Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 48 минути, Fast каза:

Криско дори не си е направил труда да изпрати песента до радиата.

Кои радиа? Веселина и Вероника? Та мейнстрийм радиата дори Красиви лъжи не пускаха, докато не направиха ремикса, това ли ще тръгнат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

🤣 🤣 🤣 

И НЕЛА откачи. Публичен линч за Ирина

Screenshot_20201106_142730_com.facebook.katana.jpg

Доста ниско пада заради един календар от 4 лв. С доставката колко излиза - 8? 12? Бива ли заради такава сума да линчува публично жената, без да знае причината за забавянето.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Gerganafen каза:

Доста ниско пада заради един календар от 4 лв. С доставката колко излиза - 8? 12? Бива ли заради такава сума да линчува публично жената, без да знае причината за забавянето.

Плюс това, в момента тече пандемия.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кавала кючек вече мина лайковете на Беден в сърцето.(За 7 дни!!)
И двете песни са 2020, качени в малки канали, а разликата в гледанията е над 7 милиона ха-ха

  • Wow 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Кавала кючек вече мина лайковете на Беден в сърцето.(За 7 дни!!)
И двете песни са 2020, качени в малки канали, а разликата в гледанията е над 7 милиона ха-ха

Недей намеква очевидното, че ще те нападнат десет човека едновременно. :D

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Willy каза:

Кавала кючек вече мина лайковете на Беден в сърцето.(За 7 дни!!)
И двете песни са 2020, качени в малки канали, а разликата в гледанията е над 7 милиона ха-ха

Just 2020 things

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, SG каза:

Недей намеква очевидното, че ще те нападнат десет човека едновременно. :D

Глупости. Глутницата фенове тук е на Ботокса и тя напада настървено. И те са тези без друга работаи цел в живота освен да следят гледания и лайкове.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Глупости. Глутницата фенове тук е на Ботокса и тя напада настървено. И те са тези без друга работаи цел в живота освен да следят гледания и лайкове.

Това го казваш на потребител, който като дръзне да каже нещо обосновано против Преслава и веднага започват минуси и обвинения в заслепеност и хейт. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Кавала кючек вече мина лайковете на Беден в сърцето.(За 7 дни!!)
И двете песни са 2020, качени в малки канали, а разликата в гледанията е над 7 милиона ха-ха

Уили, защо 99,5% от коментарите ти са за съпоставиш и създадеш напрежение между феновете на Преслава и тези на Галена? Не съм видял никой да изкарва ''Беден в сърцето'' хита на годината или дори на сезона а просто една успешна песен, която още си прави доволно гледания и не е такъв провал какъвто изглеждаше че ще бъде.

По твоята логика ''Проблем'' води с над 30 хиляди гледания ''Сто живота''! Едната е качена в малък канал а другата в голям а разлика в гледания само 2 милиона. Мирише на фейк!! (Не мисля, че ''Сто живота'' има купени гледания а ги давам като пример).

Само след време пак да няма някакъв концерт и да не се получи както преди няколко години когато ''Моето слабо място'' разби и ''Хаваната тропикана'' и ''Пантера'' с приеми. :) 

  • Like 8
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, SG каза:

Това го казваш на потребител, който като дръзне да каже нещо обосновано против Преслава и веднага започват минуси и обвинения в заслепеност и хейт. 

Докажи? Както каза Камелия и аз мога да кажа, че еди-кой си лапа на кон. Къде са доказателствата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, -A. каза:

По твоята логика ''Проблем'' води с над 30 хиляди гледания ''Сто живота''! Едната е качена в малък канал а другата в голям а разлика в гледания само 2 милиона. Мирише на фейк!! (Не мисля, че ''Сто живота'' има купени гледания а ги давам като пример).

Но никой не оспорва че Проблем е по-голям хит от 100 живота. Поставим ли на въпрос Кавала vs Беден в сърцето, повечето пресови няма да си признаят че кючека е >>>

Аз коментирах само лайковете, което в повечето случаи означава по-голяма аудитория и следователно по-голям хит, за купени гледания нищо не съм казал!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Но никой не оспорва че Проблем е по-голям хит от 100 живота. Поставим ли на въпрос Кавала vs Беден в сърцето, повечето пресови няма да си признаят че кючека е >>>

Аз коментирах само лайковете, което в повечето случаи означава по-голяма аудитория и следователно по-голям хит, за купени гледания нищо не съм казал!

