Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, BaGaBoNtIn каза:

Дори представена в национален ефир не можа да чукне 500к... спада при Криско е тотално на лице, щом дори кючек няма да може да го измъкне.

След промените в YouTube вече няма премиери над 500k. Единствената песен, която ги мина беше на тематика за карантината, издадена докато всички хора си бяха вкъщи.

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Постът на Галена е наистина много красив, чак мило ти става.

Докато постът на Цуци буди желание да хванеш сопата и да млатиш ли, млатиш отгоре й. :D 

  • Like 5
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gerganafen каза:

Ко му е доброто? Мяза на Ива/Ева Екимова или квато там беше Екимова, която вероятно вече е попрехвърлила 50-те. 

  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Ex-Yu за пореден път доказва че умее да цени легендите си и в замяна те им предлагат качество. 
2.3М за 2 дни и трендинг в над 10 държави. Ивана и Глория КОГА?

 

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

България е youth-oriented. Няма връзка с музиката. Старите хора никъде не са уважавани и не им се обръща внимание. Може би ще се промени с времето, но за поколението на Преслава. Ивана и Глория са де факто с мъртви кариери.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

България е youth-oriented. Няма връзка с музиката. Старите хора никъде не са уважавани и не им се обръща внимание. Може би ще се промени с времето, но за поколението на Преслава. Ивана и Глория са де факто с мъртви кариери.

Да, но Ивана примерно кога е предложила подобно свежо парче? Те двете никога не напускат своята зона на комфорт. Аз не говоря за огромни хитове и да се конкурират с младите, но те нямат и средни такива от над 10 години.
Една Малина ги надживя и направи няколко хита и в ютуб ерата, защото се включи в теченията т.е беше адаптивна, смесено с нейният по-разчупен стил.

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Да, но Ивана примерно кога е предложила подобно свежо парче? Те двете никога не напускат своята зона на комфорт. Аз не говоря за огромни хитове и да се конкурират с младите, но те нямат и средни такива от над 10 години.
Една Малина ги надживя и направи няколко хита и в ютуб ерата, защото се включи в теченията т.е беше адаптивна, смесено с нейният по-разчупен стил.

Аз ти говоря съвсем друго. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PHILIPP PLEIN каза:

20201031-224444.jpg

Райна пак яко се филмира ..

 

П.с - Константин,Малката и Денис Теофиков подготвят трио!

Пак ли се е пипала. Толкова е опъната, че ушите й са вече на тила.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, PHILIPP PLEIN каза:

П.с - Константин,Малката и Денис Теофиков подготвят трио!

Както и Цв.Грахич и А.Робов с дует. Пашев май няма намерение да им пуска самостоятелни песни.

Константин пък от друга страна е по-зле и от тях в тази посока. Някой сеща ли се кой е последният му самостоятелен хит?

  • Like 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десиният Йовков Петров направил супер яката песен на Осмиците. Не знаех, че е негова композиция. Наш'то Деси що не работи вече с него? Няква драма ли има там, или просто човекът вече не се занимава с музика? 

А тази Силви с това гласище е била за супер звезда, според мен. Жалко, че не се забеляза. Гласът ѝ ми е от ранга на Преслава. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ice_hot_sm каза:

Десиният Йовков Петров направил супер яката песен на Осмиците. Не знаех, че е е негова композиция. Наш'то Деси що не работи вече с него? Няква драма ли има там, или просто човекът вече не се занимава с музика? 

А тази Силви с това гласище е била за супер звезда, според мен. Жалко, че не се забеляза. Гласът ѝ ми е от ранга на Преслава. 

 

Че то през цялото време пее само тя? 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, ice_hot_sm каза:

Десиният Йовков Петров направил супер яката песен на Осмиците. Не знаех, че е негова композиция. Наш'то Деси що не работи вече с него? Няква драма ли има там, или просто човекът вече не се занимава с музика? 

А тази Силви с това гласище е била за супер звезда, според мен. Жалко, че не се забеляза. Гласът ѝ ми е от ранга на Преслава. 

 

Не се занимава с мутри и музика. Айде да не си отваряме устата, но той доколкото знам си е намерил по - добро поприще. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...