Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Danger. каза:

Кучетата лаят, керванът си върви, както се казва хаха...

 

Сега погледнах попнейбъла. Първите часове като е излязла е направила 200ка гледания, а първото цяло денонощие около 350ка... За нещо, което 2 вечери в праймтайма му се прави реклама и отделно Криско нонстоп е натрапвал в соц. мрежи резултата далеч не е толкова впечатляващ... Съмнява ме, че ще пребори новата на Меди, който за 23 ден продължава да е с по 130ка дневни, а камо ли да ми го редиш до Проблем и 100 живота. Предната им беше много по яка. Жалко, че за феновете и е важно да е хит, а не да струва

  • Like 4
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

А и 100 про иска да яде на Тервел паламарката. Тя си пада по нацепени лъвчета. Какво се прави на засегната😁😁😁

Така е - тя е фурия. Раздава се като истинска македонка!

Вижте колко слаб беше Константин докато бяха заедно! На ден гореше много калории.

  • Like 1
  • Haha 8
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие колко очаквахте, 2 милиона за 2 дни ли? Ще кажете, че са я представили в национален ефир по новините в 19 часа, че задължително трябва да гръмне с милион.

Гери-Никол също си представи новата песен при Цитиридис в същия ден и резултата й беше - нямаше и 250К. Не си мислете, че това предаване го гледат много хора и е от ранга на предаването на Слави.

Освен това върви перфектно с гледанията - много по-добре от първият им дует. А с лайковете е отлично - вече близо 40 хиляди. Близо и 2k коментара. Като гледам ще има милион за по-малко от 3 дни. 
Освен това сме 2020 - мина времето когато имаше премиери по 700/800К

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, -A. каза:

Клетата Райна. Никой не разбра, че е пуснала тази песен. :( 

Тя си е виновна. Иначе тази, “Грима” и “Още 5-6 минети” си имаха потенциал. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Olay каза:

Кефи ме, че и клипа е 1:1

 

 

Не знаех, ще е турски кавър. Все си мислех, че е гръцки или сръбски, на които по принцип българските версии са много по-добри. Тук съм изненадан, че и оригиналът ми хареса. :) А този Мустафа Сандал гей ли е? Гледам Алисия прави 1:1 движенията му пред развяващия се червен плат. Хаха 😀 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ice_hot_sm каза:

Не знаех, ще е турски кавър. Все си мислех, че е гръцки или сръбски, на които по принцип българските версии са много по-добри. Тук съм изненадан, че и оригиналът ми хареса. :) А този Мустафа Сандал гей ли е? Гледам Алисия прави 1:1 движенията му пред развяващия се червен плат. Хаха 😀 

Хетеро и е спруг на Емине Йахович

Има и версията на Есил

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , penakavalli каза:

В класацията Billboard The Hot 100?

Във престижната неформална форумна класация " Aриа Tоп 5". Наистина голямо постижение, а грешния линк беше оправен скоропостижно. 

 

 

  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Blueberry каза:

Да сложим край на това. Точно преди секунди това ми излезе като препоръчано... мисля, че е знак!

 

Помислих, че мъжът "пее" и е всъщност напомпаната @Cally-Pressyfan'! :o 

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

"Проблем" е скочила от номер 8 на номер 4- МЕГАХИТ. :P

Танче, какво мислиш за мегахита "ciganka - 2020 edi6an"?

Мечтаем ли и Райна да направи нещо подобно, например римейк на "Като летен грип" - "Като корона вирОс"?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Помислих, че мъжът "пее" и е всъщност напомпаната @Cally-Pressyfan'! :o 

Танче, какво мислиш за мегахита "ciganka - 2020 edi6an"?

Мечтаем ли и Райна да направи нещо подобно, например римейк на "Като летен грип" - "Като корона вирОс"?

Смешно, забавно се е получило. Ама не харесвам по принцип кючеци. Като летен грип си е хубава и до днес. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...