 

Ама какви филми си набиваш изобщо 😃 Толкова бързо ще мине интереса към този кючек, че той даже почна да отминава. Просто в момента няма никаква конкуренция, последната силна чалга е на Меди отпреди месец 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Гальо каза:

Преслава снима клип, дано излезе тази година, макар че малко ме съмнява

Нейните клипове не са трудни за направа, тъй че може и да излезе още другата седмица. :D

Не знам защо имам чувството, че може и да е решила в този период без дискотеки да качи малко нивото с някоя балада и да припомни на феновете си какво значи да е наистина голяма.

преди 8 минути, DarkChild каза:

Докажи? Както каза Камелия и аз мога да кажа, че еди-кой си лапа на кон. Къде са доказателствата?

Какво да докажа- че са ме нападали по няколко Пресови едновременно за критика към нея ли? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

🤣 🤣 🤣 

И НЕЛА откачи. Публичен линч за Ирина

Screenshot_20201106_142730_com.facebook.katana.jpg

Нелина наскоро я хванах пак да се сопка. Беше постнала публично нещо от рода "хора без работа да не ми пишат лични съобщения"... Доста е хард. От нея не съм го очаквал, защото винаги по интервюта е оставяла впечатление на умерен човек с ерудиция. Преди години и аз си бях писал с нея за нещо и се държа много добре. Не знам какво им става на тези жени на тези години, но никой не е длъжен да ги търпи. Трудно време е за всички, не е нужно да се троскат, супер много олекват така. Според мен на повечето изобщо не им пука за феновете им.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Но никой не оспорва че Проблем е по-голям хит от 100 живота. Поставим ли на въпрос Кавала vs Беден в сърцето, повечето пресови няма да си признаят че кючека е >>>

Аз коментирах само лайковете, което в повечето случаи означава по-голяма аудитория и следователно по-голям хит, за купени гледания нищо не съм казал!

 

Това за ''Проблем'' и ''Сто живота'' го дадох като пример.

Защо пишеш поставим под въпрос. Ти си първия човек дето поставя двата проекта под въпрос. Никой не съм видял да сравнява дуета с ''Беден в сърцето'' защото са два много различни проекти дето нямат нищо общо.

А защо някой трябва да признае, че кючека е повече от ''Беден в сърцето'' ? Като качество ли ? Като клип ли ? Това е до вкус и никой не е длъжен да признава това твърдение, тъй като личните предпочитания точно заради това са лични. А като хитовост е пълна глупост да се сравняват все още. Дайте да минат няколко седмици, да видим дали ще се задържи проекта и т.н. Като начален интерес - разбиха. В дългосрочен план ще видим.

Коментираш лайковете точно на ''Беден в сърцето'' за да създадеш интрига и да се опиташ да изкараш Преслава един провал спрямо Галена. Защо не сравни с ''Милион'', която има само 1,5к лайка повече от Преслава а е дует с уж най-голямата млада чалга сензация? Защо не сравни с ''Не, мерси'' на Меди или с друг проект ?

В този форум ще мине ли месец без да се създават интриги между Преслава и Галена ? Те тази година не игравят в една категория. Галена си работи активно докато Преслава не. Дали е заради дискотеките или е решила да си даде почивка никога няма да разберем.

  • Like 7
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, -A. каза:

Галена си работи активно докато Преслава не. Дали е заради дискотеките или е решила да си даде почивка никога няма да разберем.

Всъщност ще разберем ако изведнъж напусне Пайнер или пък ако си остане и с другите стари имена продължат да пускат по една Пайнерска песен на година. :D

преди 5 минути, Jouey каза:

По празниците трябва да излезне.

Значи може и да се окажа прав, че е решила да подготви нещо по-различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Значи може и да се окажа прав, че е решила да подготви нещо по-различно.

По празниците ппц се пускат:

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...