Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Olay каза:

Готови ли сме за поредния хит на Галена да е на първо място в Спотифай и всички платформи утре или другиден 

Много късно я качиха, обаче на мен гледанията в ютуб ми се виждат малко за такава сензация или просто не мога да свикна с новите правила на ютуб, които работят на принцип по-дълги клипове с повече реклами, но и по-малко гледания.

55к лайка и над 2.3к коментари за 5 дни е страшно много, но гледанията са просто нормални.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Частта на Криско в Кавала е отвратително фалшива и разваля цялата песен.  На моменти ми звучи като Джорджано. Галена и Ерджо (ако се казва така) правят цялата песен и искам само тяхна версия. :D 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Роско каза:

 

Когато разбереш, че песента всъщност не е толкова лоша... 

Добре, че е тази девойка. Голямо бъдеще може да има, особено ако я подхванат в Гранд например. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, pacho каза:

Когато разбереш, че песента всъщност не е толкова лоша... 

Добре, че е тази девойка. Голямо бъдеще може да има, особено ако я подхванат в Гранд например. 

Тази песен кавър ли е?

Понеже чух песента на друг език?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Частта на Криско в Кавала е отвратително фалшива и разваля цялата песен.  На моменти ми звучи като Джорджано. Галена и Ерджо (ако се казва така) правят цялата песен и искам само тяхна версия. :D 

Когато я слушам на колата превъртам частта на Криско, ужасен е по зле и от Джорджано. Добре ,че е Галена та песента става слушаема.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, presi_fen! каза:

Когато я слушам на колата превъртам частта на Криско, ужасен е по зле и от Джорджано. Добре ,че е Галена та песента става слушаема.

Абсолютно съгласен съм. Изпяването на първия куплет е пълен потрес, не знам дали нарочно са го записали така, или толкова си може. За сметка на това на Галена гласът звучи доста добре.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , penakavalli каза:

Абсолютно съгласен съм. Изпяването на първия куплет е пълен потрес, не знам дали нарочно са го записали така, или толкова си може. За сметка на това на Галена гласът звучи доста добре.

Нямали са време. За една седмица песента, клипа, визиите, за кое по-напред да мислят, че и гласовете им да оправят?! Кой както го изпял и айде. :D

  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , gabbati каза:

Нямали са време. За една седмица песента, клипа, визиите, за кое по-напред да мислят, че и гласовете им да оправят?! Кой както го изпял и айде. :D

Ти вярваш ли им? :D 

Хайде, тръгвам за вода студена...

 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Olay каза:

Реакцията на Есил Дюран след като види, че маската ѝ не е добре осветена на екрана в Маскирания певец

 

 

БНТ трябва да му повишат заплатата на тоя, тази нафталинена телевизия не беше помирисвала такъв имтерес към нещо излъчено по нея :D

 

При Исмигюл е обратното обаче - пя супер, но от първия лайв стана ясно на 100%, че е тя, значи се провали напълно в имитацията. Излишно беше да оревава света. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Gerganafen каза:

 

При Исмигюл е обратното обаче - пя супер, но от първия лайв стана ясно на 100%, че е тя, значи се провали напълно в имитацията. Излишно беше да оревава света. 

 

Както стана известно наскоро, е псувала гостенка в ефир! :D @GSA да разкаже пак, ако си пропуснал. 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , pacho каза:

Когато разбереш, че песента всъщност не е толкова лоша... 

Добре, че е тази девойка. Голямо бъдеще може да има, особено ако я подхванат в Гранд например. 

Песента е много хубава, ако Галин я беше изпял с Лидия щеше да има втори фурор като миналогодишния фурор. Но акъл - море, глава хиалуронова не потъва...

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Песента е много хубава, ако Галин я беше изпял с Лидия щеше да има втори фурор като миналогодишния фурор. Но акъл - море, глава хиалуронова не потъва...

Абе да, боклук си е, не става. Нито песента, нито Лида, нито новия албум на Ариана Гранде. Просто 2020 е кофти година и дори ти не можеш да го промениш.

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На 5ия ден Кавалата е направила малко над 200ка гледания. Както очаквах, далеч ще е дори от топ 3 хитовете на 2020. И недейте се оправдава с новите алгоритми на ютуб. Те не попречиха на Проблем и 100 живота. 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

На 5ия ден Кавалата е направила малко над 200ка гледания. Както очаквах, далеч ще е дори от топ 3 хитовете на 2020. И недейте се оправдава с новите алгоритми на ютуб. Те не попречиха на Проблем и 100 живота. 

Как не попречиха? Проблем си е доста по-голяма сензация от 15 милиона. Спад има при всички, не само при Кавала. В топ 20 влизат песни под 30к. Това никога не се случвало.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Как не попречиха? Проблем си е доста по-голяма сензация от 15 милиона. Спад има при всички, не само при Кавала. В топ 20 влизат песни под 30к. Това никога не се случвало.

Абе проблем месец след като излезе правеше по 200ка,а първата седмица с фен клипчето не падаше под 300ка...

 До 5 дни ше е паднала на 150ка.

 

  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Какъвто и по тежест хит да излезе Кавала, той вече си изпълни целта да стабилизира Галена на върха за годината, което мен лично ме удовлетворява. :D

Именно, феновете на Галена сме доволни от продукцията й през годината, въпреки че вместо дуетите с Криско аз предпочитах новият албум, но явно ще е за догодина. :D 

Другите, чиято любимка за цялата година им пусна само едно средно хитче, трябва да са недоволните. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Именно, феновете на Галена сме доволни от продукцията й през годината, въпреки че вместо дуетите с Криско аз предпочитах новият албум, но явно ще е за догодина. :D 

Другите, чиято любимка за цялата година им пусна само едно средно хитче, трябва да са недоволните. 

За мен песента частично си изпълни предназначението. В първите дни гръмна точно като Проблем т.е като хитовете от едно време. Пък дали ще се задържи като тях ще се види във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...