Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, BobiTo каза:

За на Глория си мислех, но не ми дойде толкова Хелоуйн, а на Екстра Нина за първи път го виждам. 

 

преди 59 минути, BobiTo каза:

Може да направя и втора част, давайте идей. ;) 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Може да направя и втора част, давайте идей. ;) 

Като гледам и първата част, в която 19 от 20 клипа са минали твърде заобиколно покрай Хелоина, може да се откажеш от правенето на втора. Поне на тая тематика. Най-вече си изпуснал Лияна, тя има доволно материал .

Но понеже оценявам положения труд и проявената инициатива, ще те поощря веднага с идея за следващ топ 20. Клипове и изяви заснети на басейн или някъв друг гьол. Лятото мина, нали, но метеорологични условия ни предоставят уникална възможност да си помечтаем, още повече сме си затворени пак по-къщите.

Примерно 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, lucas каза:

Учудих се че пайнерски клип се върти по други канали но...

Иначе по хит я въртят по 2пъти на час заедно с Меди😉

Значи слуховете са верни, че Деса има вече договор с Оцко, браво! Така трябва! 

  • Like 1
  • Thanks 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То хубаво, че пускат хубави прокети на Джеси от близкото минало, но изобщо кой я гледа тая телевизия. ПО-добре да си направи пак телевизия самата тя ;D Така и така има 3ма сина, може да пусне и някакво детско предаване сред музиката? 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Hit Mix е под всякаква критика откъм музикална телевизия. Пуснах за няма и час онзи ден и логото им беше сложено два пъти (едно по-малко и едно по-голямо, което беше малко по-нагоре), пускат "реклами", които са точно една реклама за 30 секунди, плочките им на латиница и рекламите, че има продуктово позициониране все едно са правени с телефон. Не знам какво толкова припадате по телевизия, която не я гледа никой. DSTV е доста по-оборотна поне от Hit Mix, там да си плащат за ротация, не на Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , lucas каза:

Не издържаааам ....от карантини и корони вече😜

Webp.net-resizeimage-1.jpg

Странно, че въртят клип от Пайнер, заснет на емблематично Пайнерско място. :D

Чат-пат я пускам тази телевизия заради Дес и съм доволен. Не само, че нея я въртят през 5 минути, ами в останалото време излъчват всякакви песни от през годините. Много по-разнообразно от Планета, които в рубриката Златен хит още малко ще започнат да излъчват клипове от 2019. :D

преди 9 минути, gabbati каза:

Hit Mix е под всякаква критика откъм музикална телевизия. Пуснах за няма и час онзи ден и логото им беше сложено два пъти (едно по-малко и едно по-голямо, което беше малко по-нагоре), пускат "реклами", които са точно една реклама за 30 секунди, плочките им на латиница и рекламите, че има продуктово позициониране все едно са правени с телефон. Не знам какво толкова припадате по телевизия, която не я гледа никой. DSTV е доста по-оборотна поне от Hit Mix, там да си плащат за ротация, не на Оцко.

Ей това ще е иронията на века- Деси Слава да си плаща за ротация по DSTV. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Странно, че въртят клип от Пайнер, заснет на емблематично Пайнерско място. :D

 

Дават и "Има ли я" която също е заснета в Приказките, както и изпълнения на Андреа от Пайнерските концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Fast каза:

Дават и "Има ли я" която също е заснета в Приказките, както и изпълнения на Андреа от Пайнерските концерти.

Ами щом може така направо да й завъртят и на Деси ретрото. Егати якия канал ще е с Две сърца, Мъжете, Бели нощи, Мила моя, мили мой и т.н. И на Камелия класиките също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, PHILIPP PLEIN каза:

20201103-172843.jpg

20201103-172901.jpg

Тоти чаршафа представя сина си като 'артикул' за цена на лс.

Майка на годината заедно с Преса, която честитеше РД на Паола по никое време. :lol: Това си е идея и за Деса, ако й омръзне от трите сина :D 

 

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , gabbati каза:

Hit Mix е под всякаква критика откъм музикална телевизия. Пуснах за няма и час онзи ден и логото им беше сложено два пъти (едно по-малко и едно по-голямо, което беше малко по-нагоре), пускат "реклами", които са точно една реклама за 30 секунди, плочките им на латиница и рекламите, че има продуктово позициониране все едно са правени с телефон. Не знам какво толкова припадате по телевизия, която не я гледа никой. DSTV е доста по-оборотна поне от Hit Mix, там да си плащат за ротация, не на Оцко.

