Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

От 31.10.2020 г. от 12:12, gabbati каза:

Проблем и 100 живота имат сериозна конкуренция за най-голям хит за 2020! Това ще кърти навсякъде около празниците, Галена е нямала по-силна година от 2014/2015!

 

"Проблем" имаше 370К за ден, а кючека на Галя и Криско 429. Определено по-силна премиера и една от най-силните за годината. 

Социалните мрежи гърмят здраво. Споделяния, клипчета и сторита са напълнили инстаграм, фейса и тик ток. Сторитата, които споделя Криско показват колко се кефят хората и се забавляват. 

Според мен част от вас очаквахте песента да изяде много хейт, но коментарите са 90% положителни. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Там гледанията са само първите дни и този път са супер много и е похвално да се отбележи. Кой е казал че ще ги засичаме към общите? Просто още един показател че хита гърми!

Много ги е страх от тия гледания и засичания. Болната тема тук на тия дето не им изнася. Сега се стреснаха да не броим и фейса .. 😂😂

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавна песен, но ако не беше в пъти по-забавното видео и целия маркетинг на Криско не би се забелязала. Не припадайте толкова 🤔😂

 

Иначе това е най-яката песен на Камелия в последните години. Текст, музика и видео... жалко, че е супер неизвестна

 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие си говорите за яки песни, обаче аз тази година нямам чалгийка която да е слушана повече от 5 пъти. Беден в сърцето е яка, 100 компота също, ама дотам. Нищо особено и двете. Красиви лъжи и тя си среднее. Няма го този хит дето наистина да разтресе държавата като "Лъжа е" или "Нещо нетипично". А няма и яки зарибяващи песни. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Вие си говорите за яки песни, обаче аз тази година нямам чалгийка която да е слушана повече от 5 пъти. Беден в сърцето е яка, 100 компота също, ама дотам. Нищо особено и двете. Красиви лъжи и тя си среднее. Няма го този хит дето наистина да разтресе държавата като "Лъжа е" или "Нещо нетипично". А няма и яки зарибяващи песни. 

Каквато лидерката, такава и стоката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PHILIPP PLEIN каза:

Тука не се е коментирало,че некви лапета са налагали колата на Галин с яйца. 

Браво,дечица! Да бяхте взели камъчета 😘

Лапета? По-скоро нещо на любовна основа.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Вие си говорите за яки песни, обаче аз тази година нямам чалгийка която да е слушана повече от 5 пъти. Беден в сърцето е яка, 100 компота също, ама дотам. Нищо особено и двете. Красиви лъжи и тя си среднее. Няма го този хит дето наистина да разтресе държавата като "Лъжа е" или "Нещо нетипично". А няма и яки зарибяващи песни. 

Да сложим край на това. Точно преди секунди това ми излезе като препоръчано... мисля, че е знак!

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

Вие си говорите за яки песни, обаче аз тази година нямам чалгийка която да е слушана повече от 5 пъти. Беден в сърцето е яка, 100 компота също, ама дотам. Нищо особено и двете. Красиви лъжи и тя си среднее. Няма го този хит дето наистина да разтресе държавата като "Лъжа е" или "Нещо нетипично". А няма и яки зарибяващи песни. 

преди 14 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Тука не се е коментирало,че некви лапета са налагали колата на Галин с яйца. 

Браво,дечица! Да бяхте взели камъчета 😘

Форумци? :D 

  • Haha 2
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Да сложим край на това. Точно преди секунди това ми излезе като препоръчано... мисля, че е знак!

 

Леле, Вероника страшно е напълняла.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Райнуш, че си търси правата. Нека осъди още жълти боклуци да се замислят. Въпреки че, прекалено с впряга и тя. Нека и правят ПР, какво и дреме какво пишат? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Krislena каза:

how it started

image.png.aa35caaa67bbaeef8cbf645c853c69a2.png


__________________________________________________________
how did it continue

Galena.jpg

 

______________________________

how did it end

image.png.f18db9357e1192b4c8cda3221f0295b6.png

Дето се вика откъдето тръгнала,там стигнала. Алъш-вериш хехехех

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

Тая пък истеричка. И може ли да си позволи адвокат?

Лабрадор вика :D 

преди 26 минути, DarkChild каза:

Леле, Вероника страшно е напълняла.

И е гепила стара песен на Юнона, под която се е подписал някакъв си Супата! 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, GSA каза:

Евала на Райнуш, че си търси правата. Нека осъди още жълти боклуци да се замислят. Въпреки че, прекалено с впряга и тя. Нека и правят ПР, какво и дреме какво пишат? 

А и 100 про иска да яде на Тервел паламарката. Тя си пада по нацепени лъвчета. Какво се прави на засегната😁😁😁

  • Haha 4
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...