Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Е то Анелия освен от Галя и Преса, има по -  успешна кариера от всички останали. Без изключения. 

Така е. Има и едни от най-добрите песни. Това, че напоследък има песни като "Гъзарка" които според мен не могат да стигнат нивото нито на старите нейни хитове, нито на тези в последните години като "Генерал", "Дай ми още" и "Зоопарк", които са си попадения. Но Анелия винаги е имала актуални песни, така, че нека да има за всеки по нещо. Доста могат да й завиждат за повечето песни в дискографията й. Така, че каквото и да се каже, Анелия си остава един от най-успешните поп-фолк изпълнители. Песни, концерти, клипове... 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RumyanaFen каза:

На Рени кариерата и приключи още след Пайнер! Жалко, но факт.

На мен много ми харесват "Йерусалим", "Съмнявай се в мен" и "Виж ме" след Пайнер. Те си бяха попадения. Хубави песни.

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

На мен много ми харесват "Йерусалим", "Съмнявай се в мен" и "Виж ме" след Пайнер. Те си бяха попадения. Хубави песни.

Съгласен съм да имаше тук таме хубави попадения включително и това.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Продуктът Анелия беше много хитро изграден. Заложиха на нейната индивидуалност и успяха да убедят хората, че е различна, то така си и беше. Песните й от онези години обаче сега осъзнавам колко банални са били - Токича им ги правеше по един калъп на всичките. А текстовете не жена му "чакала-плакала"... Ужас. Макар и авторски, половината съдържание на тия албуми беше пълнеж и боза.

По-късно Ана реши да се еманципира. Определено се оказа доста по-амбициозна от една Гергана. Успя да е конвертируема. Няма някакви изцепки в личния си живот, не се е изремонтирала от горе до долу - това е в неин плюс за имиджа. Направи и два концерта за престиж. Но откъм репертоар е гола вода. Много песни станаха хитове като "Генерал", но просто и тя се сля с масата и си изгуби своя си таргет. Освен това е от тия певици, чието пеене не мога да търпя. Определено е можеща, просто това виене и къдрене, абе също като при Джена. Освен това участията й са отвратителни - пеене, поведение, храчене в салфетки, леш. А това със суицидните заплахи през 2012, ако не получи Певица на годината... скандално.

  • Like 4
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Е то Анелия освен от Галя и Преса, има по -  успешна кариера от всички останали. Без изключения. 

Аз мисля, че е по-успешна дори от Галя... да Галена влага много, но за мен тя няма повече от 3 масови хита, Кой, Тихо ми пази и В твоите очи.

докато Анелия има брутални хитове и владееше чмого малките в периода около искам те. Да не говорим колко по-гласовита е, ако щете и колко самостоятелни песни със стабилни гледания има, докато на Галя всичко е дует или фийт. Чак сега Феноменален се доближава до това, което Анелия има от няколко години.

отделно Анелия е някак по-уважавана, в предавания, реалити и тн. Захващала се е и с много каузи, някак по-завършена ми е като звезда. Галя освен скъпи дрехи и клипове, не се сещам за друго нейно открояващо се 

  • Like 5
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, Валя без пазаруване и в на 3 място! 
Сега, да видим онези с пазаруването, като си пуснат песните как ще ни покажат цифри, които уж ще са реални! Кой лъжат се чудя? Май само собственото си его, което не става и носът да си изтрият с него! 

1111111.jpg

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

Като цяло според мен Анелия има по-успешна кариера от Емили... 
 

Но можем да констатираме, колко наистина жалко е... преди 12 години да си пуснал нещо такова...

 

а сега хитовото ти парче да звучи голяма си гъзарка, цяла хилядарка.... емии

Така и не заровиха томахавките и двете както беше направила с Нелина жалко хубаво би било да направят дует двете. Даже бяха питали Емилия в един нейн лайф един път може би на шега.😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, RumyanaFen каза:

Така и не заровиха томахавките и двете както беше направила с Нелина жалко хубаво би било да направят дует двете. Даже бяха питали Емилия в един нейн лайф един път може би на шега.😂

Май са си ок, следваха зв в инста май

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И преди съм казвал мнението си, че като се тегли чертата Анелия може да се нареди даже в Топ 5 на най-големите легенди на жанра, заедно с ГИКД. Само трябва да се понадигне малко вече, че е много зле положението.

ПП: Вчера видях Андреа, отслабнала е страшно много и пак отива към мацка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

И преди съм казвал мнението си, че като се тегли чертата Анелия може да се нареди даже в Топ 5 на най-големите легенди на жанра, заедно с ГИКД. Само трябва да се понадигне малко вече, че е много зле положението.

ПП: Вчера видях Андреа, отслабнала е страшно много и пак отива към мацка.

Да се надяваме и Деси в най скоро време да си върне предишната форма също.❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, RumyanaFen каза:

Съгласен съм да имаше тук таме хубави попадения включително и това.

