Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 58 минути, SG каза:

А според мен в момента се случва римейк на онова, което видяхме в годините 2006 до към 2008. Чалгата отново е ТОП музиката на България, но повечето стари имена вече съвсем издишат за сметка на новите. Да, само със старите муцуни определено не виждам да се получи концерт след карантините, но ако умело се съчетаят младите и някакъв привкус от старите ще стане работата. Децата и тийновете са луди по Даймънд и Алфа, да не забравяме какъв огромен дял беше този таргет на турнетата.

Другия вариант- изцяло ретро концерт ама с участието и на напуснали изпълнители. Но това знаем, че е още по-малко вероятно.

А по темата за Десислава освен пак да се преповторя, че ако е подписала с Хит Микс явно горката съвсем не е в час. За мен такова падение само ще докаже, че тя още си живее в старите ленти и вярва, че за да има прогрес трябва зад комерсите й задължително да стои компания, да излизат в по-голям канал и да се въртят постоянно по телевизията. И пак по същата логика едва ли не само една фирма може да ти урежда участията, нищо че Сашка й ги докарваше до 10 преди новото затваряне на клубовете.

Ще ме разочарова много ако след едва един флоп без Пайнер се окаже, че се е предала така. Певицата, която навремето се бореше сама и правеше най-големите рискове, и не е като това да не й се отплащаше преди случая с телевизията. Все повече съм сигурен, че в последните няколко години някой или някои и влияят, за да е чак толкова неадекватна.

Ако това е условието да работи със Сашка и да има участия, да и се плащат чаат от проектите, да получава наготово музики от  Оцко , защо не. 

Но като цяло не вярвам и силно се съмнявам да има такъв договор. 

  • Like 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Очаквайте през Декември Дебютния албум на Ариа втория албум на Ани Хоанг и два албума от Юнона народен и поп фолк!

Колкото и Галин и Цура пуснаха албуми през март. Реално само арийка ще си спази обещанието накрая!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Очаквайте през Декември Дебютния албум на Ариа втория албум на Ани Хоанг и два албума от Юнона народен и поп фолк!

Нищо интересно. Ако Ариа и Хоанг пуснат фолклорни, тогава бих си ги купил :D 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Един сингъл, който докосва всяка фибра на балканското у човека, правете се на парцал на него, дори само в домашни условия !

 

  • Like 1
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Очаквайте през Декември Дебютния албум на Ариа втория албум на Ани Хоанг и два албума от Юнона народен и поп фолк!

Тъкмо за рождения ми ден.  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, zai4eto82 каза:

Скорошно оздравяване на Коце.  ❤❤❤🙏

Продънило му се е носленцето от смъркане? 😕

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Предпразничен mood. :(

20201103-214522.jpg

Аз на терасата, сложил най-новите си парцалки, представяйки си, че 2020 не съществува.

  • Like 1
  • Haha 6
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Ако това е условието да работи със Сашка и да има участия, да и се плащат чаат от проектите, да получава наготово музики от  Оцко , защо не. 

Но като цяло не вярвам и силно се съмнявам да има такъв договор. 

Съмнява ме да е такова условието да работи със Сашка. Куп изпълнители си уреждат участията чрез нея без да подписват с компания. Но ако нашата се е поблазнила Оцко хем да й урежда участия, хем да й плаща песни и клипове, не бих се изненадал да е подписала. Не е изключено всъщност да не е във фирмата, а да има някаква договорка с тях само да й уреждат участията и да я въртят по ТВ, а тя да си издава чрез New Music,

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Оказал се е с положителен тест за всичко друго,но не и за Ковид.

Даже и на IQ-теста ли е дал отрицателен резултат?

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Ден 3 или 4. Кючек частта започна да ме кефи. Ах, каква долна музикална /и не само/ лицемерна миндилка съм

 

След Вижте го с Жени не върви!

 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Песента на Криско и Галена е хит! Сега докато чаках на светофара, един от една кола ми се провикна "Ела да ми надуеш кавалааа".

Да им кажа ли само как ми правиш добрини?

много добри...

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Starboy каза:

Аз на терасата, сложил най-новите си парцалки, представяйки си, че 2020 не съществува.

Верно лии? Мисля, че подобна шийка на теб би ти седяла много по-симпатично. Дори копнея да я видя. 😉

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, penakavalli каза:

Даже и на IQ-теста ли е дал отрицателен резултат?

Там от години чупи рекорда за тъпунгери и простаци. 

@xroflx9 Андреа мнооого се е деформирала в лицето. Тялото иди дойди, ама в лицето е като абоминейшън. Трябва да види нещо да направи. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Верно лии? Мисля, че подобна шийка на теб би ти седяла много по-симпатично. Дори копнея да я видя. 😉

Много ти благодаря за комплимента, но това няма да се случи в близките 60 години!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Ден 3 или 4. Кючек частта започна да ме кефи. Ах, каква долна музикална /и не само/ лицемерна миндилка съм

 

Браво, че си откровен и си признаваш "прегрешението".  👍

Песента пръска с гледания. Помните ли какво предрекохме с моя явновидски кръг преди да излезе официално? Че ще мине "Проблем" някъде към пролетта на 2021. Заровете се хвърлени. 

Охх песента на Меди страшно започна да ми влиза под кожата. Чак и  за нея ми се ще да кажа, че ще мине "Проблем" 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...