Че те Деса си я излъчват и там без да е нужно да плаща ротация. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам къде я излъчват, но тук това тръбене за евентуално минаване в компанията на Оцко, хич не ми харесва. Това би било супер голямата глупост, ако реално се обвърже по такъв начин с тях. Имена като Десислава вече нямат нужда от продуценти. Съвместна работа по някакъв начин, да, но не и в стандартната рамка "изпълнител в каталога на еди-коя си фирма". 

И, аре, няма ли да пусне нещо баладично или в умерено темпо за зимните, корона-месеци? Сега точно е времето за подобни песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се кахърите по коя тв ще дават Деса, Кама и други големи имена, напуснали фирмата. Първо, почти никой не гледа тв вече, особено основните потребители на тази музика. Който иска, най-лесно влиза и слуша от съответнит платформи каквото иска, а не чака да му пуснат това, което иска, да си поръчва и т.н. - тия традиции са отживелица.

Деса напусна във време, в което телевизиите бяха фактор - щом тогава се оправи, да не я мислим сега. Сега дори турнета и концерти не правят Пайнер, като фирма нямат никаква тежест заедно с Планета - защо да стоят там, за да ги изцеждат? Всеки се преориентира. С времето си създадоха канали, профили във всички платформи, които са им нужни... и участия си договарят сами, имат си контакти - едва ли някой точно на Жени Димова разчита. Пайнер не струва пукнат грош вече. Единствено Глория им стои за престиж, освен нея и Ивана и Дачева от по-старите. Глория, ако е от тоя тип, да тропа с крак, да дава съвети, да е инициативна - като първото голямо име в тая фирма има заслуги, би могла да навие Митко да направи поне някякви студия, лайв продукции, ретро канал, нещо си там. Но на нея не й се занимава с пробити каузи и аз я разбирам. Освен това отношението им към имена като нея е обидно, а тя вече явно ги ползва само за издатели. Кама се опита да направи някакви революции, но не се получи.

Митьо си е направил милионите и поддържа тая фирма е така просто от инат, дори не иска да я продаде. на по-далновиден човек. И резултатите са празните им зали - и след Ковид пак ще са празни. И всичко това заради проблемната продукция и изтритата с гумичка история. Защо и спонсорите избягаха - никоя голяма фирма с авторитет няма да иска да си петни името с нещо със съмнително качество и морал. Защото Пайнер преди години можеха да бъдат комерсиални и да продават, като успяваха да събират на големи сцени и семейства, и деца, без хората да ги е срам... а после се навряха в дискотеките и се самоубиха, както и цялата чалга впрочем. Не че другите жанрове са на мега високото ниво. Просто вече всичко е разделяй и владей, всеки си е сам за себе си. Времето на фирмите, колективната солидарност, промоциите и всичко в онази му форма изчезна. За да си стъпят на краката им трябва нов маниер на работа, Митьо е вече стар, алчен и с твърде уседнал манталитет, за да бъде визионер.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

А според мен в момента се случва римейк на онова, което видяхме в годините 2006 до към 2008. Чалгата отново е ТОП музиката на България, но повечето стари имена вече съвсем издишат за сметка на новите. Да, само със старите муцуни определено не виждам да се получи концерт след карантините, но ако умело се съчетаят младите и някакъв привкус от старите ще стане работата. Децата и тийновете са луди по Даймънд и Алфа, да не забравяме какъв огромен дял беше този таргет на турнетата.

Другия вариант- изцяло ретро концерт ама с участието и на напуснали изпълнители. Но това знаем, че е още по-малко вероятно.

А по темата за Десислава освен пак да се преповторя, че ако е подписала с Хит Микс явно горката съвсем не е в час. За мен такова падение само ще докаже, че тя още си живее в старите ленти и вярва, че за да има прогрес трябва зад комерсите й задължително да стои компания, да излизат в по-голям канал и да се въртят постоянно по телевизията. И пак по същата логика едва ли не само една фирма може да ти урежда участията, нищо че Сашка й ги докарваше до 10 преди новото затваряне на клубовете.

Ще ме разочарова много ако след едва един флоп без Пайнер се окаже, че се е предала така. Певицата, която навремето се бореше сама и правеше най-големите рискове, и не е като това да не й се отплащаше преди случая с телевизията. Все повече съм сигурен, че в последните няколко години някой или някои и влияят, за да е чак толкова неадекватна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...