А, да и тази песен беше добра. "Мъж да съм" също. Имаше и още две много приятни песни в последния албум като "Бях на ръба" и "И нея купил си с пари". 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

И преди съм казвал мнението си, че като се тегли чертата Анелия може да се нареди даже в Топ 5 на най-големите легенди на жанра, заедно с ГИКД. Само трябва да се понадигне малко вече, че е много зле положението.

ПП: Вчера видях Андреа, отслабнала е страшно много и пак отива към мацка.

А защо Анелия да е 5-тата? Как са наредени изобщо?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, NazzkO каза:

Аз мисля, че е по-успешна дори от Галя... да Галена влага много, но за мен тя няма повече от 3 масови хита, Кой, Тихо ми пази и В твоите очи.

докато Анелия има брутални хитове и владееше чмого малките в периода около искам те. Да не говорим колко по-гласовита е, ако щете и колко самостоятелни песни със стабилни гледания има, докато на Галя всичко е дует или фийт. Чак сега Феноменален се доближава до това, което Анелия има от няколко години.

отделно Анелия е някак по-уважавана, в предавания, реалити и тн. Захващала се е и с много каузи, някак по-завършена ми е като звезда. Галя освен скъпи дрехи и клипове, не се сещам за друго нейно открояващо се 

Да и за мен Анелия е по-успешна. ❤️ 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, NazzkO каза:

Аз мисля, че е по-успешна дори от Галя... да Галена влага много, но за мен тя няма повече от 3 масови хита, Кой, Тихо ми пази и В твоите очи.

докато Анелия има брутални хитове и владееше чмого малките в периода около искам те. Да не говорим колко по-гласовита е, ако щете и колко самостоятелни песни със стабилни гледания има, докато на Галя всичко е дует или фийт. Чак сега Феноменален се доближава до това, което Анелия има от няколко години.

отделно Анелия е някак по-уважавана, в предавания, реалити и тн. Захващала се е и с много каузи, някак по-завършена ми е като звезда. Галя освен скъпи дрехи и клипове, не се сещам за друго нейно открояващо се 

За последното десетилетие Галош е по успешна, но като цялостна кариерс рсзбира се, че Ана е по успешната. Малко са виждали еуфорията, киято са усещали Анелия, Преслава, Ивана, ДесиСлава преди 2007.много по значими от алтуалните основно клубни успехчета

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

А, да и тази песен беше добра. "Мъж да съм" също. Имаше и още две много приятни песни в последния албум като "Бях на ръба" и "И нея купил си с пари". 

Тези също ми харесват😂

Но не и това!🤣

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RumyanaFen каза:

Тези също ми харесват😂

Но не и това!🤣

 

На мен само 1,20 ми допада. Има готин ритъм. Другите две са ми.... просто нищо общо с песните, които е предлагала в годините. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, RumyanaFen каза:

Да се надяваме и Деси в най скоро време да си върне предишната форма също.❤️

И нея я видях наскоро на улицата, въобще не изглеждаше дебела хахаха... Ама тя попринцип не е чак толкова едра, просто си прави прически и си слага дрехи дето са неподходящи и подчертават всяко излишно кило.

@Runevski , защо не казваш, че Рени си е качила почти целия каталог в Spotify и че хит като Mercedes мачка цялата ретро чалга с 400k стрийма? 😮 Почваме да я слушаме засилено там.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, NazzkO каза:

Аз мисля, че е по-успешна дори от Галя... да Галена влага много, но за мен тя няма повече от 3 масови хита, Кой, Тихо ми пази и В твоите очи.

докато Анелия има брутални хитове и владееше чмого малките в периода около искам те. Да не говорим колко по-гласовита е, ако щете и колко самостоятелни песни със стабилни гледания има, докато на Галя всичко е дует или фийт. Чак сега Феноменален се доближава до това, което Анелия има от няколко години.

отделно Анелия е някак по-уважавана, в предавания, реалити и тн. Захващала се е и с много каузи, някак по-завършена ми е като звезда. Галя освен скъпи дрехи и клипове, не се сещам за друго нейно открояващо се 

Мислех си го, но последните 10 години Галена я надмина. Не мисля, че е по уважавана от Галена. Галош е много подценявана, но цялата музикална гилдия я харесва и повечето следват само нея. Отделно дори списания и разни модни лайна я признават само нея. 

Иначе има много и големи хитове. То й се видя де, когато Галя взе певица, а Ана идол първата буквално открадна звездният миг на втората. На турнето последното отново Галена беше над останалите. Анелия имаше едно десетилетие предимство, но Галена го навакса. Имала е й други гигахитове които са били самостоятелни: Пак ли например ги отнесе на едни награди всички. 

Затова Галена е по успешна от Анелия и към днешна дата и изобщо. Дори в момента двете да излязат на една сцена и да си пеят песни, които си искат Галя ще я смаже барабар с вечните й хитове. 

И между другото "Пей сърце" е по - успешна от "В твоите очи" според мен. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Галин и Десита- SOS днес в 16:00 часа. 

Чакам го с нетърпенмие, това е моята библия!

 

преди 2 минути, Danger. каза:

А защо умело се пропуска този хит ?

 И той сигурно не е масов , нали Пресови ? :D 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...