно 10+ години, оставили са няколко златни хита и това е. Десислава добре успя да направи една успешна година и се задържа в някакъв топ дори след 20 години кариера. Камелия си е топ към днешна дата - актуална, хитова, успя да направи мега хит и за новото време, а не да лежи на 2002, 2003. Азис също е много над Глория и Ивана, а пък за Софка да не говорим 

Много си прав! Като топ 3 реално се приемат Азис🤢, Камелия и Софка, пък колкото и хитове да са имали другите преди 15 години.
Глория и Ивана кога ще направят хит като Проблем 20 години след старта си? Да не говорим че беше и на Евровизия.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Гальо каза:

Никога не съм разбирал защо се приема за някакъв връх примерно Глория, Ивана като това са певици имали няколко силни години, но те през по-голямата част от кариерата си са никому интересни. Нямат хит от сигурно 10+ години, оставили са няколко златни хита и това е. Десислава добре успя да направи една успешна година и се задържа в някакъв топ дори след 20 години кариера. Камелия си е топ към днешна дата - актуална, хитова, успя да направи мега хит и за новото време, а не да лежи на 2002, 2003. Азис също е много над Глория и Ивана, а пък за Софка да не говорим 

Защото поколението на Глория и Ивана е повече като бройка от това на останалите. Когато Глория е била звезда 10 години 94/2004 е имало повече хора слушащи чалга. Затова и нейните турнета са успешни зад граница. Това са хората дето са я слушали и израснали с нейните песни. Тя затова й разби на единственият концерт дето е изглеждала голяма в Лондон с Преса, Ивана, Галин и пички майни и пя 3 пъти повече от тях с 6 биса или колкото там бяха. При това не пя Носталгия, а я чакаха. 

Ивана е горе долу на същото дередже и защото са силни на селските събори, единственото място където на светло се събират хора да слушат чалга. 

Същото важи и за Деса/Кама - много добре се позиционират в масата на българина, но и в клубовете. Затова според мен са над Ивана и Глория. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Софи пък какъв хит има като махнем кавъра “Проблем”? И тя, и Коцьо лежат на дуети и римейци, за да оцелеят. Нека пуснат нещо самостоятелно да ги видим тогава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Софи пък какъв хит има като махнем кавъра “Проблем”? И тя, и Коцьо лежат на дуети и римейци, за да оцелеят. Нека пуснат нещо самостоятелно да ги видим тогава. 

Поздрав скъпа с най - яката песен на нашият фалшивеещ психодиспансер:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Поздрав скъпа с най - яката песен на нашият фалшивеещ психодиспансер:

 

Ох, тя има поне 50 коя от коя по-яки и хитови песни. Поздрав и за теб мила:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Софи пък какъв хит има като махнем кавъра “Проблем”? И тя, и Коцьо лежат на дуети и римейци, за да оцелеят. Нека пуснат нещо самостоятелно да ги видим тогава. 

19M и 155к лайкове. Да не говорим че има и други комерс хитове от последните 10 години като Голямата любов, Един за друг итн..

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Runevski каза:

Не го използвам и не съм наясно как стоят нещата там. Дори не знам кое е много и кое малко. Но не се учудвам, и в тубата сигурно има 15 милиона.

 

Някои актуални хитове нямат толкова стриймове, колкото Мерцедеса. :D Ясно е, че предимно Сърбия си я подкрепя, но това пак си е тотален успех.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

19M и 155к лайкове. Да не говорим че има и други комерс хитове от последните 10 години като Голямата любов, Един за друг итн..

 

Не ги знам нито 1 от тези три мило, но знам това:

Истинската царица. отделно след тези никому неизвестни мултимилионни хитове на Софа, мога да дам поне още 10 на Тедето дето са масови хитове и ги знам котараче. Истинската гранд дама на фолка. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, SG каза:

Според мен като говорим за легенди и успешна кариера трябва да гледаме това, което е постигнато в най-силните години на жанра, когато той все пак се слушаше от целия народ и всички знаеха големите имена- от 1994 до към 2007. Положението след това са предимно успехи в дискотеки и сред определени таргети, а не пред цялата държава- това няма как да създаде същия легендарен статус. Но ако говорим за творческо дълголетие и задържане като имена- Галена и Преслава са стабилно в Топа, но това си е чисто и просто друга категория. Преслава заедно с Анелия също имат потенциал за първата категория обаче, има едно свободно място при Глория, Ивана, Камелия и Десислава. :D На тях двете минуса им е само и единствено, че са започнали по-късно и не са обхванали толкова дълъг период от златните години, което важи най-вече за Преслава. Галена за жалост съвсем няма място в този борба.

Ако ТОПа ще е и с мъже в него- да, Азис е номер 1 изобщо, той смачка безпощадно не само в ретро чалгата, а и в новата. И Софка е стабилен претендент, да, но лично по мое мнение не е имало чак такава истерия по нея като към другите, просто си е един от най-признатите гласове и има вечни хитове. А Тони е по-скоро от типа, властвал в новата ера, а в старата има само няколко мега хита като много други. 

Такива и ще си останат нещата освен ако не настъпи нова златна ера.

 

Донякъде съм съгласен с теб, но какво значи като не си в златните години не може да си легенда?! :D Какво като Преслава, Анелия и Галена са започнали по-късно? Къде са те сега, къде са Глория и Ивана дето бяха в златните години. Помнят ги 40 годишните, хората на 15 им знаят 3-4 песни. Докато Галена, Анелия и Преслава се знаят и от малките и от големите в момента. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Не ги знам нито 1 от тези три мило, но знам това:

Истинската царица. отделно след тези никому неизвестни мултимилионни хитове на Софа, мога да дам поне още 10 на Тедето дето са масови хитове и ги знам котараче. Истинската гранд дама на фолка. 

Ужас. Точно заради такива като тази жанра потъна

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Таня Маринова скоро ще пусне нова песен. Дано да е хубава, че е жалко, че има такъв красив глас, но не случва на проекти 😐

(Малко ми заприлича на Ариа 😂)

FB_IMG_1605704319849.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, WindWalkerMonk каза:

Защото поколението на Глория и Ивана е повече като бройка от това на останалите. Когато Глория е била звезда 10 години 94/2004 е имало повече хора слушащи чалга. Затова и нейните турнета са успешни зад граница. Това са хората дето са я слушали и израснали с нейните песни. Тя затова й разби на единственият концерт дето е изглеждала голяма в Лондон с Преса, Ивана, Галин и пички майни и пя 3 пъти повече от тях с 6 биса или колкото там бяха. При това не пя Носталгия, а я чакаха. 

Ивана е горе долу на същото дередже и защото са силни на селските събори, единственото място където на светло се събират хора да слушат чалга. 

Същото важи и за Деса/Кама - много добре се позиционират в масата на българина, но и в клубовете. Затова според мен са над Ивана и Глория. 

Е това, че повече хора са слушали чалга не значи, че са най-големите звезди. По тази логика да включим и Тони Дачева.

Много по-големи звезди са Камелия, Анелия, Преслава, Десислава и Галена примерно, защото за 20 години да си непрекъснато актуален при смяна на поколения е по-трудно. Реално тях са ги слушали и големите тогава, а сега са достатъчно актуални сред малките, за да им се кефят, да ги държат в топа и да им ходят по участията. Една Глория на участие в дискотека сега сигурно не би събрала и 30 човека на вход безплатен, Преслава и Галена на 15лева биха я препълнили. Това значи да си адаптивен към времената

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...